0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Bugun sabah kavga ettik esımle artık cok yoruluyorum bedensel olarak ilgiye muhtaç bır yasında bir oglum var yemek yemesi altını degıstırmem asırı zor sankı dovmusum gıbı aglar kendını sıkarak balık burcu. Esımde resmen oglunu kıskanıyor onla cok ılgılenıyon benle ılgılenmııyon dıyor her konuda. Kaynanam aramıs ramazan geliyor mantı sarma temızlık yapılıcak gel dıyor sanki ben yokken kim yapıyorduysa kendı annem desen calışıyor iste. Napıcam ben kendime fırsat bıle kalmıyor dinlenmeye. Gece oğlum 10 da uyuyor 10 dan sonra evı temizlıyorum uyumam 2 3 oluyor sabah 8 de gerı kalkıyor oglum

11 Cevaplar

0 oy
(676 puan) tarafından
Sen ayrison ve ramazanda kaynana yemek yapmaya mi gidocen ikincisi esinin cocugunu kiskanmasi cook sacma 
(252 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcin olsun cnm 
0 oy
tarafından
Eşin öyle dediğin de biraz sen ilgilen de benim sana ayıracak halim kalsın de. Kayınvalidene de gitme. sarmasız mantısız ramazan olmuyor muymuş? Hiç anlamıyorum böyle şeyleri.
(252 puan) tarafından
Cok yoruldum artık
0 oy
(966 puan) tarafından
Kaynana guzelce soyle canm bence susma bende cok yoruluyorum evde bazen gercekten anlayissizca davraniyo sunuda yap bunuda yap diye esimde niye yaptin felan diyo soyle diyo bisey derse bana de diyo ama kalp kirmak istemiyorum sende kirmadan soyleyebilirsin 
(252 puan) tarafından
Sen napıyon ki sanki tek cocukla boyle oldun bende 4 tane vardı dıyor
(15,047 puan) tarafından
Dogurmasaymis o zaman 4 tane. Sana mı sormuş. Bı kendileri iş biliyo zorluk cekmis. Aynı babannem ya. Şükür kendi kaynanamdan çekmiyorum ama babannemden çok çektiğimiz için seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kaynana yatalak veya aşırı yaşlı mi
(252 puan) tarafından
50 yaşında
0 oy
(9,504 puan) tarafından
2 çocuklu hayat zor valla :) kaynanana da söyle bana kim yardım etsin de
(252 puan) tarafından
Cok zor
0 oy
tarafından
kaynanan boğazına o kadar düşkün madem hizmetçi tutsun kendine ramazan da yemesin sarma mantı tövbe ya 
(252 puan) tarafından
Yemezse ac kalır
tarafından
kalsn valla ara söyle gelemem ben anca evle uğraşıyorum de
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yok devenin nalı deseydin kaynanana..

Suç sende annemin bir lafı var.

Sen kendi değerini bilmezsen kimse bilmez.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oğlun engelli mi canım ben mi öyle anladım
(252 puan) tarafından
Yok degıl
(25,224 puan) tarafından
Kusura bakma canım bedensel ilgiye muhtaç deyince öyle anladım.
0 oy
(119,168 puan) tarafından
esinin bebegi kiskanmasi sacmalikda zirve yaa
0 oy
(561 puan) tarafından
Herkes bir olmuyo ya kimini yoran isler kimine basit geliyo tabi o senin bunyenle alakalı bence yorulman gayet normal ve kaynanada bi dur de o ne ya evim ayri yolum ayri bide ramazan da yemek yapacam sarma sarcam küçük cocukla gitmem ki benimde cocugum 1 yasindaydi ustelik dogunda 4 ay kuvezde kalmisti 69 gun entube kaldi taburcu olduktan snra 4 ay daha oksijen destegi aldi tutmuş beni yün didiklemeye çağırıyor kızı var bide koskoca 18 yaşında gitmedim ki menemen yapti cagirdi gitmedim tursu yapti salca yapti cagirdi gitmedim gitmem ikinciye hamileyim bide son ayım bu saatten snra hic gitmem :D
(252 puan) tarafından
Bunları nasıl beceriyorsunuz ya bunlar benı takmıyor bıle
(561 puan) tarafından
Sende onlari takma bosver cocuklu kadin is yapmaya cagrilirmi ya insnain utanmasi lazim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 393 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ece42 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 383 göst.
0 oy
16 cevap 683 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu