0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum 16 aylık sünnet için doktora goturdugumde yumurtalıklarında sorun çıktı amalıyat dedı doktorlar gun verdiler carsamba gunu oğlum hem yumurtalıklarından hem sünnet amalıyat olucak ikisi birden, ben bunu ıkı tarafada soyledım kaynanam kanseri yendi bak ben neler atlattım diyerek kendiyle oğlumu kıyasladı, kayınbabam vah tüh dedi yalandan, kayınlarım bıraz üzüldü gercek anlamda, görümcem aramadı bıle benı, annem gecer korkulacak bırsey yoktur, calısıcam ben izin vermezler akşama gelırım dedı, abım duyduğu halde aramadı bıle kız kardesımde abla korkma dıyıp durdu, babama soylemedıler amalıyat dıye sadece sunnet dedıler, babam duysa ccok ama cok uzulur amalıyattan cok korkuyor, duysa yaptırmaz. Eşimde üzülüyor ama belli etmemeye calısıyor, hamıleyım ve cok uzuluyorum nasıl olucak nasıl kaldıracak dıye anne yureği işte 

16 Cevaplar

+2 oy
(255 puan) tarafından
Oglunuzun ne sorunu var bilmiyorum ama sunnet 10 dklik is benim.oglumunda yumurtalarindan biri sorunluyud ve o yumurtayi ameliyatla 15 dkda aldilar evimize geldik. Bu kdr abartacak herkesi hastaneye toplayacak birsey yok canim ein ve sen yetersiniz
(97 puan) tarafından
Yumurtalıklarından biri yukarıda ve yapısık dedı doktorlar
(255 puan) tarafından
Sansliymissiniz ayrilabilir ve indirilebilir..bnm oglumun yumurtasinin birine cüruk dedi dr icinde yumurta yoktu. Ilerde kanser yapar kisirlik olur dedi ve hemen ameliyat ettirdik. Korkmayin dedim ya 15 dklik bi islem oglunuz ayilinca da eve gonderiyorlar. Cok gecmis olsun :)
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Neyi varmis ki canım 
(97 puan) tarafından
Yumurtalıklarından biri yukarıda ve yapısık dedı doktor
(356 puan) tarafından
Bizimkinde su toplanması vardemisti öyle bişey mi var acaba dedim canım . Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin birkaç doktor daha gez hepsi aynı şeyi söylerse o şekilde yaptır derim
(97 puan) tarafından
3 doktor vordu
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Yumurtalıklarında ne varmış ki cok geçmiş olsun oglumunda su fıtığı var geçmezse 1 yaşında ameliyat dediler şuan 9 aylik ama 4 aylikken gitmistik yasini doldursun goturcem insallah bisey cikmaz
(97 puan) tarafından
Yumurtalıklarından biri yukarıda ve yapısık dedı doktorlar
(1,048 puan) tarafından
Hm cok geçmiş olsun tekrardan insallah göz açıp kapayıncaya kadar cikar oğlunuz
(97 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah canım sakin ol diyecem ama ameliyathane kapısında beklemeyi iyi bilirim karnındaki bebeğin sağlığını da düşün kendini kontrol altında tutmaya çalış çok geçmiş olsun 
(97 puan) tarafından
Cok sagolun tesekurler
0 oy
tarafından
Canım ne desınler vah vah tuh deseler senın daha da uzulcegını bıldıklerı ıcın teskın etmeye calısmıslar 
(97 puan) tarafından
Hıc sanmıyorum
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hiç enidşe etmeyin, sünnet zaten 10-15 dk sürüyor. Diğer ameliyatta kısa süren basit bi operasyon. Kimseyi arayıp aramadı diye de düşünmeyim, anne kadar kimse büyütmez bu durumları. Sağlıcakla atlatıp evinize dönün, hemencecikte iyileşsin inşallah 
(97 puan) tarafından
İnşallah oyle olur, Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Amlyt da sünnet de kolay biraz abartmsn sen sünnet oluyor diye yığınla hastnye mi gittsnlr öyle yapsada laf edersn 
(97 puan) tarafından
Kendılerı benim dogumunda bıle geldıler
0 oy
(114 puan) tarafından
Benim yeğenimde oldu 13 aylıkken testislerinden biri inmemişti aynı sizin bebeğiniz gibi. Doğduğunda söylemişlerdi 1 yaşında yaptırın diye. Yaşına girince sünnetiyle beraber yaptırdık çok şükür 4 günde de ayaklandı maşallah. Merak etme bi kaç gün mızmızlanıp yere basmak felan istemiyolar ama ayları daha küçük olduğundan çabuk iyileşiyolar. İçini ferah tut
(97 puan) tarafından
Sagolum tesekurler
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım çok zor bi ameliyat oldugunu sanmıyorum bebekler anesteziyi daha kolay kaldırıyor o kadar telaş yapma kaynanan seni yatıştirmak için öyle söylemiştir 
(97 puan) tarafından
Hep ben hamileyken de midem bulanıyor derdım bendinde var bulantım derdı belım  Agrıyor derdım oda derdı kendını birileriyle kıyaslamaya bayılıyor
0 oy
tarafından
Ah canım seni en iyi ben anlarım inmemiş testis problemi var demi oglunda zamanında bende buraya bununla ilgili birşey yazmıştım millet çok abartiyorsun demişlerdi seni en iyi ben anlarım başından aşağı kaynar sular döküldü demi öğrenince 
(97 puan) tarafından
Kesinlikle oyle basit bir şey ama en azından destek olabılırlerdı kendilerine bırsey olunca ilk ben kosarım, anne yüreği işde
tarafından
Canım benim görümcemde sabah aradı çok üzüldük vay tüh dedi akşama instagrama kahveli şarkılı türkülü hikaye koydu buraya yazdım zoruma gitti diye seninle üzülmek zorunda değil dediler insan bekliyo sonucda biz bı aileyiz derken yalan söylemişler şimdi sende adımlarını ona göre at bı haftaya iyileşiyor ama acıyı onunla birlikte sen çekiyorsun
(97 puan) tarafından
Tabıkı de oyle
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Korkma canım kardeşimde o ameliyatı ve sünneti bir oldu çok şükür problem yaşamadı
(97 puan) tarafından
İnşallah tesekurler
(1,937 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(230 puan) tarafından
Sorun.ne anlamadım...verdikleri tepkiyemi kizdiniz..birileri aramış tamam kurulmakta haklı olabilrisin.. aramış üzülmüş yalandan diyosun...üzülme demiş ona sitem ediyosun..yani istediğini tam anlamadım..hastaneye gelmelerini beklersin..

Geçmiş olsun.bi arada.sunnet kolay diğer rahatsızlık içinde çabuk iyilesir.insallah..anne için zor biliyorum.kucuuk.bebeegin.amaliyatla falan uğraşması..Allah yardımcın olsun..başkalarını düşünme..oğlum en azından tedavi edilecek rahatsizlgi var.cozumu var buna şükür..sonunda.iyilesecek sncta..
(97 puan) tarafından
Verdikleri tepki onemli olan o kaynanam yun cıkartmış yün yıkıyor, oglum amalıyat olucak o başka isler peşinde
(230 puan) tarafından
Tamam .ne yapicam canım.amaliyta o yapmayacak..üzüntüden biras abartiyosun gibi geldi..yani kaynanaa yada tepki verip arayan soran takilma ..hiç aramayan sormayan insana kırılma gerek
(230 puan) tarafından
Ayrıca kaynanin o dediğinde.kotu.bisiy göremedim..önemli bisiy olmadığını korkmaman gerektiğini söylemiş..hani derler ya kanseri bile.yendim.merak etme.bisiy olmaz gibisinden biras sevmediğin için belkide kurulmusun
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Baska doktora da gösterseydınız canım ayrıca acı senın acın aılede olsa umursamıyo artık sankı mılletın umursayacak yerleri yağ bağladı nasıl bişeyse destek gormek ıstıyosun goremıyorsun 
(97 puan) tarafından
3 doktor gordu
(8,329 puan) tarafından
Oyle ise yapıcak bısey yok hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(537 puan) tarafından
Ya istersen bide başka doktora götürün hemen ameliyat kabul etmeyin başka doktora görünmekte fayda vardır ama gerekiyorsa illa başka doktorda aynısını söylerse tabiki yaptır o zaman ama canını sıkma insanlar başka ne dertlerle ugrasiyor onları düşünerek belki kendini rahatlatabilirsin Allah şifa versin 
(97 puan) tarafından
3 doktor gordu
(537 puan) tarafından
Öyleyse eğer yaptırın sıkma canını insanlara da bakma konuşurlar anca boş boş
0 oy
tarafından
Canim icine sinmiyorsa bir kac doktora daha gosterin bence ona gore karar verirsiniz 
(97 puan) tarafından
3 doktor gordu
tarafından
Anladım canım o zaman mecbur olucak ama sen içini ferah tut Allah'ın izniyle hiç birşey olmaz kendinide uzme hamileymissin
0 oy
(736 puan) tarafından
Canim öncelikle cok geçmiş olsun  emin ol onlar cok dayanıklı zaten sadece sunnet olacağında bile anne yüreği ameliyat kapisinda verirken insan başlıyor ağlamaya 10 dakikalik islem süreceğine 20 dakikalik islem surcek hepsi bu kadar Allah sifasini versin tez zamanda atlatir kurtulursunuz insallah. 
(97 puan) tarafından
Allah razı olsun cokk tesekurler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 429 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 368 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu