0 oy
1,380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gelsinler agizlarina sicacam kimse karimi çocuğumu alamaz dedi sabah dörtte geldi eve giriste üç valiz vardı güldü ayak yapiyon dedi ciddiyim ailem gelecek aabaah dedim baan sordunuz mu lan bı pazarimm var icine ediyonuz dedi yirtindi emzirirken kafama vurdu saçlarımı çekti bağırdı bende yetti dedim üstüne atlayıp ellerini cirmaladim ben kudurunca bu sakinlesiyor ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum anahtarları yastiginin altina koydu gidemezsin gideceksen de bidaha gelme diyor ama ailem arkamda diye kuduruyor vseni Gaza getiriyorlar kim onlar sikkerim belalarini diyor ailemi üzmesini İSTEMİYORUM napacam ben ya bıktım bu adamdan bı bokk olduğu da yok ne yaptığı belirsiz

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Hepinizin yazdıklarını okudum teşekkür ederim az önce çıktı gitti evden ailem hiçbir şey olmamış gibi gelecekler kahvaltı yapacaklar git bir tatlı al ailemi mahcup etme beni diyorum pazarımı mahvettiler beni ilgilendirmez diyor Ne deseniz haklısınız Ben geri zekalı biri insanım 6 yıl boyunca bunun bana yaptıkları aynı bu şekildeydi ama şiddete varmamıştı davranış olarak fazlasıyla psikolojik şiddet uygulardı özgüvenimi düşürdü şimdi kendime hiç güvenmiyorum ya dediğine gelirsem ya pişman olursam diye korktuğum için gidemiyorum o güveni benden aldı sevgiliyken de öyle çok pişman olacaksın geri döneceksin katlanmayı kendime bir bak görüyorum başım ağrıyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum geri zekalılıktan nasıl kurtulurum onu da bilmiyorum psikoloğa gitsem deli diye adımı çıkarır çok yoruldum Ne deseniz haklısınız hak ediyorum çünkü
tarafından
Aynen öyle.
(14,428 puan) tarafından
Bi git bakalım,pişman olacakmısın neden peşin hükümlüsünki
Belki o pişman olur
Kendine güven,harekete geç artık
(1,097 puan) tarafından
Bence sen boşanmak istemiyorsun. Yani bu durumdan kurtulmak istiyorsun evet ama boşanmak istemiyorsun. Çünkü polis çağırabilirsin. Evden polisle çıkabilirsin. Yada pazar günü evde olduğu gün değil de başka bir gün toparlanıp ailenle gidebilirsin. Gözüne soka soka valizleri kapı yanına koyup ben gidiyorum demezsin. Çünkü adam tamam senin kararın buysa git diyecek biri değil. Sen gitmek değil gözdağı vermek istiyorsun. Bunu da aileni kullanarak yapıyorsun. Ama ailen arada nasıl yıpranıyor farkında değilsin. Ya sen psikolojik destek almalısın. Yada ikiniz aile terapisine gitmelisiniz. Ama kabul eder mi bilemem.
 ikinizinde şuan sağlıklı düşünemediği aşikar
tarafından
Ne derseniz deyin haklısınız ben özgüveni olmayan pasif bir insanım cesaretsiz biriyim. Evet gözünü korkutmak düzeltmek isterdim bugün ailem geldi ama huzursuz olduğumu bitek kardeşim biliyor seni de götürelim kafa dağıt dediler onları huzurusz etmedim ki onlar hiçbir şey bilmiyor gezdik ettik bı yerde tesadüfen bir kadının kızı ayrılmış ondan bahsettiler çocuk babasının dizlerine yapışıp gitme Baba demiş annem de çocuklara oluyor olan ayrılınca filan dedi. Bende dusunekaldim. Araftayim karararsizim gitmeyi çok istiyorum ama bir sihirli değnek olsa da bu olanlar duzelse de istiyorum. Çok yorgunum bitkinim düzelmez mi hiç ben bunu kendime yediremyorum ne derseniz haklısınız özgüvenim yok benim gidecek cesaretim de yok keşke keşke duzelse bazı şeyler keşke...
(2,062 puan) tarafından
Çift terapisi alabilirsiniz faydası olur
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Yani açtığın postlarindan hareketle ben bile eşinin nasıl bir insan olduğunu anladım.evde böyle bir insan varkende ben gidiyorum sabah deyip,valizleri kapının arkasına koymazdim.valizleri arka odaya bir yere koyardım,ne yapacağı belli değil çünkü ailem kapıya geldiğinde valizleri alır çıkardım 
(48,629 puan) tarafından
adama gostermek.istemis belliki
tarafından
Ailesi gelince zaten adam görürdu gittiğini,ben bile biliyorum kocasının siddetini,böyle bir durumda da tamam karım özür dilerim deyip susmayacakti ki susmamis zaten
(48,629 puan) tarafından
gitmeye niyeti olan gider ailesinide oyuncak etmis adama gozdagi vermek istiyoda adamin umrunda olsa boyle davranmaz zaten adamda kaybetme korkusu kalmamis
tarafından
Aynen öyle,yazmış ya zaten sevgiliyken de böyleymis sadece şiddet yokmuş arada.adam belli ki avucunun içinde görüyor o yüzden her şeyi yapıyor
+3 oy
(5,272 puan) tarafından
Polis çagir gorürum onu
+1 oy
(850 puan) tarafından
Siz eşinizi daha iyi tanırsınız..eğer gerçekten o evden uzaklaşmak gitmek düşünceniz varsa ben hiç söylemezdim ailem geliyor diye..zorluk çıkarabileceğini az buçuk kestirirdim..hatta eşim yokken giderdim..şu noktada bence polisi çağırın.. 
tarafından
+ Canım
+1 oy
(2,701 puan) tarafından
Genç yaşta boşanmak vss diyosun bence genç yaşta kendini bu gerek sizin elinden kurtar hayatına bak 
+1 oy
tarafından
Ya Allah aşkına adam sana hala vuruyor saç çekiyor hala ne yapacağım diyorsun. Ara polisi ya bas git ailenle dönme bir daha 
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Vence göndermez ha diyelim ki  gönderdi sonrası daha sıkıntı olur peşine düşer kıskanır huzursuzluk verir ailenin üzülmesini istemiyorsan onları ara ve ben kocamla aramı düzelttim gelmeyin de polisi arama bence işin sonu daha da kötüye gider 
(7,548 puan) tarafından
Napsin evde dayakmi yesin
(1,862 puan) tarafından
Dilini tutsun yemesin yada eğer gitmek istiyorsa ailesini ortaya atmasın direk kaçsın polise gitsin yoksa bu adam katil olur
tarafından
Kız bu nasıl yorum dilini tutsun yemesin ne demek. Ne olursa olsun şiddete karşı olmalıyız demi...
Kadın belki çok dolu dayanamiyor konuşmasın mi herşeye boyun mu eğsin.. yapmayın Allah aşkına. Adam katil olurmuş.ya böyle bir adam zaten herşeyi yapar. Ama suç kadında değil bozuk zihniyette
(1,862 puan) tarafından
Yok arkadaşın  yorumuna sinirlendim o yüzden
+1 oy
tarafından
Ailene söyle polisle gelsin
0 oy
(88 puan) tarafından
Gitmeyeceğini düşündü, ciddiyeti farkedince sindiremedi. 
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım bence polisi bile araya bilirsin eşinin piskokojisi pek fazla iyi değil allah korusun kötü birşey yapar sana
0 oy
(462 puan) tarafından
Tek yapman gereken şey ailenle beraber polisinde gelmesi canım. allah sana kolaylık ve sabır versin. Hiç üzülme sen bebeğine odaklan polis ilgilensin o caniyle
0 oy
tarafından
Ne yap et git bence ne kadar ağzı bozuk . Aklı da bozuk gerçi.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gerçekten gideceğini anladı çirkeflik ediyor eğer ciddi ciddi gemileri yaktım gidiyorum diyorsan ara polisi gelip çıkarsın seni evden nikahlı kocanda olsa özgürlüğünü kısıtlayamaz 
0 oy
tarafından
Ay Allah aşkına polisi ara artık.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ailen gelince polisi arıyorsunuz gidip şikâyetçi oluyorsun sonra da ailenle dönüyorsun. Bugün kararsız olursan yarın herşey daha kötü olur. Bugün sana yarın çocuğuna başlar şiddete. 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ben olsam buraya yazacağıma polis çağırırım kimse kimseyi zorla tutamaz bu bir suç
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bizdede var bir tane en ufak kavgada istediği olmadığında valiz topluyor gitmek isteyen benim gibi sessizce gider istemeyen böyle bak giderim gidiyorum gidicem sonra giderim yapmayın nolur bunu kendinize şiddet varsa zaten sonu yok bende şiddet yoktu ama kızımın yanında kavgaya başlayınca hemde hiç yoktan bitti arkama bile bakmadım ki çokta seviyordum çok üzüldüm ağladım ama bunun sonu şiddete dayanabilirdi kendime o hakareti yakıştıramadım kendimden çok kızımı düşündüm 
0 oy
(357 puan) tarafından
Ne yapacağınızı daha nasıl bilmezsiniz şiddet var baskı  hakaret küfür psikolojik şiddet her şey var sırf size boşanmış demesinler diye bunlara katlanmayı düşünüyorsunuz yazık gerçekten babanız bir konuşur iki konuşur oda daha susar o evden çıkmak için öldürmesi mi gerekiyor sizi okuyunca bile frnalık geçirdim bide bunları yaşayan sizsiniz ve hala kararsızsınız evlilik diye bir şey kalmamış ki sizin galiba sadece kişisel ihtiyacınıxı gidermek kalmış sma evlilik bundan önce sevgi saygı merhamet yol arkadaşlığı hayat arkadaşlığı demek sadece o değil ya bırakın kim ne diyorsa desin kim ne konuşuyorsa konuşsun bunları yaşamaktan daha mı iyi benim kardeşimde boşandı bu süreçleri psikoloji yi ondan biliyorum yapmayın kendinize yazık size 
0 oy
tarafından
Valla sen gitmek istemiyorsun kesinlikle artık eminim. Olan o bebeğe oluyor yazık kavga gürültü siz alismissiniz o çok kötü bir ortamda büyüyecek. Bunların biri olsa boşanan insanlar var sen hala yok şöyle de yok böyle. Allah pişman etmesin ne diyeyim sana diyecek sözüm yok artık.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Böyle bi insana gideceğini söylemek hata. O evde degilken çıkıp gitmeliydin. Normal karşılamasını bekleme. Ama sanki sende kafanda tamamen gitmek istemiyorsun..

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,451 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 853 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,022 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.