0 oy
897 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

oncellikle merhabalar kizlar bayadir yoktum 

Nasılsınız bakalım:) ❤️

Dün gittim bunlaru verdi 200mg olan günde iki kez sabah ve akşam diğeri akşam

10gun snra tkrr gidicm ona göre hareket edeceğiz 

Bana sen delisin diyenlere ekmeğine yağ gibi olacak bu post ama ben akıllı biri olup kötü olacgma deli olup iyi biri olmayı tercih ediorm:)))) ki zaten deli de değilim :))) sadece ayakta kızı için durmaya çalışan bir anneyim❤️ 

21 Cevaplar

+2 oy
(537 puan) tarafından
Delilikle ne alakası var bunu da anlamıyorum neden psikiyatriste gidenlere böyle derler  nasıl ki vücudumuzda biryer hastalinca doktora gidriz ruhumuzda hastalanınca doktora gitmeliyiz bunda ne var
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim insanın yasadklrni bilmeden konusuolr maalesef bazen
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız delilikle ne alakası var. İnan bana çok iyi geliyor böyle şeyler. Ben mesela formasyon alırken bile psikoloji dersimiz vardı okadar rahatladım ki sanki psikatriye gittim gibi hissedersin ve olaylara bakış acımı gerçekten o ders değiştirmişti..  o da ders yani demekki psikatriye gitsem saapplsakin insan olacam:)
(863 puan) tarafından
Gerçekten psikiyatriye gitmek bu kadar etkili mi bende kafamda çözemediğim sürekli düşündüğüm takıntı haline getirdiğim şeyler var sosyal yaşamıma çok fazla yansıyor eşim gidelim diyor ama benim düşündüğüm şeyi nasıl degistirebilir ki diyip gitmek istemiyorum açıkçası gerçekten işe yarar mı?
(14,032 puan) tarafından
Canoglum kesinlikle gitmelisiniz bence. Benim arkadaşım gidiyor kadının dünyası konuşması düşünceleri değişmeye başladı. Zihnim boşalıyor diyor bana. Benim öyle buyuk sorunlarım yok ama ben bile gitmek istiyorum
tarafından
Canoglum elbette etkili. Ben şuan bile gitmek isterim .. bazen bizim yaşantımız kalıplaşmış pnunyapamam bunu edemem. İnan ki bu kalıpları yıkmak için uzman yardiminokadar etkili ki. Hicbirdey yapamıyorsan da bol bol gelişim kitapları okumalısın. Mesela. Leo busghaliga  (yanlış yazmış olabilirim) yaşamak sevmek ve öğrenmek adlı kitabı mutlaka oku. İnsan kendi benliğini farkına varıyor, kendini seçmeyi öğreniyorsun bijere. Herseyden önce değer yargılarından kuttuluyorsun insanlar ne der düşüncesi kafandan sıyrılıyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Akilli olup dünya kahrı çekeceğine deli ol dünya senin kahrını ceksın "))) 
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim ♥️
tarafından
Aynen bizim gibi dimi kerpeten  ayse;)));););
(4,426 puan) tarafından
Hzkajsjshshabaj aynen jilet fato "D
0 oy
tarafından
Kız dur bismillah millet niye deli desin,ilaç kullandin diye niye deli olasın.gecmis olsun bu arada senin için en iyisi olsun 
(3,769 puan) tarafından
Belli olmuyor cancağızim kısaca deli demeye getiriyorlr diye kisadan öle dedim
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
0 oy
tarafından
bunlar cok uyku yapmiyomu bide sinirlimisin
(3,769 puan) tarafından
Yarım kullancm akşamkini ama diğerini blmiorm balım ilkkez kullancm
Ani sinirlenmelerm oluor
0 oy
(881 puan) tarafından

Merhabaa :) inşallah şifa olsun eski sağlığınıza geri kavuşursunuz psikiyatriste gitmek delilik değil tedavi yoludur benim yapamadığımı siz yapmışsınız :DAllahım gücünüzü kuvvetinizi arttirsin insallaahh

(3,769 puan) tarafından
Merhaba canım :)
Amin inşallah cancağızim Allah razı olsun ♥️ Rabbim yar ve yardımcın olsun ♥️
0 oy
(44 puan) tarafından

Tegratol 200 mg epilepsi ilaci diye biliyorum bayilmalariniz yada kasılmalarınız mi var ben 11 yıldır kullanıyorum epilepsi hastasıyım ...psikiyatriste deliler gitmiyor delilerin deli ettikleri gidiyor geçmiş olsun :)

(3,769 puan) tarafından
Aynen canım sözüne katılıyorum ♥️♥️♥️
Valla başka sebeblrm var bana neden bunu verdi blmiorm
0 oy
(887 puan) tarafından

Bedenimiz nasıl ki hastalanıyor doktora gidip tedavi oluyorsak ruhumuz da hastalanıyor doktora gidip tedavi olmak kadar doğal birşey yok delilik bence tedavi olmayı reddedip kendileriyle yüzleşemeyenlerde :)

(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim haklısın ♥️♥️ teşekkür ederim güzel yorumun için
0 oy
(123 puan) tarafından
Epilepsi gecmisiniz varmi tegretol vermis size
(3,769 puan) tarafından
Hayır canım
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçmiş olaun cnm  dikkat et yanlız uyku yapıyor  ilaçlar
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim aynen fena yalıyor hemde
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Boş ver canım ağzı olan konuşuyor işte 
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim ♥️
0 oy
(863 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah güç kuvvet versin inşallah ne için verdi doktor. Ayrıca insanın ruhuda hasta olabilir nasıl bogazimiz için doktora gidiyorsak ruh sağlığımız içinde gidebiliriz öyle diyen insanlarla görüşmeyi konuşmayı bırakın etrafınızda evinizden uzak olsunlar. 
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
0 oy
(830 puan) tarafından
Sevda misn sen cnm
(3,769 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(249 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle bunların birisi uyku için diğeri ise sakinleştirici ve şizofren belirtileri olanlarda da  genelde veriyolar ama düzenli kullanımda inşallah etkisini görürsün insan durduk yere strese yada psikoljik olarak Sknt Ya girmiyo mutlaka sebepleri oluyor umarım herşey gönlünce olur rabbim yardım etsin
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim Allah razı olsun
Valla aynen çok sebebi var bir ara aklımı kaybecom sandım ama şükürler olsun Allah'ım yardım etti
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Deli diyenler kendilerine bakmıyorlar galina akıllı olan insan karşısındaki kişiye deli demez..

(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim ♥️
0 oy
tarafından
Tegretol epilepsi için kullanılan bir hap sen sinir patlaması mi yaşıyorsun hep. Bu arada kimse deli diyemez kalbi hassas insanlar kaldıramaz ve gidip ilaç kullanmaya başlar asıl delirten gitmez hiçbir zaman 
(3,769 puan) tarafından
Ani sinirlenmelerm oluor cancağızim
0 oy
(39 puan) tarafından
Hamile misin şuan bende antidepresanlari kestim hamile kalınca ama kafa gitti son aylarımda 
(3,769 puan) tarafından
Hayır cancağızim geçmiş olsun ♥️
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Kimseyi umursama iyi olacaksın yaşadıkların zordu canım
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim Allah razı olsun ♥️:)
Bir ara Allah blior ya aklımı kaybedicm sandm
(17,787 puan) tarafından
Bi gün geçer herşey inşallah
(3,769 puan) tarafından
İnşallah cancağızim ♥️
0 oy
tarafından
Sen öyle konuşanlara bakma
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim balım ♥️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım .Psikatri ve psikoloğa gidenler deli falan değildir .Bedenimizin tedaviye ihtiyacı olduğu gibi bazen ruhumuzun da tedaviye ihtiyacı vardır.Bugün çevremizde çok harika görünen bir çok insan psikatri ve psikoloğa gidiyor .4yıl öncesine kadar bende ilaç kullanıyordum, hamile kalınca bıraktım .Oğlumu memeden kesince de ihtiuaç hissetmedim.Psikolog ve psikatriye gidene deli müamelesi yapmak düpe düz cahilliktir.Sen o cahillere bakma 
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun cancağızim ❤️ Rabbim sanada sağlıklı sıhhatli ccgnla bir ömür versin inşallah ❤️
(7,935 puan) tarafından
teşekkürler amin :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hicbiri (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 336 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu