0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşim yurtdışında şuan iş seyahatinde, telefonu çok yoğun olur hep, sürekli iş arkadaşları müşterileri ve çalıştığı şirketlerin sahipleri arar, diğer iş arkadaşları da iş seyahatine çıkıyorlar yurtdışındayken falan da sürekli konuşurlar hatta eşim eve geldiğinde seyahatte olan arkadaşları alışkın olduğundan eşimin yurtdışında olmasına, eşim evdeyken de çok sık ararlar, neyse eşim şuan yurtdışında bikaç saat önce aradım meşguldü sonra dönmesini beklemeden yine aradım yine meşguldü daha sonra aradı ben telefonla konuşurken arama dedim sana kaç defa dedi azarlar gibi, sonra bende kimle konuşuyordun dedim konuşuyordum işte biriyle tanıyacak mısın dedi(bazen söylemez kimle konuştuğunu) bende kızdım ne biçim cevap veriyorsun söyle işte kimle konuştuğunu yada ekran görüntüsü at dedim bağırdı bıktım artık dedi kapadı telefonu, çok canım sıkkın tamam eşime güveniyorum ama ne vardı söylese yada ss at dediysem, ben mi çok üstüne gittim acaba, yada haklı mıyım kızmakta?

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
haklisin... ya basina bisi geldi de ariyorsan ne olack umursamayacak mi yani..
-Reklam-
+1 oy
(916 puan) tarafından
Bence çok da güvenme 
(301 puan) tarafından
Neden öyle dedin ki canım
(916 puan) tarafından
Yanlış anlama amacım asla seni üzmek değil ama söz konusu güven ise şu an sadece beni emen kızıma güvenirim oda daha minnak...
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Boş kavgalar bence kimle konuştun yok söylemem zamanla asarsiniz
(301 puan) tarafından
Ya bazen işte ne kadar güvensen de o an neden söylemedi ki diye aklından geçiyor, altında bir şeyler arıyorsun haklısın canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben kimseye guvenmem sahsen. Heke durum buysa... 

Benim kovam bileziklerimi bozup yerinde imitasyon koyup ustune para latip sana surpriz yaptim diyen bi sahis cikti. Guvenmeyin!
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sende arama cnm bekle o arasın bir iki yada başkasıyla konuşurken arasın açma dönme de sonra o sana bir acmiyosun yada kimle konuşuyorsun dediğinde aynı cümleleri tekrarla ona bakalm nasl biseyms hissetsn
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben guvenmem bir erkeğe bu bir

Ikinciside sürekli böyle davranırsan aklina sokarsın 

Yapacak adam hersekilde yapar 

Rabbim kimseye yaşatmasın 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım ters konuşması hoş değil ama eşim bana kimle konuşuyorsun ss at dese ben çok bozulurum. Bana güvenmedigini hissederim gururum incinir açıkçası 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 295 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 377 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,794 göst.