0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (401 puan) tarafından
Oğlum 13 aylık 11.5 aylıkken emekledi geç emekledi yani tutunsun diye koltuk kenarına falan bırakıyor popo üstü bırakıyor kendini gülüyor bide oyun peşinde ne Zaman yürür nasıl teşvik edebilirim en geç ne zamana kadar yürümesi lazım

23 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından

Ya 15 ya da 16, 17 idi

Bnmkiide 11 iken emekledi
(401 puan) tarafından
Benimkinin de niyeti yok ya hop atıyo kendini yere hımbıl
(2,062 puan) tarafından
Sürekli elini tut azar azwr alışsın ya erkek mi
(2,062 puan) tarafından
Ay soruda oğlum demssn:))
Erkekelr hep böyle
(401 puan) tarafından
Öyle yapcam canım çok sağol Allah bağışlasın ♥️
(2,062 puan) tarafından
Seninkini de ❤️❣️
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tam 13 aylıkken  yürüdü oğlum kızım da 11 aylıkken yurudu 
(401 puan) tarafından
Maşallah canım erkenden yürümsler ne güzel
0 oy
tarafından
5 aylık ufak ufak emekliyor bende bebekken 4 aylıkken emeklemişim bana çekmiş yaramaz(masallah)
(401 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
tarafından
Yakında başlar yürümeye yaşına girdi yürüdü 
(401 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
(323 puan) tarafından
9 aylıktan beri sıralıyor kızım şimdi 14 aylık yeni yürüdü aslında desteksiz yürüyordu ama hep korktuğunu sezdim 15 gündür hergün yürütüyorum dışarda merdiven çıkarttım falan alıştı iyice sanırım 
(401 puan) tarafından
Bende yürütecem hep sürekli alışsın
(323 puan) tarafından
Evet sürekli yürüyün emeklemesine izin vermeden evde de odaları gezerken siz götürün alışır
0 oy
tarafından
Benim kızımda 14 aylik daha yürümedi canım çok korkuyor tutunarak her yeri geziyor ama ellerini bırakınca titriyor korkuyor hemen kendini yere atıyor 
(401 puan) tarafından
Benimki korkmuyo pat atıyor kendini yere gülüyor
0 oy
(912 puan) tarafından
benm oglum 10 aylikken tek 5 7 adim atmayi ogrendib11 aylikkende emeklemwyi ondan sonra olanlar oldu ne yaptiysak tek basina yurumedi ayakta duruncada kendini hemen yere atiyodu bu surecte yine emekliyor saga tirmanip destek alarak yuruyo bizde tembellik ediyor sandik doktoruna soyledm ck sina bakti ( 12 aylikken kan tahlili yapmak icn gittik)ck sı normal degerin 3 kati cikti 599 işte c.norolojisine yonlendirdi ay basinda yine gitcez bu swfer benm esimin oglumun cksina bakilcak yine yuksek cikarsa genetik testine bile bakilcakmis Alllah korusun insallah cikmaz cunku cikarsa kas hastasi teshisi koyulcak ondan doktorunuza bi danisin 
(985 puan) tarafından
Benim oğlumda 1 Aydan fazladır emekliyor şimdi 10 aylık emeklediginden beri her yeri tutup kalkıyor kendisi duvardan bile güç alıp kalkıyor lakin ben ona Day Day yaptırmak istediğimde oturuyor.  Sizinkide böyle miydi ? Korktum şimdi.
(912 puan) tarafından
aynen ayakta dursun diye biraktgm gb yere atiyor kendini koltuga bile tirmanan bi bebek o kadar yani dusun boyle surekli dursa hareket etmese tmmm dersn hic beklemedign anda doktor soyleyince şok oldum
(985 puan) tarafından
Allah Allah bende mi doktora götürsem
0 oy
tarafından
Kızım 12 aylık oğlum 11 aylık 
(401 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah bizimki de yürür
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Yakındır yurumesi sen elinden tut yürüt ufak ufak. Benimki 10.ayin sonunda yürüdü hic emeklemeden
(401 puan) tarafından
Maşallah canım darısı başımıza
0 oy
(1,230 puan) tarafından
11 aylıkken yürüdü
(401 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim oğlumda 13aylul olucak temmuzda 2de ama oda emekliyor tutunup kalkıyor ama yürüme desen yok yigenim ondan 17gun küçük yürümeye başladı 
(401 puan) tarafından
Her Bebek farklı işte inşallah yürürler ya
0 oy
(3,141 puan) tarafından
7 aylıkken süründü 8 aylıkken emekledi 9 aya yaklaşıyordu ilk adımlarını atmaya başladı. Her bebek bir olmaz kuzenimin kızı 2 buçuk yaşında yürüdü.
(401 puan) tarafından
Ooo ama çok geç yürümüş sebebi neydi
(3,141 puan) tarafından
Düşmus sanırım korktu
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Erkekler biraz daha geç yürüyor bu aşina. Benim ilk kızım 11 aylıkken yürüdü, ikinci kızım 8 aylıkken yürüdü. Çok ufak tefekti ve zayıftı. Erken yürüyor diye doktora götürdük, doktor 1 yaşına kadar mümkünse yürütmeyin bacakları eğilir demişti. İlk adım arabamızı yasaklamıştı kaldırmıştım kullanmamıştık ama kızımı tutamadık yürüdü. Çok şükür bacakları da eğilmedi.

İlk adım arabasının çok faydası var. Çocuk keşfedince başlıyor hemen yürümeye. 
(401 puan) tarafından
İlk adım arkadaşi da yürüteç de almadım ben şimdi alalım diyorm eşim durduk durduk şimdi mi alalım diyo
0 oy
(59 puan) tarafından
Oğlum 7.ayindan beri emekliyor şu anda 10aylik yürüme çalışmaları yapıyoruz hevesli şu anda da
(401 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah yürür
0 oy
(7,726 puan) tarafından
Benim büyük kızım da 11 aylıkken emekledi 15 aylık olduğu gün yürüdü

küçük kızım 12 buçuk aylıkken yürüdü oğlum şuan 9 buçuk aylık koltuklara tutunup yürüyor bakam ne zaman yürüyecek 
(401 puan) tarafından
Maşallah maşallah darısı başımıza
0 oy
tarafından

10ayina daha tam başlamıştı ve az az adım atıyordu . 11 aylık olunca yürümeye başladı. Şimdi 16 aylık olacak koşuyor yerinde durmuyor :D

(401 puan) tarafından
Oyyy maşallah ne güzel
0 oy
(866 puan) tarafından
Eğer bir kaç sa iye desteksiz durabilşrse 1 2 hafta içinde yürür, bizde 10 ayı geçmişti emekleid ama çabuk ayaklandı hiç sürünmedi, eşinle yad aynanda biri varsa bebeği ortaya alın sizde karşılıklı durun bebeği Bi ona Bi sna adım arttırın 
(401 puan) tarafından
Atmıyor işte pat yere atıp gülüyor oyun sanıyor
(866 puan) tarafından
ZAMANI vardır annesi yürür merak etme
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benjmki de aynı 11 aylıkken emeklemeyw başladı 14 ayına girdiği zaman  yürümeye başladı canım 
(401 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah darısı başımıza
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm oğlum 5 ayllikken emekledi 9 aylıkken yürüdü kalktı birdaha kıçı yere değmedi çok enerjik kızım 8 ayllikken emekledi 13 ayllikken yürüdü şuan 15 aylık yürür sıkıntı yapma bebekten bebeğe değişiyor 
(401 puan) tarafından
Evet değişiyor ya inşallah canım sağol
(618 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Yasını 2 gun gece yürüdü
(401 puan) tarafından
Maşallah canım

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 522 göst.