0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Arkadaşlar bugün kızımın kulağını deldirdim yara falan olmaz demi kızım şuan 11 aylık şimdilik bi sıkıntı yok ama yara falan olur diyede terettüddeyim bide ne zaman banyo yaptıra bilirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
11 aylık deliyorlar mı 
tarafından
4 aylık bile deliyorlar Büşra
(5 puan) tarafından
Deldi ilk önce delmem dedi sonra tamam getir deliyim dedi
tarafından
2 sene önce teyzem kızı 8 aylıkken gitti 1 yaşını doldurmadan çekemeyiz demişler ondan sordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Teramicin krem verdimi size eğer verdi ise ondan sür mikrop.kapmasin kupeyide arada çevir canım bazen etine yapisiyor 3 gün sonra yikayabilirsin 
(5 puan) tarafından
Yok canım krem vermedi sadece 15 günde bi küpelerini çevir dedi okadar
tarafından
Bize vermişti canım zaten iki hafta sonra altın olanları taktım
0 oy
tarafından
Ben kıyamazdim yaa. Nisanliyken deldirdim :D
0 oy
(710 puan) tarafından
Bende 12 aylıkken deldirdim iki üç gün zeytinyağı sur dediler şükür yara olmadı bizimki şimdi o taktıkları küpeyi çıkarttım altın kupesini taktım kulağına aliati şükür 
(5 puan) tarafından
Kaç gün kaldı taktıkları küpe bende altın küpe takıdan da
(710 puan) tarafından
1 hafta dursun demişler bacım bir haftadan sonra değiştirdim kupesini . Ben kendimden biliyom benim kulağım sahte kuleyi sevmiyor hemen yara olir ya altın ya gümüş takarsan yara olmuyor çocuğumun da kulağı yara olmasın diye hemen değiştirdim ben
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende deldirmek istiyorum ama kulaklarını çekiyor sürekli deldiremedim o yüzden 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
0 oy
14 cevap 205 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 378 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...