0 oy
1,397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gelsinler agizlarina sicacam kimse karimi çocuğumu alamaz dedi sabah dörtte geldi eve giriste üç valiz vardı güldü ayak yapiyon dedi ciddiyim ailem gelecek aabaah dedim baan sordunuz mu lan bı pazarimm var icine ediyonuz dedi yirtindi emzirirken kafama vurdu saçlarımı çekti bağırdı bende yetti dedim üstüne atlayıp ellerini cirmaladim ben kudurunca bu sakinlesiyor ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum anahtarları yastiginin altina koydu gidemezsin gideceksen de bidaha gelme diyor ama ailem arkamda diye kuduruyor vseni Gaza getiriyorlar kim onlar sikkerim belalarini diyor ailemi üzmesini İSTEMİYORUM napacam ben ya bıktım bu adamdan bı bokk olduğu da yok ne yaptığı belirsiz

43 Cevaplar

0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sen evden gitmeye karar veriyorsun, adam karım çocuğum gidiyor diye değil de pazarım mahvoldu diye üzülüyor.. Sen de annem-babam beni götürmeye geldi diyorsun ama gelirken tatlı al beni mahçup etme diyorsun.. Ailen gelip kahvaltı yapıp geri dönecek oluyor.. Kınamak istemem ama ne kadar garipsiniz.. Beni evi terk edecek duruma getiren bi adamın tatlısını ben de yemem, ailem de yemez.. Bırak tatlıyı, getirdiği ekmeği yememek için kahvaltı da yapmazlar.. Terk etmeyeceksen aileni niye çağırdın, terk edeceksen oturup kahvaltı yapıp, adama tatlı getirtip yemek ne alaka.. Hiç bi yere göndermem diyen adam bile en son evden çıkıp gitmiş, demek ki o da alışmış gidecem deyip deyip gitmemelerine
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
sana  diyilde  cocuga  yazik ya.   boyle  anne  babayla  cocukmu buyutulur.  senin hatan oyle  bir insana katlanib cocugunun da hayatini mahf etmekdir.  boyle  babadansa olmasin. evlenib hic cocuk yapmazin boyle  insanlar. gunah ya
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Bak bebeğin kucagındayken sana bunları yapan insan artığından yakanı kurtardın kurtardın!Agzı bozuk eline sahip cıkmayı bılmeyen adamla olmazzzzzz ailene de saygısı yok sana olmadıgı gibi.Herseyın bir sınırı var eşim benle kustugunde asla aileme kotu davranmaz onlarla olan ilişkisine dikkat eder hep.Senınle davası baskayken ailen ne suc islemıste agza alınmayacak şeyler söyluyor.Karım demeyi biliyosa önce kendi koruyacak o d ümbük!

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,453 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 853 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,023 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 463 göst.