0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba bahadır burdqyim ama pek paylaşım yapmadım benim bebeğim erkek cinsiyeti 7 aylık olduk cinsiyeti öğrendiğimizden beri görümcem bir türlü inanmak istemiyor gibi eşim hep şaka yaoiyor kızını oğluma Alaçam diye her seferinde bozmaya çalışıyor eşimi işte kız olur falan diye bir iki defa eşimin falına baktı erkek diyon ama kız gözüküyor burda diye söylüyor bu arada kendisi de hamile 4.cocugu erkek olsun istiyordu kıza benziyor demiş doktor o günden beri heo bozmaya çalışıyor ister istemez insan etkileniyor ne gerek var böyle yapmaya 

20 Cevaplar

0 oy
(381 puan) tarafından
Kendi oğlu olsun istiyor senin ki erkek olunca. Cekememis belli. Oğlan düşkünu herhalde
(4 puan) tarafından
İki kızı bir ogku var buda erkek olsun istiyordu ya nasip yinede beli olmaz ki ben hep dua ediyordum ona istediği gibi olsun diye ona hiç böyle onun verdiği tepkileri vermiyordum
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Gerizekalı biri
(4 puan) tarafından
Aynen
(661 puan) tarafından
Hajshsu bencede
0 oy
tarafından
Gereksiz insan tipi kendisi erkek istiyor seninkine tahammül edemiyor işte Rabbım boylelerinide böyle sınıyor 
(4 puan) tarafından
Ya valla inan çok dua ediyordum ona istediği gibi olsun diye erkek olsun hani vardı ogku bu da erkek olsun istiyor benim daha ilk hamilelig8m
tarafından
Bosver takma gereksiz insan yüzünden kendini de bebeğini de üzme değmez:)
(4 puan) tarafından
Artık alıştık takmıyorum :) nasip yeterki hastanede bırakmım sağlıkli olsun kız erkek ne fark eder
tarafından
Ha böyle boş ver umursama böylelerini
(4 puan) tarafından
Aynen canım teşekkür ederim yorumlar için :)
0 oy
(866 puan) tarafından
3 kızı var oğlan olsn diye 4.ü yapmış belliki, normal bence ya inan bir kızı varsa bir oğlu da olsn ister kıskançlık var ortada büyük sen umursama hayırlısıyla doğum yapra ilk çocuğun kız erkek olması önemli değil 
(4 puan) tarafından
2 kızı bir ogku var bu da erkek olsun istiyordu ya tabiki sağlık ki olsun erkek kız ne fark eder
(866 puan) tarafından
Hee ben hiç yok oğlu anladım,
(4 puan) tarafından
Yok var canım iste oğlu için buda erkek olsun istiyordu
(866 puan) tarafından
Boşver gitsin,o seneye 5.yi tuttur :))
(4 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(881 puan) tarafından
Amaan duyma bile negatif enerjisini sana atmaya çalışıyo çekememiş Allah herkese hayırlı evlat versin kızı erkeği mi varmış 
(4 puan) tarafından
Aynen öyle ama işte anlayana
0 oy
tarafından
Seni kıskanmış 
(4 puan) tarafından
Gerek var mı ki Allah aşkına oğluda var kızı da var
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yazık ya boşver canım 
(4 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Kıskançlıktan hasetlikten olduğu çok belli Allah ıslah etsin hiç gerek yok böyle şeylere en nefret ettiğim şey 
(4 puan) tarafından
Ay saçmalığa bak ya inanki öyle
(213 puan) tarafından
Daha neler neler işte hep yetiştirme tarzı anne baba kaynaklı eş olayı etken eğitim çok önemli cahillik ne yazık ki başta olmak üzere insan kendi nefsine yenilirse de insanın içinde hasetlik, kıskançlık, yalan, dolan ne yazık ki böylelerinin dilinde Allah kalbinde fesatlık Allaha havale ediyorum Rabbim yardımcınız olsun siz eşinizle iyi olun izin vermeyin
(4 puan) tarafından
Ya neyse ki eşim heo diyor takma boş ver kim ne derse desin diye Allah var o konularda eşim destek çıkıyor ama ne bilim hani bizde görümcryiz annem az biraz gelinimize sesi yükseldimi kiziyoz izin vermiyoz bizlere niye böyle oluyor şans işte
(213 puan) tarafından
En önemlisi eşinizin yanında olması buna katılıyorum bizde görümceyiz annem ufacık bir şey söylemez gelin nasıl isterse der
(4 puan) tarafından
Aynen keşke onlar da biz gibi duyarlı olsa ama nerde
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bildiğin kıskanmış 
(4 puan) tarafından
Allah'tan umitt kesilmez ki kiskanmaya ne gerek var moralimi bozmaya ne gerek var ama işte anlatamiyorsun anlayacak olsa zaten yapmaz
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Erkek verse de hayrını göstermiyor Rabbim böylelerine. Bazı devranlar dolaylı döner. 
(4 puan) tarafından
Ya Allah'ı unutur gibi hareket ediyor ondan daha çok istiyordum erkek olsun bebeği diye halada beli olmaz doğana kadar ama o düşünce yok
(3,695 puan) tarafından
Böyle durumlarda sessizce izleyip görmek lazım uzaktan.
(4 puan) tarafından
Valla öyle yapıyorum öyle tebessüm edip duruyorm başka napak :)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Erkek çocuğa heves ediyordur ne var ki bunda her şeyi fesatlığa çekmeyin 
(4 puan) tarafından
Bunun fesatlikla alakası yok tavrı var ki erkek çocuğu da var hiç olmazsa doğrudur insan üzülür erkek çocuğum yok diye
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Bı insan kıskandığını ancak bu kadar belli edebilir pes :ermm:

(4 puan) tarafından
Valla öyle hani Allah'ın esirgesin kızında var oğlunda daha ne gerek var böyle yaklaşmaya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Biliyor musun o bir kara cahil.
(4 puan) tarafından
Öyle olmazsa bu şekilde yaparmi
0 oy
tarafından
Ogf nefret ediyorum şu zihniyetlere yaa. Erkek erkek erkek... o övündüğü erkek yarın bugün  anasına babasına sorsun de görsünler erkek manyaklığı... Allah im sağlıklı olsun da ne verirsen kabulüm  demiyorlar... erkeğin varsa kız, kızın varsa illa erkek olsun bi de o var...

Rabbım elini ayağını düzgün versin canm yeter ki bosver o ne derse desin sen dualarını et yeter
(4 puan) tarafından
İnanaki tek isteğim sağlıkla kucağıma almak ama o her defasında ya bebeğim gelişimine geri der yada cinsiyette inanmaz oysaki yem oğlu hemde kızı var daha ne gerek var böyle yaklasmahab
tarafından
İşte canım  bazı insanlar Allah in verdiği beyni anca fesatlıga  kullanir
(4 puan) tarafından
Valla öyle çok dogru
0 oy
tarafından
bırak istediği kadar kıza yorumlasın. Olan bişeyi değişdiremez ki
(4 puan) tarafından
Öyle zaten yeterki sağlıklı olsun
tarafından
inşallah canım
(4 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(91 puan) tarafından
Hepsi aynı bacım bunların erkek cocguna düşkünler ben gebeyim erkek olcak öğrendiler bu sfr eşim kız çocuğu severmiş bilmem ne halbuki eşim erkktn ynydi kendnn kızı var sdc ondan öyle dyr bı cekmmzlik bı fesatlik kendide tedavi gryr olmadı kinamiyorum asla ama kendilerinn olsa cosarlar öve öve bnmkini yok sayyrlr olsa bı dert olmasa bı dert 
(4 puan) tarafından
Aynen öyle valla eşim erkek kız ayirmiyor ama yeğeni şehit olduğu için ismini katmayı çok istiyordu bu sefer erkek olduğunu öğrendik kendisine doktor kıza benziyor dediğinden beri emin olamiuor inanmak istemiyor erkek olacağına
(91 puan) tarafından
Bnmkide ayrmz ztn ama kendileri erkeğe merkli kurt gelnym ben ztn mesafeliyiz bı soguklar bı ilgiszler aman boşvercen en iyisi uzak olmak ortmlrndan en iyisi onlar konuşsun sen hayatini yasican onlarada izlemek duser
(4 puan) tarafından
En güzel keşke bende uzak kalabilsem yarım saatlik mesafede oturuyor her hafta iki gün yanımızda kaliuor
(91 puan) tarafından
Kız yarım saate kurban olim benim kaynnlrla aynı arsadayiz dipdibe bütün sülale de burda düşün kafamı çıkarsam pencereden birsuru suratla karsilasym azck sesmz çıksa hepsi bı yandan bu kdr yaknz ama mesafeyi koruyck olan bizleriz innki seni kötü hissetren sana iyi gelmeyen kim varsa ne kdr yakın olursan ol mesafeyi koru yani konusmassn gidip gelmezsn olur biter o da biyere kdr müdahale eder sonra açılır iyice aran merak etme
(4 puan) tarafından
Valla artık öyle yapacam hani bizimde öyle ben kaynanamla oturuyom üst katta büyük eltim hemen yan tarafımdw diğer eltim bı görümcem uzak oda zaten her7gun burda
0 oy
tarafından
Oğlu varmış zaten. Niye kıskanıyor 
(4 puan) tarafından
Bende anlamıyorum
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Aynı şeyi  arkadaşım  bana  yaptı 27. Haftada  emin  misin sen bir daha  sor  doktora  kız mı değil mi detaylıda yanılma  olabiliyor diye sonra  ben  bunu  bozdum niye benim  kızım  olamaz mı dedim  daha  bir sürü şey yazdım  2 senedır  aramız  limoni kendiside  kız  çocuk  istiyor  ana kocasıyla  sorunları  olduğu  için  yapmıyor 
(4 puan) tarafından
Ya işte buna anlam veremiuorum rabim dilerse herşeyi tersine çevirir ama sanki yalan soyluyormusuz gibi hareket ediliyor
(2,055 puan) tarafından
Hiç  aldırış  etme hatta bir daha bu muhabbeti yaparsa  niye  bizim  oğlumuz  olamaz mı de  geç  Allahım  böyle  insanlardan uzak  etsin  bizi maalesef ki işte  dibimizde bitiveriyor
(4 puan) tarafından
Malezef öyle valla
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Herkes kalbinin ekmeğini yer emin ol boş ver 

(4 puan) tarafından
Aynen öyle haklısın
0 oy
(1,937 puan) tarafından

Kız görümce dırdır etme

Fazla ileri gitme
Vakitsiz horoz gibi
Gece yarısı ötme
KÖR OLASIN BENİ GÖRÜNCE
ALDIM ABİNİ
ÇATLAYASIN EL ELE GÖRÜNCE

Bütün kötü görümcelere gelsin 
(4 puan) tarafından
:)))) süpersin ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 627 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,084 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 274 göst.
9 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 721 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,445 cevap

34,865 kullanıcı

...