+2 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Dün AVM ye gittik kızım 14 aylık emerek uyur. Yemek yerken huysuzlandi uyku vakti geldi uyusun diye emzirme odasında emzirmeye gittim benden 3 dk sonra başka bir kadın geldi odada bir koltuk vardı çocuğu 3 4 aylık var veya yok bana neden emzirme odasını işgal ediyorsunuz çocuğunuz büyük ne verseniz yer bizim hakkımıza niye giriyorsunuz dedi. Bende emzirmek benim hakik emmekte çocuğumun hakkı neden emzirdigimi kimseye açıklamak zorunda değilim bu benim en doğal hakkım kimsenin de hakkına girmiyoruz beklemek istemiyorsanız başka bebek bakım odalarida var oraya gidebilirsiniz dedim ama çok sinir oldum benim kızım büyük diye neden emzirmek saçma olsun

44 Cevaplar

+2 oy
(7,036 puan) tarafından
Kız ne büyüğü Allah aşkına sonuç itibari ile süt emiyor kime ne girerim veya girmem başka odamı yok emizrecek sanki tövbe yarabi ya 
(135 puan) tarafından
Demi çok sinir oldum kadına sanki sadece onun hakkı varmış gibi
(7,036 puan) tarafından
Emziren bütün annelerin haki var kendi bebegide hep kucukkalmayacak elbetbuyucek o zmn o emzirme odaları kulanmasin sen değilsin ya o duyarlı vatandaş olsun belki plaket alır sjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kafada var kadının galiba
(135 puan) tarafından
Bence de normal değil cunku
tarafından
Ben emzirmediğim halde kızım altına yaptığında girer değiştirirm milletin içinde mi açayım kızımın altını sanki tapulu malı bana biri birşey dese daha büyük tepki alır benden
0 oy
tarafından
Tipik bencil insan takma bosver 
(135 puan) tarafından
Yani sinirimi bozdu ne yapayım emzirmeyeyim mı çocuğu ne benciller ya
0 oy
tarafından
İkiniz de kendi açınızdan çok çok haklısınız.
tarafından
O kadının neresi hakkı Allah aşkına,sonuçta emiyo,yav emmese bile ona giren çıkan ne ?
Valla gebertirim öylelerini ben
tarafından
Sakin be. Noluyo?
tarafından
Sakinim kız :D
(457 puan) tarafından
İkiside nasil hakli olabilir ? 14 aylik bebek büyükmü oluyor ??? Benin kizim 16 aylık emiyor bana böyle biri denk gelse agzinin payini güzel veririm nasıl senin bebegin buyuk ya senin bebegin emiyorsa benim bebeginde emiyor sanane benim yemek verip vermememden
(135 puan) tarafından
Teşekürler yorumun için
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Bebek daha oda tabiki en doğal hakkın karşı taraf saygısız ve düşüncesiz 
(135 puan) tarafından
Dünya sadece kendi etrafında dönüyor sananlara çok sinir oluyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İyi demişsin .Ek gıda yiyen çocuk emmez diye bi kaide yok , başka bebek bakım odasına gidebilir kıçını kaldırıp .
(135 puan) tarafından
Ama olur mu canım sadece onun çocuğunun hakkı emmek
0 oy
tarafından
İsterse 10 yaşında olsun ihtiyaç duyulduğunda o odaları kullanabilirsin kimseyi ilgilendirmez 
(135 puan) tarafından
14 aylık süt kuzusu canım sanki emziren o
0 oy
tarafından
Saçlarını eline dolayıp Bi güzel yolacaksın bak bakalım bidaha o haltı yer mi küçük beyinli yaa
tarafından
Hah benim kafadan biri çıktı sonunda :D
(135 puan) tarafından
Canım eşim o AVM de güvenlik yapardım da eşim sıkıntı yaşamasın diye alttan aldım
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bariz saçmalamış. Bebek emdiği sürece o oda onun da hakkıdır. İster 14 aylık olsun ister 24.
(135 puan) tarafından
Bencil insanlara çok sinir oluyorum
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Duyanda 4 5 yaşında çocuk zanneder ") herhalde başka şeye sinirlenmiş sana patlamış ") güzel cevap vermişsin
(135 puan) tarafından
Eşim o AVM de guvenlik olmasa daha ağır konuşurdum ama o sıkıntı yaşamasın diye alttan aldim
0 oy
tarafından
Herkesin kullanmaya hakkı var omu karar veriyormuş kimin kullanıp kullanmayacagına boşver problemli galiba 
(135 puan) tarafından
Bencil insanlar işte kendin den baskasini düşünmez
0 oy
(1,405 puan) tarafından
anaa millet kafayı yemiş. sana ne paçoz deseydin :) 
tarafından
:D :D
(135 puan) tarafından
Jdjdjdjdjsk
0 oy
tarafından
Belkı cocugun ozel bır cocuk belkı herseyı yiyemiyor belkı keyfinin kahyası ek gıda vermek istemiyor emzırıyosun o na ne ay delı oldum burda ***** mı ne 
(135 puan) tarafından
Dengesiz insan çok canım
0 oy
(48,531 puan) tarafından
asil senin oturman lazım ufak bebek ayaktada emziriliyo büyük ağırlaşıyor ayakta zor oluyor
(135 puan) tarafından
Ama işte empatiden yoksun insan olunca öyle oluyor
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Saçmalamış. Ve iyi ki susup hakkını yedirmemissin, savunmuşsun. Daha neler. 14 aylık çocukta bebek. 4 aylık çocukta bebek. 5 yaşında ki çocuğu emzirmemissin sonuçta. Ne yapacakmissin onu da soyleseymiş bari. Mağazanın içine mi girip emzirecekmissin. Ne dengesizler var dünya da.
(135 puan) tarafından
Daha sert davranirdim da eşim orda güvenlik sıkıntı yaşamasın diye alttan aldim
0 oy
tarafından
Yokkk yaaaaaaavvv 20 aylık kızımla emzırdım o odalarda, olduuu paşamaaa bak cocıgumun emme saatınde baskasının eniği rahat emsin dıye corba ıcırıcem ben, asıl senın beben kucuk çek örtü emzır kosede hareket etmez ortuyu cekemez, bızımkıler durmuyo ki
(135 puan) tarafından
Yarın onunkidr yuyuyecek bakalım o nerede emzirecek
0 oy
tarafından
Biri bana öyle diyecek ben de sakinlikle cevap verecem !!!! Asla taviz vermem.

Hayırdır sana ne derim, baktım o s.alak uzatiyo bak canımı sıkma ben sınırlı bi insanım sen hastanelik ben de karakolluk olmayım durduk yere derim :D
(135 puan) tarafından
Eşim orada güvenlik o sıkıntı yasamasin diye alttan aldım maalesef
0 oy
tarafından
Benim oğlum 26 aylık hala bezli ve bende bebek bakım odasını kullanıyorum yeri gelince ne yapalım yani illa küçük olup emzirmek mi lazım ben orda kadına çatır çatır cevap verip bide kızardım emzirmek neden saçma olsun ki dışarı çıkınca emziremeyecek misin 
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Yine iyi cevap vermişsin ben terslerdim kesin
(135 puan) tarafından
Daha ağır konuşur davranirdim ama eşik o AVM de güvenlik sorun yasamasjn diye alttan aldım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
14 aylık bebek büyük mu yaa küçücük bebek o da bir de emiyor yani belki karnı aç belki çok huysuzlandi emip rahatlicak bnm kızım 15 aylık ben de giriyorum odalara emziriyorum kimse de bir şey diyemem hiç sakin kalmazdm cnm odada ayakta emzirsin çok istiyorsa nasıl bencil bir insan ya saatlerce emzircek halin de yok sonuçta bazı insanlar çok cazgır anladıkları dilden konuşmak lazım...
(135 puan) tarafından
İnadına beklemek istedim ama kucağındaki bebeğe kıyamadım yazık açıkmıştı
(1,271 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 61 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,922 cevap

34,780 kullanıcı

...