0 oy
529 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1 puan) tarafından
 Merhabalar gzuel anneler sizden bir ricam olacak ben 8 aylık hamileyim oğlum olucak ve daha hiçbir şey alamadım maalesef kziim da küçük olduğu için onun da ihtiyaçları oluyordu ev sahibim evden çıkardı taşındık fln derkn çok sıkıştık sizden ricam şu olucakti erkek çocuğu olupta giydirmedigi kıyafetleri küçülmüş olan bana verirmisiniz lütfen yanlış anlamayın beni lütfen bende çok çekinerek yazdım ama umarım herşey duzelicektir yardımcı olmak istiyenelre de istemeyenlere çok teşekkür ederim gene de.  

6 Cevaplar

0 oy
(3,381 puan) tarafından
Allah yardmcın olsun inş vardr birinde yardmcı olur
(1 puan) tarafından
Amin insllh cnm yaa
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından
Ya canım allah yardımcın olsun inan benim durumum olsa yenisi alıp gönderirdim oğlum var  6 yaşında onunda küçüklerini hep ihtiyaç sahiplerine verdim
(1 puan) tarafından
Olsun düşünmeniz yeter benim için
0 oy
(833 puan) tarafından
Canım bende yenıdogan erkek kıyafetleri var baya bana özelden yazarsan ulaştırayım sana
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Canm hem hesabı yeni açmışsın hemde bunu yazmışsın simdi gelir linkler uyarılar postun kapanır Allah yardımcın olsn
0 oy
(116 puan) tarafından
Valla benm oğlum yok post yuları çksn dye yazdm. İnş. Yardm eden çok olr bebeklerin eksikleri btmyor çnkü
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.. Elimde yok maalesef ama letgoda falan kıyafet görmüştüm, sıfır alacak kadar paranız yoksa belki ordan bakabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 279 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dicleeeeee (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 341 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gizemaktrk34 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.

377,969 soru