0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Ne istiyorum biliyomusunuz kizlar kendi isimi kurmayi baskasini zengin etmek icin asgari ucrete sabahtan aksama kadar calismak istemiyorum sabah 8 aksam 8 bana gore degil hem cocugumdan ayri kaliyorum 2 gun calistim rezil olduk ailecek gelir gelmez uyudum kizimla beraber ne yemek yapabildim ne esimle ilgilendim ne cocugumla boyle dayanamam diye çıktım isten. Evde taki yapiyorum dolapta satis yapiyodum satislar durdu dolap hizmet bedeli eklemis satamiyorum kac haftadir alan yok esime diyorum birlikte bir is kuralim sermaye yok esime diyorum sen tisort sat ben sal esarp instagramdan buyuturuz sayfamizi felan diye hayal tabi bunlar evden bu sekilde calisan varmi arkadasimin kuzeni var 2 yil once pijama satmaya basladi suan kargolari yetistiremiyo o hale gelmek istiyorum oda sifir sermayeyle basladi

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kosgeb filan devlet destekli krediler filan genel de belirli süre çalışıp vergi levhası olanlara veriyorlar ticaret zor iş batmak da var çıkmak da bilen biri ile yapmak her zaman daha iyi şuan herşey ateş pahası oldu anca kendin ureticeksin ki neyin ne kadar olduğunu bilip ona göre satarsın sosyal medya dan zor belirli bi süre istiyor büyümek için en az 1 yıl gerekli hayırlısı olsun sizin için 
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Almanya olayınız vardi galiba sizin 
(572 puan) tarafından
Egitim icin 9bin tl istediler vazgevtik para olsaydi dusunebilirdim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
8 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 551 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Babaaa (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 445 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 344 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı