0 oy
976 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından

Az once bisey okudum dogumdan ciktiginizda disarda kimler vardi sizi bekleyen kimler bebek pesinde gitti benim annem gelemedi gecenin 3 unde dogurdum kaynanamla esim vardi ikiside bekliyodu beni kaynanam bebegi gorecem diye cok beklemis ama gostermemis hemsire bitek babasi gormus kuveze gitti ordan beni kapida bekliyolardi ciktim odayA gittik sizlerde ne oldu bazi komik seyler cikar belki :)))

image

20 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından
Merak ettim simdi bak ben daha 9 haftaligim bakalim  dogurunca kimler olucak :) valla asiri merak ettim ha
(280 puan) tarafından
Ayy dah basindasin yolun allah saglikla kucagina almayi nasio eder insallah
(98 puan) tarafından
Insallah cok sagolun  :) daha farkinda degilim hicbirseyin :)
(280 puan) tarafından
4 5 aylik olsun o zmn anlarsin hareketleri hissedince;)
(98 puan) tarafından
Insallah  insallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim bekliyordu ilk o geldi sonra kaynanam annem yanımdaydı zaten
(280 puan) tarafından
Himm ne guzel annen yaninda olmus senin benim annem calisiyodu haber veremedim izin alamadi falan dogurduktan sonra geldi
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kaynanam görümcem eşim annem hastanedeydi yanımda  doğuma girdim çıktım bebek odada yalnız olduğu için görümcem i  onun yanındaydı ama annem kaynanam eşim hepsi beni beklemiş  ☺☺
(280 puan) tarafından
Ne guzl olmus tabi gorumcede durmamis gene :))))
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Benim esim doguma girecek mecburi olarak cunki hic kimsem yok kaynanayi istemiyom ona haber vermeden gidicem doguma esim bana yeter 
(280 puan) tarafından
Bizim ayni ev ondan geldi yoksa ben de haber vermezdim annem gibi dogurduktan sonra gelirdi
(119,001 puan) tarafından
Suan bende ayni evdeyim dogumdan once tasincam ama evler yanyana esime diyom eger haber veririsen kotu seyler olur diyom sessiz sedasiz esimle gidip dogurup gelcem zaten anam babam cook uzak istese gelemez az once sinir etti beni pislik kadin neymis benim bebegimi benim anamdan kiskaniyo senin anan goremez diyo delirtiyo beni yaa neyse uzun oldu kusura bakma
0 oy
tarafından
Benimki çok kalabalıktı ya annem uzakta olduğu için gelemedi kaynanam kayın babam kaynım eşimin yengeleri amcaları kuzenleri baya kalabalıkti
(280 puan) tarafından
Kalabalik da iyi degil sanki insan dogumdan sonra bi esini gormek istiyo bi cocugunu zmn gectikce insana ihtiyac duyuyi
tarafından
Canım benim ihtiyacım vardı çünkü bebeğim rahatsızdı yoğun bakimdaydi kaybettim doğumdan 1 hafta sonra
0 oy
tarafından
Kizimi giydirince benden once götürmüşler odaya. Beni de sonra odaya götürdüler.Herkes odamdaydi kayinvalide annem kayinpeder eşim. Bi tek babam yoktu. 
0 oy
(327 puan) tarafından

doğum sancısı çekiyorum doğum odasına indirdiler doktor geldi ismini ne koycan dedi bilmiyorum dedim sonra burak koysana dedi hayır diye reddettim o an :D sezaryen Doğumda beni bayıttlar  doğum yaptıktan sonra kendime gelince ağlama sesleri duydum oğlumun ağlayış sesleriydi :)ailem eşim herkes yanımdaydı mutlu anlatıyorum ama o çektiğim dikiş ağrıları unutmam asla 

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Normal dogum yaptıgım için ne zaman dogum gerçekleşir kestirenedikleri için sadece eşim annem ve kaynanam vardı bekleyen. Biz ikimiz birlikte cıktık doğumdan. İkimizi aynı anda gördüler 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benimde en cok merak ettigim konu bu biliyomusun acaba kim beni merak edipte beni bekleyecek o kapida 
0 oy
tarafından
Annen eşim babam telefonda kaynoşum 
0 oy
tarafından

Oğluşumu odaya çıkardılar ztn ben uyumadığım için spinal de çok geç geldim bendem sonra doğuma giren herkes çıkmış tabi ablam oturmuş asansörün kapısına ağlamış hemşirelerw dk bir soruyormuş aratmış fln  yukarı çıkardıklarında koridor da ağlıyordu sena diye seslendi o seslenişi unutmam hiç çok korkmuş annem de oğlum ağlıyormuş üşümüş kucağında ikisi ağlıyor valla zor :)

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Biz bebegimle aynı anda gittik odaya benim kucagimdaydi. Kayinvalidem, eşim ,kardeşim bekliyorlardı . 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Hastaneye geldiğimde görümcem kocası vardı annemle geldik zaten ben içerdeyken babam gelmiş ama çıktığımda sadece eşim ve annem vardı eşimin gozleri doldu bizi görünce ben sedyede bebeğim bacaklarımın arasında :D annem oglumun yuzunu örttü eşim 2 dakikada bir gidip gidip bakiyodu komikti çocuk gibiydi ne zaman uyancak hep uyucakmi diyodu :D 21 haftaligim smdi 2.ye bakalım bundada aynı heyecanı olcakmi 

0 oy
(310 puan) tarafından

Benim annem kayınvalide dem kayınpeder babam kız kardeşim yengem eşim amcam teyze çocugu ondan sonra kayınım eltim ooo bütün sürale ordaydı valla :Dben çok değilim de ondan haha kız şaka bende bilimiyorum niye herkes ordaydı :D

0 oy
(15,789 puan) tarafından
Beni lohusa odasında görümcemle kaynanam bekliyordu eşimi odaya almadılar lohusa odası dogumhanenin bitisigiydi diye normal odaya çıkarken eşim dogumhanenin kapısında bekliyordu beni 
0 oy
(354 puan) tarafından
Beni bebeğimle odaya bir hemşire götürdü odada bekliyorlardı annem eşim kayınbabam kayınvalidem vardı 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim annem babam eşim kaynanam kayınbabam 2 görümcem vardı. 40+3 te planlı suni sancı verdiler ama sezeryana döndü. Neyse bütün herkes vardı. Bebeği ameliyathaneden çıkarıp eşime göstermişler hazırlayıp odaya götürmüşler. Eşim oğlumuzun başına annem kaynanam ve görümcelerimi bırakıp ameliyathane kapısında beni beklemiş. Tabii 2 baba dışarda sigara içmeye gitmiş. Spinal anesteziyle olduğum için uyanıktım. Ameliyathaneden çıkınca eşimi gördüm ilk. Beni sağ salim görünce hıçkıra hıçkıra ağladı. Bi acil sezeryan denildiği zaman sigarayı atıp yanıma koşması ve elimi sımsıkı tutup ağlaması bi de ameliyathaneden çıktığımda gözlerinin gülmesi ve ağlamasını unutmam asla.
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Annem beni bekliyordu ben eşim ve kaynanama bebeğe sahip çıkmalarını söyledim. ☺️
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Doğumdan çıktığımda eşim vardı kapida sezaryen oldum bebek benden once çıktı eşime vermisler önce annemle birlikte ilk muayenesi ve aşısı yapılırken oğlumun yanindalarmis sonra eşim anneme benim yağmuru almam lazım diyip ameliyathanenin önüne gelmis oğlumu anneme bırakıp odada babam kayınpederim kaynanamda vardı annemde gelmek istemiş yanima ama eşim sen bebegin başında olmazsan yağmur kizar demiş :D

0 oy
tarafından

Valla sezeryana kimse yokken girmiştim nasıl cesaret ettiysem  :D

Eşim eşyalarımı bide annemleri kaynanamlari almaya gitti ameliyattan çıktığımda herkesi göremezsem diye çok korkmuştum neyse ki gelmişler dünyalar benim olmuştu  ❤

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 278 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 751 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
64 cevap 687 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 750 göst.