0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Tanıdığınız kişilerde olabilir. Sürekli erkek çocuk direten insanlarin kızları üzülüyorum ya benimde bir tane erkek kardeşim var o kadar tapiyolar ki kardesimde bir o kadar bencil 

55 Cevaplar

+1 oy
(503 puan) tarafından
Eşim değilde 

Annem çok erkeklere düşkün öyle böyle değil resmen tapiyo erkeklere
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benimde bitane oğlum var erkek olunca noluyomus
(830 puan) tarafından
Benimde oğlum var Rabbim bağışlasın hepimizin çocuklarını
(1,634 puan) tarafından
Amin  canım amin sağlıklı olsunda kız erkek aynı bence
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Eşimin ailesi tam tersi kız delisi binoglum var erkekge hamileyim kız olmadı diye kaynana tirip atı bana konuşmadı benle 
(830 puan) tarafından
Benim eşimin aileside eşimde öyle kız delisi şuan eşim sürekli kız hissediyorum diyor dua ediyormus Rabbim hayırlısıyla kız evlat nasip et diye bakalım
(7,300 puan) tarafından
Ya bnmkide ikinciyi kız olsun çok istiyordu ama nasip deyilmis dedi sustu allha istemedikten sonra bizim elimizden bişey gelmiyor ki önemli olan sağlıklı hayırlı olmalari
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Benim eşimde kız çocuğu için yanıyor ama 2. Oğlumuz doğacak az kaldı. Allahin dedigi olur isterse kendilerini parcalasinlar kız erkek diye ne fayda
0 oy
(1,313 puan) tarafından
2 tane kızım var hamileyim az önce doktordan çıktım hiç sormadı cinsiyeti söyledi mi diye herseyini sordu onu sormadı o hep hayırlısıni istiyor 
(123 puan) tarafından
3.nun cinsiyeti ne :)
(1,313 puan) tarafından
Söylemedi ya post paylaştım bide sen baksana anlıyor musun
(123 puan) tarafından
Yok canim anlamam Allah gonlune gore versin:)
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Valla benim ilk hamilelik eşim kız olsun diye dua ediyordu doktor kız diyince alkışladı ikinci hamilelihimse hiç fark etmez ister kiz ister erkek sağlığı yerinde olsun yeter dedi oğlumuz oldu

o ******** erkekler cinsiyeti belirliyo ztn kadına kızmak nedir
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bir tane tanıdığım var sürekli erkek olsun diye tutturdu, sonunda yedinci erkek oldu kadın kurtuldu doğum yapmaktan.  6 kız 1 erkek
(830 puan) tarafından
Diğer kızlara nasıllar erkeğe göre
(3,205 puan) tarafından
Erkek daha önemli kızlar ikinci planda
0 oy
(95 puan) tarafından
Bir oğlum var ikincide erkek Allah affetsin eve geldim ağladım niye kız değil diye eşimde çok istedi kız olsun diye çevreme gelince kuzenimin iki kızi vardı bana diyoduki senin ki oğlan oldu yine oğlan olur ama hain bı şekilde dedi halbuki saf oğlan olunca önündeki fazlalıktan mi ibaret anlamıyorum amcam var oda öyle oğlan diye tapiyor 
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Benim ki kiz olacagini bilsem hemen cocuk isterdim diyor kiz cocuk istiyor tabii ki once saglikli ve hayirli evlat olmasi onemli
0 oy
tarafından
Erkek çocuk muhabbetinden yıldım iyiki kızım var ALLAH sağlıkla versin oğlan çocuklarınıda oğlan kız hiç fark etmez bizim ailede eşimin sülalasinda hep erkek çocuk var 3 kız var sadece hepsi erkek doğurmuş torunlarda kız geliyor :)) eşiminde kız kardeşi yok hep erkek
0 oy
tarafından

Benımkı de kız dıye tutturmustu :D

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Allaha şükür cahil değil eşim Allahtan gelene şükür der
0 oy
tarafından
Ben ayrımı sevmiyorum elimden geldiğince yaptırmiyorum çevreme bana göre kız cocuguda erkek cocuguda korunmaya muhtaç sevgi eşitliği olmalı kız cocogunda izin vermedigin herşeyi erkek çocuğuna da yapılmalı Allah'ım ikisinide hayırlı evlat etsin
0 oy
(788 puan) tarafından
Maşallah 3 tane kızım var bir tane oğlum var çok şükür deyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin.erkek diye kesinlikle farklı değil öyle şeylere de çok karşıyım evlat evlattir Rabbim yokluklarini göstermesin hayırlı evlat olsunlar:)))))
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Benim arkadaşımın eşi. Çok saçma kadınları bukadar sevmiyorlarsa böyle düşünenler direk erkekle evlensinler. Arkadaşım böbürlenerek diyorki benim ki erkek istiyor hiç kız istemiyor bir oğlu var ikinci de erkek istiyor eşim dedi. Bende dedim ki iyi bari eşin erkek yerine kadın karı almış dedim bişey demedi.
(830 puan) tarafından
Ayyy şöyle  .. kadınlarda zaten öyle zihniyetlerden doğduğu için oyleler Allah akıl fikir versin
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bir kizim var 2. Ye hamileyim Rabbım ne dediyse başım gözüm üstüne ama seçme şansı verilse gene kiz isterim çok seviyorum kızları <3

0 oy
(1,244 puan) tarafından

Benim eşim ve kayınlarımda tam tersi kız çocuk delisi. Kaynımın kızı olacağını öğrendiğinde baya sevinmişti keza eşimde.  Kızımı dünyalara değişmem . Kızım herşeyim başka çocuk istemiyorum diyo.:)

0 oy
(3,690 puan) tarafından

Eşimin 9 göbek atasının hep tek erkek çocuğu olmuş. Ee eşim de tek erkek çocuk. İki kızım var benden de çok erkek beklediler ama siparişi zor yetiştirdim :D son dakika golüyle ikizlere hamile kaldım biri kız biri erkek :) eşim ve benim umrumuzda bile değildi, Allah nasip etti ama pek erkek çocuğa hevesimiz de yok. Kız çocuğun tadını alınca erkek çocuk çokta heyecanlandırmadı açıkçası. 

0 oy
(13,027 puan) tarafından

Allaha şükür öyle biri değil 

İlk Kızım var 2.5 aylıkta oğlum 
Hamiylekn sormustum erkek değil kiz doğarsa ne fark eder dedi kanimdan canımdan dedi ikisi de 2 kiz babasinolurim ♡
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim çevremde de var.Özellikle en yakınım dan biri kim olduğu bnde kalsin.Bana dedi ki ben erkek hissediyorum hic kusmuyorum hep et aşerıyorum.Bnde inşallah erkektir dedim o heveslendigi için dedim o zamanlar bir kızım vardi oglum doğmamişti bu yakınım doğurdu kız oldu.Meğer hissettiği her şey psikolojikmiş çok istediğinden öyle olmuş.Sonra ben hamile olduğumu öğrendim.Oglum dogdu.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben kıza ve oğlana hamileyken eşime cinsiyet ne istersin diye sormuştum o farketmez diyordu bense ilk çocuğum kız olsun çok istemiştim şükür oldu. ❤

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 577 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...