0 oy
1,082 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
Ben 12 13 yaşlarındayken komşunun evinde çocuklarıyla oynuyordum. Sonra tuvalete gittim bi baktım komşunun kocası tuvaletini yapıyo adamla göz göze geldik öyle utandım ki hemen eve kaçtım. Bazen aklıma gelir gülerim kendime :))

22 Cevaplar

0 oy
(48,657 puan) tarafından
var cok ufaktim soyleyemem onu  

lisedede beden dersinde cantalari sinida koyacaktik arkadasim kapiyi acti karsida emin diye arkadasi donla gormustuk ☺️☺️☺️
tarafından
Yaaa ama ben merak ederim ikboş çatlarım bak :)
(48,657 puan) tarafından
catla ☺️☺️☺️
tarafından
Deyiver ne var yani :)
(2,387 puan) tarafından
Merak ettim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahaha sesli güldüm ☺️☺️
0 oy
tarafından
Ananemle dedemi görmüştüm yatakta Allahtan yorgan vardı üstlerinde :D
(48,657 puan) tarafından
vayy ☺️☺️
tarafından
Kız nasıl çıktım odadan varya hahahah
(2,387 puan) tarafından
Bende seslerini duymuştum ama o zaman anlamamıştım ne olduğunu çok küçüktüm büyüdükçe anladım :)
0 oy
tarafından
Kuzenimin yengesiyle mahalledeki eczaciyi depoda samimiyken gormustum 17 yasinda yani 3 sene önce. Ama kimseye söylemedim söylemeyide dusunmuyorum bi yuva yikilsin bi cinayet işlensin istemem sadece eşim biliyo :(
tarafından
Tövbe estağfurullah bence iyi yapmışsın söylememekle
(2,726 puan) tarafından
Nasıl samimiydiler merak ettim
(2,387 puan) tarafından
Aa kötü ya
(2,726 puan) tarafından
İyi yapmışsın söylwmeyerek ben olsam ben de susardım
tarafından
Öpüşüyolardi ama eczaci p*ezevenge soyledim tehdit ettim cunku o kadinin kocasi yani kuzenimin abisi tam bi suç makinasi eğer iliskileri devam etseydi ve abim bu durumu ogrenseydi ortalik yangin yeri olurdu. Ben soyledikten sonra bidaha iliskileri devam etmedi diye biliyorum
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Orta okul zamanında müdür ile evli ingilizce öğretmenimi yakalamistim uygunsuz şekilde :D sonra susayım diye hediyelere boğmuşlardı beni ilkez ozaman ingilizcem 5 gelmişti :D

(2,387 puan) tarafından
:)) oh ne güzel okul birincisi olmak istiyorum deseydin bari
(1,314 puan) tarafından
Sadece biraz bunu alehime kullandım okadarcik ozamanlar istediğim herşeyi aldırmıştım :) ama şimdi evliler ikisi
(2,387 puan) tarafından
İyi bari mutlu son
0 oy
tarafından
Ben geçen yıl sahilde lavobolar var bizim acayip sıkıştım ama öyle böyle değil normalde girmem asla dışarıda lavoboya pis olduğu için kapıyı ayağımla bir ittim kadın büyük çişini yaparken gördüm o sahne hala aklımda ahahaa :)) manyak insan kapıyı kitler Aralık birakmjs ne biliyim ben kadının oldugunu bön bön suratıma bakıyor birde sonuç eve gidene kadar tuttum kendimi yapamadım ahaha:)))
(888 puan) tarafından
Ayy çok fena yerinde olmak istemezdim
(2,387 puan) tarafından
:)) ayy oda çok sıkışmış herhalde kapatmadan oturmuş
0 oy
tarafından
Kayınvalidemle beraber otururken onlar beni bahçede zannediyordu bende babayı zannettim lavobda işten gelmiş kayınvalidemi dudagına öpücük kondurdu okadar cok utandımki :D
(2,387 puan) tarafından
Ayy ne güzel ama hala aşıklar
tarafından
Evet canım öyleler kavga etseler de canım cicimlerdir
(2,387 puan) tarafından
Hepimiz öyle olsak keşke
tarafından
Keşke ama kayınvalidem hep der erkek senin ömrünü yer sonra ömür verir
(2,387 puan) tarafından
:)) Ömür verir mi bilemedim
0 oy
(7,719 puan) tarafından

Annemle babamı 

Abimle yengemi 

Dayimla halamı (karı koca) 

Amcamla yengemi 

Lanet gelsin hepsi beni buldu psikolojim bozulmuştu ya 1 ay eşimle hiçbirşey yapamadık:dizzy:

tarafından
Abooo valla kız bu ne şans işte :)))))
(2,387 puan) tarafından
Oh maşallah sende kimi görmedin deseydim daha iyiydi
(2,223 puan) tarafından
Ahahah sorun sen de olabilir mi acaba:)))
(7,719 puan) tarafından
Eskiden herkes ayni yerde yatardı özelikle kışın

Ben çok dikkat ederim çocuklarım uyanıkken asla yapmam öyle şeyler
tarafından
Çok güldüm buna
0 oy
tarafından
Sağlık ocağı doktoruyla hemsiremizi kucak kucağa 
(2,529 puan) tarafından
Ohaa laannnn
tarafından
Ve ikiside evli herhalde günahlarını almak istemiyorum ☹️
(2,387 puan) tarafından
Bunlar çok çirkin ya işte olacak şeyler mi
(14,030 puan) tarafından
Günah almayacak ne kalmış dahaaa tövbeler olsun
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Uygunsuz gormedimde ablamın cüzdanında prezervatif bulmuştum abla bu ne ya bu ne bu ne diye elime aldım sallıyorum şebeklik ediyorum hahajshahhahhs sonra ablam kız ver onu bana dedi utandı falan ama o zaman bilmiyorum tabi ne olduğunu sonra öğrendim hahahahahahaha hala anlatır gülerim ")
(2,387 puan) tarafından
Evli miydi o zaman
(4,426 puan) tarafından
Tabiki evliydi iki de çocuğu var di
(2,387 puan) tarafından
İyi bari :))
(44 puan) tarafından
Abla tedbirli geçiyormus 3.kaza kurşunu olmasın die :)
(4,426 puan) tarafından
Ikisi üst üste olunca üçüncü asla dedi 11 sene oldu doğurmadı ")
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ufaktim bayaga okula gidiyordum ama yaz tatillerinde koye giderdim amcamin cocugu gelmisti annanemlere askere gidiyomus vedalasiyodu nisanlisida yanindaydi oda bizim koyden sonra biz disari ciktik oynuyoruz iceri gircektim kapi kapali bir actim acmaz olaydim alt alta ust uste gordum cok utanmistim hala onlari.goreyim aklima gelir cocukluk travmam :))
(2,387 puan) tarafından
Ayy onlarda nasıl utanmıştır
(1,918 puan) tarafından
Utanmistir herhalde yakalancaklarini tahmin edemediler :))
(2,387 puan) tarafından
Yazık kız zor durumda kalmış
0 oy
tarafından
Yıllar önce kaç yaşındaydım bilmiyorum küçüğüm ama avşaya gitmiştik teyzemler eniştemler sahilde ileriye yürüdüm ama artık sahilden çıktım taşlıkların oraya doğru bir baktım eniştem güneşleniyor boxer ile ama ben çok çok özür dilerim yanlışlıkla istemeden eniştemin şeyini gördüm çok utandım ama küçüktüm yani 11 varmıydım acaba öyle hatırlıyorum hemen kafamı çevirip gittim oradan ama orada 3-4 kişi vardı öyle kayalık taşlı kısımda güneşlenen ben ne bileyim öyle birşeyle karşılaşacağımdan eniştem de beni farketmedi gözünü kapatmış güneşleniyor 
(2,387 puan) tarafından
Ayy insan baya bi çıkamaz etkisinden ya
tarafından
Hemen unuttum :D unutmak lazım işte öyle birşey olmuştu
(2,387 puan) tarafından
:))) tabi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Malesef anlatamicam gormez olaydim 
(2,387 puan) tarafından
Merak uyandırıyo böyle ama yaa
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Küçüktüm arkadaşımı çağırmak için evlerine gitmiştim ama bahçe vardı ben bahçenin dışından seslenirken annesiyle babasını çırılçıplak üst üste görmüştüm Allah'ım çok utanç verici onlarda beni görmüştü arkadaşıma seslendiğim için. Bahçe kapısı açık perde uçuş uçuş resmen biri bizi gozetlesin diye yapıyor gibilerdi hemen kaçıp eve gitmiştim ya
(2,387 puan) tarafından
Yuhhh mahremiyet nerde acaba
(14,030 puan) tarafından
Reziller
(2,433 puan) tarafından
O ne be hadi oldu insan önlem alır
0 oy
(7,580 puan) tarafından
Ben sınıfta ders esnasında 2 tane oğlan arkadaşı mastirbasyonmu diolar ne öyle yaparken görmüştüm hemen hocaya söyledim tabi 
(2,387 puan) tarafından
Püüüü pislikler
0 oy
(1,451 puan) tarafından

Kayınbabam kaynanamı ellerken gördüm :D cilveleşiyolardı :D

(2,387 puan) tarafından
Birgün bizde düşmeyiz inşallah böyle dillere
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bende kaynana kayinbabamj bastım bı kere son anda duzeldiker yeni girismilerdi bı kerede kayinbabam kaynanamı öperken yakadim
(2,387 puan) tarafından
:))) baya yaramazlarmış
(7,940 puan) tarafından
Kuduruk diyelim biz
(2,387 puan) tarafından
:)))).
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Benimde babam ne alakaysa banyodan cıplak cıkarken yakalamıstım ergendim sanırım şimdi düşündüm de 3 kız cocugu olan adam neden bu kadar pervasız davranır ki :D
(2,387 puan) tarafından
:)) valla ya o neymiş öyle
0 oy
tarafından

Bu gün akşam saat 7-8 evden bahçeye çıkarken kapıyı bi açtım. Kaynım üzü kapıya doğru pantolonunun önünü açmış . Ne yapmaya çalıyor bilmiyorum:D çoçukda değil yani 20 yaşında.  Hep küçük diyorumda, herşeyi anlayacak yaşta yani

(2,387 puan) tarafından
Valla ne yapacaktı acaba merak ettim :))
tarafından
Modasına düşkün. Ya tişortunu düzeldecekdi ya da pantolonunu bilmiyorum. Yani bahçedeydi bide orayı kamera alıyor
(2,387 puan) tarafından
O seni gördümü
tarafından
Ay tabi kapıyı açdım bahçeye çıkmak için göz göze geldik. Kaynanam çoçuk o diyor:D çokta tın. O utansın. Birinin odasına girmedim ki. Ne diye dışarda pantolonunun önünü açıyorsun
(2,387 puan) tarafından
Çocuk mu maaşallah
0 oy
tarafından
Kendı annemle babamı opusurken gırdum ben, gozlerıde kapalıydı rezıller benı uyuyo zannetmıs, bır gordum kucugumde yanı gıttım oturdum koltuga napıyosunuz ya dıye aglamaya basladım ınsan bır psıkolojımı dusunur annem gelmıs kımseye soyleme dıyo bana kızıyo sankı odalarına gırmısım salondalardı
(2,387 puan) tarafından
:) Allah'ım ya kimseye söyleme he

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 287 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 203 göst.
2 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Berf (6,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 346 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Zeynom_34 (5 puan) tarafından soruldu