0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar Halılarımı yıkamaya gönderdim evi şöyle bir genel temizlemem lazım bugün biraz yapmaya çalıştım ama oğlum 11 aylık hiç durmuyor Bugün 2 defa kova Suyu üstüne boşalttı her temizlik yapayım derken ev daha da battı Yarın halılarım gelecek evi temizlemem lazım nasıl yapacağım bilmiyorum asla bugüne kadar çağırmadım Kendim yaptım ama şimdi hem hamileyim hem de bebek var işte vi temizlikçi çağıran var mı İstanbul Beylikdüzü'nde varsa bir tavsiyenizi alırım kızlar Şimdiden çok teşekkür ederim

21 Cevaplar

+1 oy
(1,972 puan) tarafından

En kötü günün böyle olsun, en büyük derdin bu olsun. Sıkma canını Allah can sağlığı versin gerisi hallolur :)

(14 puan) tarafından
qynn öyle napıyım ya zaten bu evden öyle bıkmışım ki kızlar ev hem büyük hem düzensiz hem eski diyarbakırdan taşındık iki yıl olcak nerdeyse ev resmen tarihi eser yine de şükür ama napayım zaten hamilelik piskolojisi 20 yaşındayım bir oğlum var şimdi de hamileyim çok erken atıldım hayata
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allah kolaylık versin 

Ben 4 çocukla hrsey yapqblyorsam sende yaparsın şuan uyutup yapablrsn benim çocuklar 4 tane 5 4 2 ve 1 yasindalar geçen hali bile yıkadım banyoda onları banyo yaptım sonra temizliğe girdim sonra parka gotrdm sende yaparsn
(4,101 puan) tarafından
Ewet malsef huzurum olsaydı keşke :(
(396 puan) tarafından
Maşallah Selma 26 yaşında 4 çocuk genç ve çılgın anne :))) * Allah sana güç kuvvet çocuklarına da sağlık versin inşallah
(855 puan) tarafından
Amin baglatsaydin artık  :) hepside çok küçük
(7,972 puan) tarafından
Maasallah cnm Allah evlatlarini sana bagislasin
(4,101 puan) tarafından
Amn saolun kızlar Allah hepimizin çocuklarını korusun
0 oy
tarafından

Yapamiyorsan çağır birini

Yorma kendini 
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Ayy ne canini sıkıyosun kiz, koy halilari bi koseye zaten posetli geliyoar, durumun varsa cagir bi kadin surekli cagir hatta buyuk temizlige imkanin varsa tabi, konu komsudan tavsiye al ama netten gelen iyi olmuyo
0 oy
tarafından
4 çocuğum var planlı programlı yaptığım için yetişiyorum herseye 
0 oy
(839 puan) tarafından
Benimde 10 aylik kizim var çalışıyorum gece nöbetleri oluyor evimi de temizliyorum biraz kendimizle alakalı sanırım 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim kolayliklar versin ben İstanbul'da degilim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım 11 aylık bebegim ikide çocuk var zor valla ya stres oluyorum 
0 oy
(15,131 puan) tarafından
Çocukla temizlik yapmak zor oluyor gerçekten. Hele su gördüler mi hemen bosaltsalar bı yerlere dört gözle bekliyolar böyle şeyleri. Ben de zorlanıyorum. 1 çocuğum var üstelik sadece. Sinir oluyor insan o suyla oynarken . Ayağının altında tam iş yaparken falan. Canını sıkma. İmkanın varsa çağır birini gitsin. 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Yetişemezsin yapamazsın çok zor bu senlik bişey değil zaten hamilesin enerji yarı yarıya düşüyor bi de bebek var zaten iyice enerji kalmıyor kendini sıkma stres olma ev işi bitmez ki yapabildiğin kadar yap.. olmuyorsa olmuyor eşin yardım etsin yapsın en azından..valla bende hamileyim 11 aylık oğlum var ikinci bebeğime hamileyim sor ne yapıyorsun ilk hamileliğimden beri eşim ilgileniyor herşeyle onun öncesinde beraber yapardık o daha çok yapardı orası ayrı ama uzun zamandır yapamıyorum yani yaşadığın şey normal
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım 7 aylık bebeğim var ve hiçbir işe yetişemiyorum. Ev almış başını gidiyor. Eşimin evde olduğu günler yapmaya çalışıyorum. Sen bir de hamilesin yani cooook normal bence. Hemen gelmişler dört çocuğum var ben yapıyorum, istesen yaparsın vs tipler. Yapıyorlardır helal olsun ama sen kendini yetersiz hissetme bence çok normal böyle olması 
(14 puan) tarafından
aynn öyle ya zaten onu sütün kestim yeni bir kaç gündür üstüne hamilelik üstüne iş güç derken enerji kalmıyor eşim önceden ederdi yardım şimdide eder ama ara sıra  ben şimdi yapamıyorum fln dersem görümcelerimi çağırır biri bir ay kaldı yanımda ilk hamileliğimde işimi yaptığı için demediğini bırakmadı o yüzden istem gelmelerini
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Ver kadına bikere mahsus yapsın cnm sende üstünden yaparsın
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım böyle sebepler için ağlama sağlık yerinde olsunda herşey olur heleki temizlik öğlen olmazsa akşam çocuk uyuduktan sonra olur Allahın gücüne gider canım ağlama
0 oy
(7,515 puan) tarafından
Giz yavaş yavaş yap halılar geldi diye hemen sermek zorundamisin 
0 oy
(395 puan) tarafından
Bende ardıçlıda oturuyorum buluruz sana bayan istersen kimse yapamıyor bu durumda yapan varsa da Allah yardım etsin ben yapamıyordum banyodan kovayı çıkartmıyordum silip banyoya tekrar gidiyordum koltukları ortaya Çek çocuk değişim görünce biraz durur belki yada yürüteç varsa mama sandalyesi de olur altına at bi sofra bezi mama koy önüne bebek de aç tv den ancak belki 
0 oy
tarafından
Aman canım hangimiz bı bebekle temizlik yapabildik ki gece temizlik yapiyorum ben uyanırsa gidiyorum emziriyorum geri temizliğe devam takılma o kadar 
0 oy
tarafından
Sıkma canınj ne olacak yavaş yap illa halı gelecek dşye hemen sermen gerekmiyor 
0 oy
tarafından
Üzülme be canım Allah büyük dert keder vermesin 
0 oy
tarafından
Evde temizlik var diye bir uygulama var ordan cagirabilirsen Instagram sayfaları da var canim
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ahh yarama parmak bastın valla. 1hafta oldu nerdeyse hem yaz temizlıgı hem bayram temızlıgı olsun dedım basladım. Ama bın pısman oldum valla. Duvarları falanda sıldım. Tam dip bucak oldu. Bendede 4 cocuk var. Kucugu 1 yasında en zor zamanları. Yuruyo her yere yetısıyo. 18 yasında kızım var o baktı bebege de anca oyle yapabildim. Imkanın varsa valla cagır temızlıkcı. Bende dusundum ama dip bucak cok detaylı yapmazlar dıye vazgectım. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 297 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 648 göst.
24 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 921 göst.
0 oy
23 cevap 790 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu