0 oy
938 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu akşam saat 9 a yakındı eşim afedersiniz birlikte olmak istedi çok özür dileyerek söylüyorum kusura bakmayın bende yemeğini ye sonra dedim daha yemegi yememişti bide ablası gekmısti annesine demişti size gelicem bende dedim hem yemeğini yemedin hemde ablan gelicem dedi böyle dedim diye sinirlendi trip attı sonra uğraşamam falan dedi gitti bende tm o zaman falan dedim bu yine ayni şekil devam etti sonra ben dedim bu dediklerini hatırlarsın birgün bana haksızlık yaptın dedim bu yaptığına pişman olucan dedim bu sefer geldi tekrar istedi güldü falan bu sefer de ben yok dedim uzun bir süre birlikte olmak istemiyorum zaten ayda 1 oluyor sonra bu gitti ablasını getirdi sohbet falan beni tınlamadı yani siz benim yerimde olsanız nasıl davranırsınız 

29 Cevaplar

+11 oy
(3,446 puan) tarafından

İstemiş vermemissin .

Bir daha istemiş yine vermemissin.

O da kızmış.

Biz ne yapak :D

(3,446 puan) tarafından
Haksizsn açsa aç adam yemeğe değil. Sana açmış seni istemiş  :D
Ayrıca ayda bir oluyor zaten demişsin o zaman fırsatı neden kaçıriyosn
tarafından
Artım gelmıs buna verdım artı :D
(6,825 puan) tarafından
Ahahaha birde fırsatı kaçırmayın demiş jsksjsksjks ++
tarafından
Bayılıyorum sanaaaa beeee++++++
(4,983 puan) tarafından
Yaaa deli kız ☺️☺️❤️❤️
-Reklam-
+7 oy
(14,428 puan) tarafından
İki arada bi derede şeetmek olmaz o ne öyle ya
(6,217 puan) tarafından
Kahkaha attım ya:)))
+4 oy
tarafından
Hakkın öbür aya geçti o zaman bosver takılma gelecek ay kullansın hakkını:)
tarafından
Ayy bende kız valla korkuyorum gelin beni istemez diye kesin sevmez ama eminim hangi görümce sevilmiş ki bizde sevilelim :)
tarafından
Ben kardesımk sevmıyorum o yuzden kesın gelını tutarım hep sever dıye dusunuyorum :D kardesım dedıgımde elımde buyudu sıpa aramızda 12 yas var **** edıyo benı bazen :D
tarafından
Benimkide daha 11 yaşında daha çok var sanırım görümce olmam için:) bu arada benim gorumcem yok merak ediyorum acaba olsa sever miydim diye :)
tarafından
Benım gorumcem var ama özel bır bırey o yuzden oyle gorumce degılde kardes gıbı ıyı anlasırız sever beno bende onu :) benım kardeste 15 yasında bakalım yıllar ne gosterır
tarafından
Haklarında hayırlısı olsun kuzum mutlu olsunlar yeter ☺
+2 oy
tarafından
yok yere trip olmuş iki dakika verseydin yemeği sonra yerdiniz :)))) 
tarafından
Ablası gelecekti dedi size gelicem
(976 puan) tarafından
Tövbe ya :D
tarafından
Hahhaaaaaa
tarafından
ablası gelene kadar ooo oo :)))
+2 oy
tarafından

Yarın gene gelir merak etme :D

tarafından
Ya ben istemiyorum zaten kendisi istedi zamanlama yanlıştı sonra dedim trip attı alındı ben sonradan 3 kere dedim iyice ağırdan aldı pişman olucan dedim bu sefer sanki öyle davranmamış gibi pişkin pişkin yanıma geldi bende uzak dur dedim sonra ablasını aldı geldi benimlede konuşmuyor bende konuşmayı düşünmüyorum
tarafından
Bişey olmaz kız takma
+1 oy
tarafından

Ayda 1 e takıldım ben:D olsa da olur olmasada olur durumuna gelmıssınız artık yanı dıyecek bısı yok

tarafından
Çocuk olunca böyle oluyor
tarafından
Burda herkesın cocugu var ben dahıl ama sor bı kac kısı ayda 1 yapıyormus sanmam kı 5 i geçsin :D
(3,859 puan) tarafından
Yağmur öyle deme bacım benimki de bazen ayda bir oluyordu çocuktan ztn yoruluyorum bide o seti yapamam
+1 oy
tarafından

2 dakika şapsydın bunlar olmazdı kız tövbe yarabbim ne diyorum ben :)

Uztma bence 

(331 puan) tarafından
Ahaha gülmekten kaçırcam şimdi yorumun bitirdi beni
tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla eşim istesin misafiri bırakır gene yaparım. Bugüne kadar hiç geri çevirmediö ama oda ne ne zaman yapılır bilen biri. Yanı herşeyin vaktini zamanını bilir. 
tarafından
Bu bilmiyor işte bunun zamanlamadı çok yanlış ki annesi falan sürekli saat başı bizde bazen gece 11 de gelir oturmaya ben kötü birşey demedim yemekten sonra dedim arada en fazla 10 dakka geçti
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Tövbe tövbe :D

0 oy
(3,391 puan) tarafından
Belki haklısın ama bence uzun sürmzdi işiniz çocklarla alakalı sıkıntı yoksa geri çevirmeseydiniz yani ben olsam öle yapardım 
(3,391 puan) tarafından
O senin problemin değilki gelsin kapıyı çalsın dursun:) eşin düşünsün onu
tarafından
Öyle durumlarda çok kapıyı açmışligi vardır
(3,391 puan) tarafından
Valla canım bilmiomki sen eşini biliosun evinin huzuru bozulmasın takılma böyle şeylere fazlada küs kalma hem ikinci defa söylemiş bazı erkekler inatçıdır kincidir en azından eşin öle değilmş
tarafından
Aşırı kinci canım srn bilmiyorsun bana bir sürü laf söyledi trip attı bende dedim pişman olucan sonra geldi benim bütün moral 0 olduktan sonra dalga geçer gibi bende yok dedim sonra gitti ablasını getirdi sohbet falan beni tınlamadı bu o kadar kinci ki bir seferinde taö 3 ay oturma odası da uyudu o derece kinci
(3,391 puan) tarafından
Off 3 ay eniştemde öle ondan biliyrm ve her konuda kinci kmse sevmez onu rabbim yardm etsin canm
0 oy
(1,752 puan) tarafından
On iki olunca bı tarz sorular görüyoruz nedense 
tarafından
Hiç alakası yok ben ilk defa böyle bir soru sordum özür dileyerek daha erken soracaktım ablası yeni gitti
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Bence sorun edilecek bişey değil dert etme yani 
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Neden ayda 1 oluyo:O

tarafından
:D ahahahaha cocuktan dolayı ayda 1 demıs benım yorumuma ama ne akaja 3 cocugu olanlar mesela merve gibi koca yuzu gormeaın o zamab bıdaha demı mervecım :D
(13,702 puan) tarafından
:D tuvalette yakalarım adamı djdjdjjd
tarafından
Allah belanı vermesin :D
(7,098 puan) tarafından
Allah belanı vermesin Merve gülmekten çocukları uyandırdım kız:Ddddddjdhdj
(13,702 puan) tarafından
Ahahahha damlaaaagggg :D
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Uzun bir süre birlikte olmak istememende yanlışsn biraz canm tamam zamanlamasi kötü olmus bunlarn hormonları ne zaman oynar belli değil ama çokta reddetmemek lazım ablan gittikten sonra görüşelim bebeğim diyeydin :))
tarafından
Zaten saat 9 a doğru dedi yemek ye sonra dedim en fazla 10 dakka sürer yemek yok dedi sonra uğraşamam ben alttan alınca daha çok kendini bir şey sandı
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Ay allahım ya bu erkekler ne kadar anlyşsz bu konuda ya gerçekten ya ii ypmşsn bacı 
tarafından
Hem suçlu hem güçlü ya ne hali varsa görsün
(2,307 puan) tarafından
Bncede ya boşver sen cnm takma
0 oy
tarafından
Ayda 1 biraz uzun bi süre ve hani 2 dk ayırabilirdin uzatma bence çok zaten ara uzun 
tarafından
Saat 12 ye kadar ablasıyla sohbet ediyor özel evine götürüyor bırakıyor ama ben yemek ye sonra diyince uğraşamam diyor trip atıyor böylelerini kaynar kazana atmalı
tarafından
Cnm erkek milleti ilgiyi nerde bulursa o tarafa döner demeki ailesi daha çok ilgileniyor
Ve birliktelik evliliğin  yüzde 90 nı yani anladın sen onu
tarafından
Anladım ama ben her istediğinde görevimi yapıyorum
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Eşleri bu şekilde terbiye etmeye çalışmak çok yanlış eşin  daha çok uzaklaşır senden dışarıya yada ailesine daha çok bağlanır  sonra eşim ailesine daha çok değer veriyor yada eşim beni aldatıyormu diye post açarsın canım yapma böyle şeyler
tarafından
Aşırı bağlı zaten aşırı
(1,068 puan) tarafından
Zaten bağlıysa sen ihtiyacını karşılamadığın zaman kucaklarına atıyorsun direk
tarafından
Kendisi ayda bir istiyor benlik bir durum yok
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Zamanlama hatası. 
0 oy
(976 puan) tarafından
Bence heyecan katmak istemiş herhalde kaçamak gibi düşün:D 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yorumlar çok komik ay :))))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,368 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayos (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,568 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 956 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadebirgl (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,343 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,085 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,389,013 cevap

34,894 kullanıcı

...