0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (509 puan) tarafından
Sirkeli su içen var mı zayıflamak için fayda gördünüz mu

https://vt.tiktok.com/ZSdw1qaUQ/?k=1

4 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Sabah ac karnına içtim ben zayıflamak için 

1 yemek kaşığı elma sirkesi 

1 tatlı kaşığı bal

3 tane karanfil 

Karıştır iyice üstüne bir su bardağı kaynar su iki üç dk bekle iç 

Bu şekilde sabah ac karnına yapıp içtim ebru şallı nin tarifi 

Güzel ödem sokuyor 15 gün boyunca devam edip ara verip yine devam edebiĺiyorsun 
(509 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık aralıklı oruç ve yumurta diyeti yaptım bşşey olmadı kilosuna ve sütüme . Sonra sabahları limonlu su ve türk kahvesi içtim onlardan snra kahavaltımı yaptım tambuğday ekmeği tükettim sadece başka bi diyet yapmadım . 2 kilo daha verdim şimdi 5 kilo kaldı
(509 puan) tarafından
Cadna limonlu kahveye nekadar limon koyuyorsun bide türk kahvesi mi yoksa granül kahve mi kullanıyorsun
(509 puan) tarafından
Bu arada yumurta diyetini 3 -4 gün yaptım çok sıkıldım yumurta yemekten genede fayda ettii
(4,426 puan) tarafından
Bir fincan nescafe ye yarim limon sıkıp içiyorum sabah ac  karnına aşırı iştah kesiyor ben ekmek hiç yemiyorum sabah omlet olarak yiyorum yumurtayı iki çatal alıyorum iştahım gidiyor zaten suyu da çok içiyorum yürüyüş yapıp evde mekik cekiyorum kahveye daha dün başladım onun öncesinde diyet spor yapıyordum 2 hafta olacak 98 den 94 e düştüm
(509 puan) tarafından
Miden küçülünce zaten az kalori alıyorsun ne yersen ye zayıflıyorsun zaten en önemlisi bence midenin küçülmesi az yemeye alışması
-Reklam-
0 oy
tarafından
Midenizi deldirirsi izle yapmayın öyle şeyler :)
0 oy
(2,709 puan) tarafından

Valla ne yalan atayım sigarayı bebeğim için bırakmıştım şimdi içiyorum zayıfladım ve herkesin dikkatini çekti :)

Sirke uuvvvv noo
0 oy
tarafından
Sabah aksam ve ara vermeden içmek midene zarar verebilir. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 225 göst.
11 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 395 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Imagineperest (1,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı