0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar birsuru hic giyilmemis erkek kiyafeti var kaynanam oglum dogmadan  almisti hep kişlik biraz buyuk alayim doye dusunmus ama şuan olucak şeyler hepsi bidahaki kişa asla olmaz tulum mont falan vat cok guzel hepsi ama nasi satis yapcam bilmiyorum takip cokmu olmasi gerekiyo kiyafetleri insanlarin gormesi icin yoksa cikarmi direk koysam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizlar bilgisi olan yokmu
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sen koy canm mutlaka gören olur
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Takipçim çok yok canim 15-26 kiis anca vardır 700 TL'lik ürün satmisimdir şimdiye kadar. Önemli olan fiyatın makul olması ve ürünün kalitesi 
tarafından
Kaça satabilirimki acaba buraya resim paylassam bana fikir verirmisiniz cnku kaca alindigini bilmiyorum hic
(1,964 puan) tarafından
Mesela dolapta sattığını ürünün benzerleri ne kadara satılıyor ona bak normalde sıfır ürün 200 TL mesela kullanmadiysan 160 falan koy ama kullandiysan 100 TL falan koy. Bunun gibi düşün. Bebek seyleri genelde alınıyor.
tarafından
Tamam canim cok tesekkur ederim valla hicbrni kullanmadim oglum ocak ayinda dogdu kaynanam almis hep kislik seyleri ama hrpsi şuan tam olur yazin ortasindayiz bi kere bile giydiremedin hicbrni giydirdiklerimi birine vericem zaten ama yeni olanlari satip ogluma tekrwr kiyafet alicam malum hersey cok pahali bosyere dolapta durmasin
(1,964 puan) tarafından
En iyisi canım. Bende kullanmadıkları mi yükledim evde boş boş duracağına diye alanlar çıkıyor illahki
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sen koy ürünleri ona çıkarma hakkı kullanırsın beğeni aldıkça da ine çıkar satılır bir şekilde 
(4,426 puan) tarafından
Dur takip ediyim benim ki de @dolapandac38
tarafından
Aticam musyit oldugumda resim canim
(1,964 puan) tarafından
Kizlar bende takip ediyorum sizi sizde beni edin
(1,964 puan) tarafından
34busra04 diye adım
(4,426 puan) tarafından
Bende takipteyim ") kızlar ben takas da yapıyorum bilginiz olsun beğendiğiniz bir şey oluŕsa takas yapabiliriz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
15 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde seda melek (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 579 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı