0 oy
1,399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gelsinler agizlarina sicacam kimse karimi çocuğumu alamaz dedi sabah dörtte geldi eve giriste üç valiz vardı güldü ayak yapiyon dedi ciddiyim ailem gelecek aabaah dedim baan sordunuz mu lan bı pazarimm var icine ediyonuz dedi yirtindi emzirirken kafama vurdu saçlarımı çekti bağırdı bende yetti dedim üstüne atlayıp ellerini cirmaladim ben kudurunca bu sakinlesiyor ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum anahtarları yastiginin altina koydu gidemezsin gideceksen de bidaha gelme diyor ama ailem arkamda diye kuduruyor vseni Gaza getiriyorlar kim onlar sikkerim belalarini diyor ailemi üzmesini İSTEMİYORUM napacam ben ya bıktım bu adamdan bı bokk olduğu da yok ne yaptığı belirsiz

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Naparsa yapayım gıtmez kafasında oldugu ıcın gıtmeni ne hazmedebılır nede sonrasında rahat bırakır aılene soyle polisle gelsın kapıya kı bısı yapamasın sana evın yedek anahtarı vs yok mu ac cık canım
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ay ne gerizekalı bir adam ya sac çekip yoluyor bide haysiyetsizzz
0 oy
tarafından
Genc yasta bosanmak istemedigini soylemissin ama su an daha bir yil evlilikte yasadigin sorunlar çok ciddi . Ortada ne saygi kalmis ne evlilik. Emziren eşinin basina vurmak sac çekmek normal bi durum mu ? Boyle bir ortamda yetisen bi cocuk nasil bir psikolojiye sahip olur sence ?  Meslegin varmis calisip tek cocugunla gayet iyi basinin caresine bakabilirsin. 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Arkadaşlara katılıyorum polisi ara eşim beni eve kilitledi de. Bu kadar şeyden geri dönersen korkup vazgeçtiğini sanacak ve daha fazlasını yapacaktır. Boşanmak istemiyorsan bile git ailenle o yalvarsın yakarsın tedavi olsun sizin için birşeyler yapsın. Şimdi aileni arayıp gelmeyin desen nolcak söyleyeyim sana. Ailenle görüşmene izin vermeyecek her firsatta ailene küfür edecek. Sana daha fazla şiddet uygulayacak. Sana daha fazla hakaret edecek. Çünkü senin bu noktadan vazgeçmen onu daha da cesaretlendirip kendini bi b.ok sandıracak. Madem bu yola girdin artık dönme. Tehditle siddetle seni elinde tutamayacagini anlayıp tedaviyi kabul etmek zorunda kalsın. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Senin gidesin yok
0 oy
(788 puan) tarafından
Bu insan sana ailene Zarar verebilir bence ailen gelmeden polis i  veya ailen polisle gelsin yoksa Allah korusun kötü şeyler olabilir.
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Neden gideceğini belli ediyosun ki benmde skntilarim oldu bi ara ben valizimi dolabın içine saklamistim eşim ise giderken arkasından cikmistim
0 oy
(866 puan) tarafından
Hem gidiecen hem adamn göreceğini bile bile valizi kapının önüne koymuşsun sen ne yaşıyorsun arkadaşım iyimisn adamn seni sevdiğini faln mı düşündün her bokk var ailen arkandayken yoluna bak snra çok kafanı duvarlara vurursun da yanında kimse durmaz bunu bil 
0 oy
(307 puan) tarafından
Bu adam seni öldürür ben sana diyeyim polis çağır git annene emziren kadına vurup saç çekmek ne ya 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Polis yardımıyla gideceksin madem edebiliyosa polisi etsn anasını ağlatırlar adamın aa pardon adam demişim özür dilerm ama kocan adam değil
0 oy
(7,836 puan) tarafından
Gitmek isdesem kapı pencere kırarım imdat diye bagiririm valla evi başına yıkarım ne varsa kafasına geçiririm ama kararlı ve gözümün dönmesi lazim
0 oy
tarafından
Polis cagir ve anlat durumu insan olsun önce sonra konuşsun 
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim bana sanki gideceginden degil de adami sinir etmek ve sana gitme demesi icin yaomissin gibi geldi kocanin insan olmadigini bilen birisi bu sekilde gostere gostere yapmaz eger gitmeyeceksen aileni sakin magdur etme
0 oy
tarafından
Tabiki polisi arayacaksın bu adama geri dönmeyi mi dusunuyorsun birde 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Agızlarına sıçmak mı ne edepsiz bir adam ya ? Kusura bakmasında onlar benim ailem polisi ara rehin tutuyor diceksin 
0 oy
(509 puan) tarafından
Eziyet çekmeye değermi cnm polisi ara git ailenle 
0 oy
(678 puan) tarafından
Çok yanlış yapmışsın artik gideceğini anlamalıydı buseferde gitmemissin dahada inanmaZ 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Böyle yaparak cepte oluyorsun işte bi deli cesaretiyle gitsen çok daha güzel olucak senin için madem cesaretin yok bali ananı babanı üzme haklıyken haksız duruma düştün 
0 oy
(3,741 puan) tarafından
Polis falan hikaye, oralara henüz çok var. Kayınvalideni kayınpederini, varsa kaynını. Anneni, babanı, abini kimin varsa topla evine. Al ortaya kocanı. Anlat ne yapıyorsa. Herkes eteğindeki taşları döksün. Nefis varsa babanlar seni alır gider, yoksa eğer devlet var polis var. 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Burada çocuğa tek acıyorum sen sana yapılanı hak ediyorsun bu kadar olmaz ya 

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,453 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 853 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,023 göst.