0 oy
374 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar sirkeli su içen var mı sabah aç karnına işe yarıyor mu ödem attiriyomus internette görüyorum yapan var mı aranızda 

12 Cevaplar

0 oy
(2,620 puan) tarafından
Bende beklim burda
tarafından
Denicem bakalım ise yararsa söylerim 1hafta denicem inşallah ise yarar şuan 81 kiloyum
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben yapmıştım genç kız ken çok güzel kilo verdim ebru sallinin tarifini yapmıştım ben ama sirke içmek aynı amanda peygamber sünnetidir ve lokman hekim de bir çok kez sirkenin çoğu derde deva olduğunu kaleme almış 
tarafından
Kaç gün yaptınız bunu benim doğum kilolarim duruyor basen göbek bel gider mi ki yapsam ya yarın sabah başlayayım deneyeyim bı hafta inşallah ise yarar
(4,426 puan) tarafından
Istediğim kiloya gelene kadar yaptım bazen iki üç gün icmedigim oluyordu sadece
tarafından
Anladım canim çok sağol deneyeyim bı 55 kilo olmak istiyorum zor ama denicem inşallah olurum
(4,426 puan) tarafından
Bir gece kilo almadigin gibi bir gecede de tabiki vermeyeceksin canım zaman lazım dirayetli olursan zaman içinde istediğin kiloya ulaşırsın yakın hedefler koy kendine şuan mesela ilk hedefin 80 olsun o kiloyu gördüğünde kendine bir ödül ver sonra ki hedefin 70 olsun en az iki ay da mesela bu süre de bi hedefe ulaşırsan bir ödül daha sonra ki hedefin 60 olsun en son ise 55 bu şekilde kendine bir tablo hazırlarsan çok daha motive bir şekilde ilerlersin
tarafından
İlk hedefim 80 di zaten 80 I gördüm ama bı kaç gün sonra 81 çıktım gene ve sürekli tartıda 80 yada 81 cikiyorum yediklerime dikkat ediyorum şuan 70 olmak istiyorum daha sonra 65 60 55 diye dediğin gibi ama 80,81 de kaldım bı anda kendi kendime dikkat etmeden 80 e düştüm 1ayda ama tek fark oğlum yürümeye ugrasiyo pesindem dusucekmi diye çok koşturuyor um çok hareketli bı çocuk şimdi ise 80,81 den dusemiyorum kaldım resmen ve dikkat etmeme rağmen spor yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum ama yok kaldım aynı kiloda
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben yapıyordum çok işe yarıyordu. Ama emzirdiğim için bıraktım mecbûr çünkü oğlum da ishal oldu 
tarafından
Ya bende emziriyorum ama nette emziren anneler kullanamaz diye yazmiyodu 1yemek  kaşığı sirke bı su bardağı su olarak icicektim oğlum 1yasina giricek 1hafta sonra bişey olur mu ki
(2,067 puan) tarafından
Ben içiyordum bağırsakları çalıştırıyordu baktım çocuğum da ishal oldu bıraktım benim bebeğim daha 8 aylık o yüzden içmedim
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben içiyorum  evet attırıyor.  Hatta balli sirkeli sicak su daha etkili. Arkadaslarim elimden aliyordu yeter artik zayifladugin diye, ama ben zayiflamak icin degil cigerlerimi actigi zindelik verdigi icin iciyordum
tarafından
Kaç kilo verdiniz ne kadar süre kullanidiniz
tarafından
Bal katmadan sadece sirke ve su içsem işe yarar mı illa bal atmam mi gerekiyo ki 1yemek kasigina bı su bardağı su koyarak yapsam
(482 puan) tarafından
Üni  son sinifta tez finaller kpss dershane falan derken cok bitkindim dedigim gibi ben enerji versin diye ictim zaten 52 kiloydum 49a dustum. Ama zayiflarin kilo vermesi zordur 3 kilo iyi bi rakam 2 3 ay ben surekli ictim ama daha fazla vermedim
(482 puan) tarafından
Ben sirkenin de balin da tadini yogun alabilcek kadar atiyordum biraz damak zevkiydi benim hosuma gidiyordu. Ölçü  veremicem cunku tek kisilik  termoslarda yapip iciyordum :D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben de 66 da kaldım ya 74 kilo idim kendiliğinden verdim ama 60 kilo olsam iyi olcak ben de deniyim bari
tarafından
1hafta deneyelim sonra ise yararsa devam ederiz destek olalım birbirimize ben şuan 80, 81 kiloyum yarın baslicam haftaya bakalım ne kadar olucam
(4,651 puan) tarafından
Valla deneyelim yaa yaz ayında bile veremedim şu 5 6 kiloyu. Ben yarın sabahtan başlıcam hadi hayırlısı
tarafından
Hadi hayırlısı olsun haftaya yazicam kaç kilo olduğumu inşallah ise yarar
(4,651 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(250 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor ki 
tarafından
1yemek kaşığı sirke bı su bardağına katıp içiyosun her sabah aç karni düzenli bı şekilde yapman lazım iştah kesiyomus ödem attiriyomus bende denicem bakalım inşallah ise yarar 80, 81 kiloyum şuan 1hafta denicem ise yararsa devam edicem
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bn şuan hamileyim içmedim de bekarken boğaz ağrısı olduğunda bı kasık içerdim doğal antibiyotik yerine ise yarıyordu 
tarafından
Sirke çok faydalı bişey aslında ama işte kilo vermek çok zor oluyo inşallah yardımcı olur sirkeli su
(1,392 puan) tarafından
Onu bilmiyorum kuzum ama.insallah herşey gönlünce olur
0 oy
tarafından
Emzirmitorsan a101 in form çayını kullan
tarafından
Kilo vermeye yardımcı mi peki kullanidiniz mi
tarafından
Ödem attırıyor he emzirmiyorsaniz İngiliz karbimati alabilirsiniz o baya zayıflatiyor
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Arkadasim iciyordu ise yaramis cok kiloluydu
tarafından
Inşallah bendede yarar
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Babam her sabah yapiyordu çok acayip kilo verdi 
tarafından
Bende veririm inşallah bakalım 81 kiloyum inşallah veririm
0 oy
(796 puan) tarafından
Nasil yapiyorsun cnm banad soyle bende zayiflamak isyiyorum
tarafından
1yemek kaşığı sirkeyi 1su bardağı suyla içiyorsun her sabah aç karnina iştahı kesiyo
(796 puan) tarafından
Sagol cnm insALLAH hepimiz faydasini goruruz
0 oy
tarafından
Ben her sabah kalktığımda içiyorum. Faydası vardır muhakkak
tarafından
Kilo verdiniz mi hiç

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 176 göst.
8 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
26 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 784 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Cydter (1 puan) tarafından soruldu

380,184 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...