0 oy
3,059 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
Kızlar bugun avm de takılıyoduk emzırme odasında sıra vardı içerdekı bir türlü cıkmadı cocuklar dısarda aglıyor bende kapıya sert vurdum o kadr oyalanmasanz işiniz yoksa emzırmeyi kısa tutabılırmısınz cocuklar durmuyo vs dedım içerdekınden cıt cıkmıyor temizlik personeli geldi şüphelendı 5dk sonra cıkmazsanz görevlı cgarcam dedı içerde kım oldnu bılmıyor kımse sevgller gençler bazen bebek b. odalarına girip haltlar karıştırıyolarmş personel öyle dyince sok oldum biz o koltuga oturuyoruz bebegımın altına alt acma bezi vs açsakta dıkkat etsekte bunu duyunca giremedim ya cok üzücü ne gunlere kaldık:( içerden cıkanda herzamanki gbi yabancı bayandı genelde onlar içeri girip ellerınde telefonla saatlerce orda takılıyolar hıc türk öyle magdur edeni görmedim hiç şaşmıyor bu olay buda ayrı snirimi bozuyor 

13 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Geçen emzirmeye girdim. Kapıyı kitledim. Açmaya çalıştı birisi ısrarla. Ses vermedim. Başka anne olsa tıklatır ses eder diye bekledim açıcaktım. Sonra dışardan iki gencin sesi geldi kapalı heralde çocuk tuvaletine gidelim diye. 1 kız 1 erkek sesiydi. Şok oldum. Keşke toparlanıp açsaydım kapıyı. Surat ifadelerini görüp bir iki laf etmek isterdim
(811 puan) tarafından
Ya ben ılk kez karsılaştım
(1,097 puan) tarafından
Bende ilk kez karşılaştım. Ama kapı o şekilde açılmaya çalışınca anladım durumu. Çünkü kapının altındaki gölgede iki kişinin ayak gölgesi var. Bebek arabası tekerleği falan da yok. Kalkıp açmadım. Sonra konuşmaları duyunca emin oldum
(811 puan) tarafından
Allah sonumuzu hyr etsın iğrenç bi durum ben seslenıyorm emzırcekmısınz âltnımı alcksınz  diye ben emzırıyorsam bekletmıyorm oda tek kişilik oldu halde gel altını al en azından bende o sıra emzırmeyı bitiririm diyorum mgdur etmemeye clısıyorm
-Reklam-
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Her yerde her şeyi yaparlar artık ahlak nereye gidiyor. ALLAH evlatlarımızı korusun 
(811 puan) tarafından
Amin y içim almadı ye bişey vrsa esylarda dye korktum sonucta cocuklarmızı yatırıyoruz orlra altlarını alıyorm anne olarak valahi aklımdan neler geçrdim resmen fobi olustu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kocam daha dogrusu eski kocam avmde calisti o da dekisti bana öyle duydugum an tiksindim. Biz orda bebek bakıyoruz ya
(7,791 puan) tarafından
Canim ailede bitiyo olay malesef ki saglik cikisliyim kizim icin calismiyodum zaten meslegime donucem hemsireyim aslinda sinava hazirlancam cocuk icin beklemek zorundaydim hepsi bu.
Ama ailem demedi ki hic en ufak seyde çik gel :) ben kizima dicem senj gerçekten mutusuz ediyisa kapim sana hep açık diye  
Tum bunlara ragmen bule gelmem zor oldu annem sorundegildi ama babam cocugu ina ver imasi yapti hep vs vs simdi sorun yok kizimi herkes istiyo burda ama iste her sey okumak yada meslek le olmuyo ki.
Ailen kim esin ve ailesi kim bunlar da cok buyuk etken o yuzden fikrim degismedi acikcais cekecegim varmış hepsi bu :)
24 yasinda öyle çöktüm ki dualarinda bana da yer ver de bu sene atanayim inşallah kpssden
(7,791 puan) tarafından
Ya kuzum ven onlara yine taviz vermedim benim kocam olcakla ister 35 de evlen o tuzu o verdi beni hic savunmamis ki e bende ealak gini gormedim. Dusun ki hic ranimadigim kisileri dahi analiz ederim ilk goruste ve dogru fikardi ama bunlar bambaska hani san a diyip ona b oburune c diyolar oyle frakli.
Çok şükür ki kizim daha 1.5 atlatmasi inşallah daha kolay olcak bunlar hic olmamis gibi musmutlu yuvamiz olcak kızımla:)
Ya simdi kizcaksin belki ama
:) Herkesin hayali vardir ya benim en buyuk hayalim evleneyim cocugum olsundu bunu yasmadan olursem gözüm acik gidee derdim. Kimi de kariyer hayali kurar vs benim olay birax da bu her syden cok istiyodum tadini aldim daha da yanaşmam artik hayalim kariyer ve ev :D
(11,217 puan) tarafından
ne diyim canim. sen tecrubenden gerekli dersleri cikarmissindir insallah hersey gönlunce olur :)
(7,791 puan) tarafından
Erken evlilige karsi degilim en buyuk hayalin benim gibi evlenip xocuj yapam mutlu yuvam olsun diyen icin ama kuzenime diyom ki kesinlikle once isini eline al :D ya yasamam gerekiyidu ben yasadim ama kuzene em büyük tavsiyem hep bu acikcasi kemdimle celisiyorum degil mi? Çünkü anlattiklarim milyonda hir cok sey tasadim gozum gec acildi 3 senede bitirdiler beni psikolojim yerlerde canim yargilama o yuzden iyi degilim cunku farkindayim.
(7,791 puan) tarafından
Bide zelalcim sunu ekliyim belki goren olur kemdine pay biçer narsist insan  oyle ki seni onunla mutlu olduguna inandır herkesi senden uzaklastirip sadece krndini birakir arastirin hani ben o narsiste evlat verdi o narsiste torun ona yegen hepsi ayniymis gorememis tabi en cok kocam gozum olmus psikojimi bitirmis vs vs belki indan kafam karisiktir :) bunlari iki ay sonra konusalim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha dün duydum bizşm sitenin sıgınaklarını kullanıyorlarmıs
(811 puan) tarafından
Allah ım yaaaa
0 oy
tarafından
Bir orası kalmıştı zaten !! 
(811 puan) tarafından
Mıdem almadı cocugu ayakta emrıp rabasında altını degıstım
0 oy
(2,132 puan) tarafından

Ünlü birileri yakalanmıştı bebek bakım odasında ben de o zaman duymuştum :sick:

(811 puan) tarafından
Uha bıde unlu paranmı yok tut bı ev terbıyesızler
(2,132 puan) tarafından
Caner erkinin karısı ile şarkıcı Berkay yakalanmıştı sonra boşandılar zaten o yüzden gizli saklı kalacağını sandılar herhalde
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bende avmde çalıştım temizlik çalışanı Bi tanıdığım vardı çok uzun süre engelli tuvaletinin kapalı olduğunu görmüş beklemek kapıyı çalmış Bi süre sonra içerden Bi kız cikmis çarpık curpuk yürüyormuş sonra arkadaş gitmis wcye yerlerde gazete kağıtları serili görmüş oda şaşırmış anlicaginiz herseyi heryeri alet edebiliyolar böyle konularda
(811 puan) tarafından
Igrenc yaaa
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Avm de wifi var ya ondan girip orda oyle oturuyo olabilirler 
(811 puan) tarafından
Evet yabncılaarrrr
0 oy
(311 puan) tarafından
Hicbirseye güven kalmadı yazık ya 
(811 puan) tarafından
Igrenc bı durum
0 oy
(7,424 puan) tarafından
Tırbıyasızler iyyyyyyy
(811 puan) tarafından
Allah evlatlarımızı hayrlı ınsanlarla karsılaştırsın
0 oy
(509 puan) tarafından
Yazık gerçekten birde bebek emzirme odasında sanki otel yok bedava ya
(811 puan) tarafından
Aynrn cocugu koyamadım ben ıcerı
0 oy
tarafından
Iğrenç                   
(811 puan) tarafından
Hemde nasl resmen yeni fobi olustu
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Öğğğğk pislikler Allah bildiği gibi yapsın 
(811 puan) tarafından
Amın valla cocuk ıcın tedırgın oldm

İlgili sorular

+2 oy
44 cevap 798 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
29 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 579 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 818 göst.

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...