0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
kapalı
Canlarım ablalarım kardeşlerim bebeginize cocugunuza olmayan yenidogan kiyafeti esyasi battaniyesi ne varsa elinizde gönlünüzden ne koparsa yardım etmek isterseniz ihtiyacım var 
notu ile kapatıldı: Yasak post

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yardım etmeyene birşey demiyorum ama en azından bir Rabbim yardımcın olsun demek yerine anında uyarıyı basıyorsunuz . Tok açın halinden anlamaz sözü çok dogru.
tarafından
Öyle canım kimseye güven olmuyor ama en azından dua etseler anında uyarı vermek yerine keşke

Hulyam bende seni opuyorum canım ❤️
(58 puan) tarafından
Adres ya da telefon numarası alabilir miyim ? Size nasıl ulaşabilirim
tarafından
Cansu Allah razı olsun canım özelden onunla irtibata geç kuzum
(58 puan) tarafından
Yazdım sizden de Allah razı olsun
(4 puan) tarafından
Allah razi olsun yaziniz icin hiç sormayin ya bunlari anlamiyorum ben valla herkes ilk cocuguna gidip biseler begenip almayi ister kim 2. El alsin ya soruyorum size ihtiyacimiz var ki soyluyoruz bende isterim begenip alayim ama suan yeterki olsun diyorum bunada şükür allah böylesi insanlardan korusun uzak tutsun ya tekrardan allah razi olsun yazın için
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benimde elimde var ama ikinci kızıma hamileyim çoğu şeyini ablasıninkilerle büyüyecek bu devirde çok zor allahim çocuğunun rızkını bol etsin
(4 puan) tarafından
Allah razi olsun saolasin
(380 puan) tarafından
Mesaj attım ama kapatılmış sanırım cınsıyetı neydı ona göre yardımcı olmaya calısıcktım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dicleeeeee (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 528 göst.
0 oy
0 cevap 278 göst.
0 oy
20 cevap 1,009 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Araszerya (308 puan) tarafından soruldu

374,555 soru