0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Evlendikten 3 gun sonra hamile kalmisim adette gordum ustune ama berbat mide bulantisi bas donmesinyasadim 2 kere ust uste kanda cikmadi gunum gecmedigi icin cikmadi dr a dedim ben hamileyim yok dedi ciktik esime dedim eminim ben hamileyim kafayi siyirdin dedi 

2 gun sonra bej demedimmi size dedim hisssedip teste cikmayanlar benim gibi ayaginizi yere vuravura hissediyorum eminim dedinizmi

15 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bem hiç emin olmadim amaa esim.cok emindi:D

(689 puan) tarafından
O daha da guzelm8sss
(2,067 puan) tarafından
Evett camimm eşim her gun2 diyodu2 test yap yap bem diyodum bende yok hamilelik en son yaptdim  hamile çıktım bem şok  :):):):):))
(689 puan) tarafından
Bende 2 kere test yaptim bi baktim bi cizgi hafifce cikti agladim baya sonra bi test aldim kipkirmizi dhaa cok agladim inanamadim
(2,067 puan) tarafından
Kuzum ben hamile kalmak çok istiyorumdum rsmen ksiir diycekleedi artik bahasa hep test yapa yapa sonra negatif olunca isnankn moralo bozuluyodu ben öyle oluyorudum bunda inanmamistim  ama bi yaptım çok koyu cikmsiit mutluluktan agladim rsmen  direk anami aramıştim:):))
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Adetim 1 gün geçti ben hamileyim diye ağladım hepsi teselli ediyo yok degilsindir felan daha dur 1 günden nolcak diye sonuç hamileyim 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Ben etrafımdakilere eziyet ettim. Çekilin ben hamileyim ben anne adayıyım anayım ben ana lohusayim :D burnumdan kıl aldırmadım 

Pişman değilim :angel:

(689 puan) tarafından
Hey masallah
(689 puan) tarafından
Herkes anneliğne vermistir en kutsal şey
(6,136 puan) tarafından
Evet bide ben biraz konuşkan ve yeni gelin olunca kimse bisey diyemedi :)
0 oy
tarafından
Adet gördüm bitti bir kaç gün sonra düğünüm oldu direk hamile kalmışım ay başı gelmeden hasta oldum kafamı yastıktan kaldıramdm mide bulantısı ba dönmesi halsizlik hepsi vardı test yaptım çıkmadı hastaneye gittik kanda çıkmadı var dedim hakikatten öyleymiş ailemin yanına geldim test aldım çıktı
(689 puan) tarafından
Insanin icine doguyor
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kız benim imkansız gozuyle baktım sey oldu koca ayda 1 kere oldu gozunu sevim olmaz diye yırtındım esim imkansız dedi ama ben hamile cıktım uc ay bide ugrastım olsun diye olmadı ol adi o ay olca tuttu :) 
0 oy
tarafından
Ben markete soda almaya gitmiştim içime kurtt düştü hamilesin test al diye diye eve geldim sonra tutamadım kendimi gittim test aşdım tata tadamm hamileymişim haha yani  daha adetime 6 gün vardı
0 oy
(149 puan) tarafından
Benn hamisim hamisim görürsün bak dedim hep eşime ilk testimiz negatifdi regl de oldum ama ikinci pozitif çıkınca eşim de dedi bişeyi 40 kere söylersen olurmuş şimdi de diyorum kendim söyleye söyleye yaptım çocuğu  bı tek benim diye 
0 oy
tarafından
Cnm bn evlendim 3.ginu adet oldum (belki üstüne görmüşümdür bilmiyorum) bı daga adet olmadım adietim gectikten 8 gün sonra test yaptım silik cikti ama emindim hamile kaldığımdan içimde bu his vardı bazen eşime derdim galiba hamileyim diye kız daha evleneli ne kadar oldu ne çabuk derdi evlendigimin 3. haftasi hamile kaldım diye gösteriyor ultrason doktorum da geç döllenme olmuş ya İlk hafta ya da 1 sonraki hafta hamile kalmışım anlican
0 oy
tarafından
Adetime daha 2 hafta kala eşime ben hamileyim eminim tuhaf ağrılarım var dedim bana dedi ki sen hep tuhaf ağrılarım var diyorsun ben de hayır öncekiler gibi değil dedim o da hep öyle diyorsun dedi sonra bn çok gıcık oldum adetten 5 gün geçince gidip test yaptım pozitif çıktı ama eşime negatif dedim üstüne bilerek kavga da ettim o da üzüldü o gün okulda ders bile işlemedi sonra akşama sürpriz yapınca az daha kafamı kırıyordu :D
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yok bnm öyle hıkayem %))) :)) 
0 oy
tarafından

Kızımda oldum ben kalp atışı var dı ama kanda çıkmadığı için emara tomografi ye girmiştim.  Doktora var dedim yok dedi. Emardan 2 gün sonra gittim ultrason la bakın. Dedim kan negatif di ama kızımın kalp atışı vardı 

Bundada Hamileyim dedim. 2 kez negatif çıktı sonra yine gittim pozitif çıktı

0 oy
(10,389 puan) tarafından
Ben regl günü öncesi öyle şiddetli sancı yaşadım ki çok farklıydı meğer yerleşme sancısıymış. Ağrıdan halsizlikten kalkamıyodum. Eşime dedim hamileyim o yok dedi 4 gün o yok dedi ben var dedim sonuc hamile 
0 oy
(488 puan) tarafından
Kız ben bebek tekme atana ksdar emin değildim. Hamile mısın diye soranlara galiba diyodum:) bir türlü ikna olmuyordum
(2,625 puan) tarafından
Ahahhhhhhhh kiz sen delimisin? :?Dd
(488 puan) tarafından
Sanırım:)))
0 oy
(723 puan) tarafından
Evlendikten 3 gün sonra hamile kalıp nasıl hissettin ki hemen 3 gün sonra belirti olmaz ki ama dollenme bile anca oluyor ki

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 737 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.

380,541 soru