0 oy
1,102 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Kizlar karşi apartmandan bi komşumuz var  çocuklarimiz ayni okulda okuyor çoğu zaman ayni anda gideriz falan ama hiç konuşmayiz.eşiyle çok gorurum birlikte hep el ele kol kola yururler..neyse eşi surekli mahallede olur arabasiyla kurcalanir tüm gün ne zaman çiksam gorurum.

Sabah annem geldi çocuklari annemle biraktim dişari çiktim çikarken çopleride aldim atayım diye bu adam yine dişardaydi neyse geldim yanindan geçtim gidiyorum hizla arabayla geldi yanimdan geçti ve benim yanimdan tam geçerken kornaya basti ben bisey anlamadım tabi bide ne goreyim gitdi çöp kovalarinin yaninda durdu ben yine takmadim hatta onun orda oldugunun farkinda bile değilmişim gibi davrandim çopler atdim gidiyorum tekrar arabayla geldi yanimdan gecdi az irelide yine sakladi bende tekrar umursamadan geldim yanindan geçdim daha gelmedi..ama o kadar sinir oldum ki napacağimi bilmiyorum yanliş anlamamak istiyorum ama olmuyo napmaya calişiyo?eşide gayet guzel ve bakimli bi kiz ve surekli 2sini birlikte goruyorum yani sevmese eşini neden hep el ele kol kola olsunlar ki?

Eşime o kadar soylemek istiyorumki bi guzel dersini verse ama korkuyorum eşim boyle konularda çok hassas eminim öldurur adami

28 Cevaplar

0 oy
(487 puan) tarafından
Canım bence şu an eşine soyleyebilecek birşeyin yok çünkü karşı taraftan gelen bi söz birşey yok bunu ispatlayamazsin en azından bi çevirip kafanı sinirle baksaydin bişey derse herhangi bir tepki verirse ona göre sende tepkini net koyarsın sonrasında eşine bile söylesen inkar edemezdi.esin gidip adama hesap sorsa ne olarak soracakki adam denk geldi bende ordaydim ona korna çalmadım vs diyebilir bence.
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşasam o an da tepkimi verirdim ne olursa olsun 
0 oy
(307 puan) tarafından
Abes olan ne ben anlayamamış olabilirim belki gideceginiz yere bırakmak için iyi niyetle durmuş olablir 
0 oy
(635 puan) tarafından
Vallaha ben anlamıyorum. Arkadaşım madem adam arkandan geliyor önüne geliyor durup desene kardeşim hayiridr bişey mi dicen diye sen sus adam gelsin git kocana da şöyle oda desin ki durup dururken niye peşinden geldi 
0 oy
(39 puan) tarafından
Kocana sole desem olay büyür kavgaya gider söylemesen yüz bulup yine rahatsız ederse çok dikkat et 
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Bir hayırdır demek bu kadar zor olmamalı 
0 oy
(435 puan) tarafından
Bence umursamayarak en doğrusunu yaptınız. Ama adam size bişey yapmamış yani sadece buna dayanarak eşinize bişey demeyin bence ama bir daha olursa tabii ki söyleyin. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden sessiz kaldın ki hayırdır noluyo diye çıkışsaydın 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 665 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 450 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 242 göst.