0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar 2 buçuk senelik evliyim eşimin ailesiyle beraber yaşıyoruz 20 aylık Bi kızım var. Bu zamana kadar sürekli tartışmaların oldu eşimle ama hep ailesi yüzünden yani dönüp bakınca kişisel kavgamız yok denecek kadar az. En son tartışmamızdan bahsetmek istiyorum fikrinizle ihtiyacım var çünkü. Eşim işten gelmemişti henüz kaynanam kaynatam ben ve kızım evdeydik kızım sinirlendirdi bende (abartılı değildi) bağırıp kızdım niye laf dinlemiyorsun diye. Kaynatam elimden çocuğu aldı bir sürü laf saydı bana hiç bişey diyemedim. Eşime mesaj atıp annenle babanı uyar çocuğa kızdığım zaman karışmasınlar dedim tartışma çıktı aramızda kötü şeyler söyledi bana bende 2 gündür konuşmuyorum özür dilesin diye bekliyorum sizce abartıyo muyum?  Eşim söylese zoruma gitmez ama onlar söyleyince sinirlerim tepeme geliyo. 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatim onlarin yaninda kizman cok yanlis ben soyle soylim kizim arsizlik yaramazlik yapsa bile oturup izlerim birak daralsinlar sen kizarsan onlar yalandan sahip cikar adini cocuk dovuyorya cikarırlar halbuki tabiki kizicaksin ama bosver sen beni dinle benden sana bi akil birde artik cocugun var ev ustune evmi olur ya birak bu arada kizin dagitsin heryeri ki uyanik ol daralsinlar o zamna kendileri sıkılır cikartmak isterler uyanik ol tecrube konusuyor :))))
(87 puan) tarafından
1 sene sonra çılcaz zaten Allah nasip ederse ister daraldı lar ister saralmasınlar valla onların keyfine göre değil hiç bişey
tarafından
Aynen ama akil akildan ustundur benden sana bi akil canim :)
(87 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Bebek bakiminda boyle yaptiklari icin cocuk seni dinlemeyen onlari gorduklerinde zivanadan cikan bir cocuk oluyor iste 
(87 puan) tarafından
Onlar yüzünden çocuk beni anne yurduna koymuyo zaten benden soğuttular
0 oy
tarafından
Yani boylr durumlarda araya eşini katmadan sen konuşsan daha etkili olur bence.adam da arada kalır böyle sen annene söyle dersin,annesi karına şöyle der 
(87 puan) tarafından
Ben hiç bişey demediğim halde kaynatam arkamdan saygısız diyo söylesem kim bilir neler söyler. Hem bilsin istiyorum müdahale ettiklerini ben söylesem de dinlemezler eşimin söylemesi daha etkili okuyo
0 oy
tarafından

Sen haklısın canım.

Keşke kaynana yada direkt kaynatana deseydin ben kızınca yüz vermeyin alışmasın ilerde zorluk olur falan diye güzelce anlatsaydin.

En sinir olduğum şey anne baba kızıyorsa yapma etme diyiyorsa başka kimse müdahale etmemeli ya
(87 puan) tarafından
Kaynanam lafa gelince ben kayırmam asla der ama öyle davranmaz maalesef
0 oy
(6,211 puan) tarafından
En sinir olduğum konulardan birisidir anne veya Babası çocuğa karıştığı zaman bireylerden birisinin ters tepki vermesi ve o çocuk Öyle olunca hem Davranış bozukluğu oluyor hem de anne babayı dinlemiyor Bence de iyi yapıyorsun Konuşma özür dilesin ondan sonra
(87 puan) tarafından
Var zaten davranış bozukluğu babası evdeyken akşama kadar ağlayarak her istediğini yaptırıyo evde kimse yokken çok çok daha mutlu ve sakin Bi çcouk
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İnşallah biran önce evlerinizi ayırırsiniz ev ev üstüne olmuyor Allah gönlünuze göre versin 
(87 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Bu cümle bu tarzda söylenilmemeliydi canım.
0 oy
(427 puan) tarafından
İlerde de böyle karışırlar cocugun seni takmaz ayri eve cikmalisin tabi çocuğuna bağırmadan yaklaşmalisın daha cok kucuk cok etkileniyorlar
(87 puan) tarafından
Bu konuda kendime çok kızıyorum başkalarına sinirlenip ondan çıkarıyorum ama o an elimde olmadan oluyo
(427 puan) tarafından
Kocanı ikna et ayri eve cikin yoksa daha çook sinirlenirsin
0 oy
tarafından
Eşini karıştıema sen neden söylemiyorsun yüzüne 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Buyukler neden böyle sahip cıkar.iste şimdi o cocuk kendine destekçi buldu ne yaparsam yapayım arkamda nenem var diyecek.kendımxen bılıyorum oyle buyudum.

Sende kızma daha onların yanında
0 oy
(48,648 puan) tarafından
insanin kendi aileside olsa laflar batıyo kizdiriyo ya esinle barisinca bu durumu konus onlara da soyle ben kizdigimda siz arka çıkmayın diye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 169 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
+1 oy
15 cevap 1,171 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde !!! Unutulmaz!! (12 puan) tarafından soruldu