0 oy
893 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar dün akşam haberlerde gördüm eşine TV kumandasını vermemiş diye boşanma davası acip kocasından boşanmış sizce de gereksiz değil mi 

EVLİLİK BU KADAR KOLAY DEĞİLKEN BOŞANMAK NE KADAR KOLAY!!!!!

19 Cevaplar

+16 oy
(2,062 puan) tarafından
İşte  size basit gelen başkasına ağır gelir hanımefendi.

Kim bilir ne kadar ihmal edildi, değersizlik duygusunu diplerde yasadı da TV kumandası bahane oldu 
tarafından
Hakaret ettiği yorumların hepsi gizlendi o yüzden görmüyorsunuz bişey
tarafından
Ayy bende diyorum neden olay ip adresine gelmiş,geç gelmişim yorumlara
(9,247 puan) tarafından
Pasa senin ne demek istediğini cok iyi anladım ama sen durdun hakarete basladjn. Mesele kumanda defol dıyoruz sen yazdıkca yazıyorsjn aman neyse ne dğşğnürsen düşün
(1,777 puan) tarafından
Aaaaaaa bak yakışmıyor sanada pasaannesi lütfen aaaaaa , kız güzel güzel geçinin işte amannn ne diye hakaret ediyonuz , ben ölsem de kötü konuşamıyom ya
(57 puan) tarafından
Tamam ♤
-Reklam-
+1 oy
(1,777 puan) tarafından

Şu düşünce olduğu sürece bizim millet hep boşanır, şimdi kumanda vermeyen ilerde beni eve kapatır, yada parmak ucuyla bana dokunan adam ilerde bana neler yapmaz :angel: bazı kadınlar çok pimpirikli 

(57 puan) tarafından
Evet ya bazen biz kadınlar da bile suç olabiliyor ama biz hep erkeklerde suçu arıyoruz o zaman ne diyoruz

Önce iğneyi kendine sonra çuvaldızı ele.
(1,777 puan) tarafından
Bende bazen kadınları ön planda tutukca, zaten tutmak zorundalar, kadınlar güçsüz kadınlar hep korunsun ama bazıları bu düşünceyi sulistimal ediyor
(57 puan) tarafından
Suistimal ettikleri için bazı kadınlar çile çekiyor Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
+1 oy
(520 puan) tarafından
Iyi de haber bu işte içeriği başlığı ilgi çekici olsun ki izlenilsin reyting kazansın 2 dk lik bir haber metni bu evliliğin tüm içeriğini nasıl yansitabilir ki ?

Kumanda buzdaginin sadece görünen kısmıdır.
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
O iş öyle değil. Mahkeme sürüyor kadın saymaya başlıyor işte adam şöyle adam böyle diye. Adam da saymaya başlıyor çekişmeli geçiyor. Sonra avukat diyor ki mesela evde nasıl davranırdı. Hakime olayları anlatıyorlar hakim de avukatın savunması iyise evet diyor bunlar artık boşanacak sonunda bunu sebep gösteriyor. Yani kimse rahat yerinden kalkıp de ben düzen bozayim demiyor
0 oy
(503 puan) tarafından
Bazıları boşamak istiyor 

Ufak bir şeyi bahane ediyorlar
(57 puan) tarafından
İşte benim demek istediğim de bu neden boşanmak yerine birlikte olmak için çare bulmuyorlar
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bence böyle basit şeyler insanların bahanesi şahsen sevgi yoktur bitmiştir bu kadar 
(57 puan) tarafından
Tabiki bahane şahsen ben kalkıp da TV kumadasi için boşanma davası açmam yani
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Her şeyi oyuncak ettiler evlilik de ayrılıkta oyuncak oldu kumandayı vermedi diye boşanilir mı al o kumandayı çarp ağzının üstüne bak nasıl akillaniyo "D hskajsksjsjs
tarafından
Ha ha ha kız benden başla kim diyor  deşerim onu:)))) sen benim kerpetenimsin:)))
(57 puan) tarafından
Bende eklendim artık:))) fjdjdjdjd
(4,426 puan) tarafından
Ay hayır olamaz lütfen benim için dövüşmeyin hdisjsjdhdhd "D
tarafından
Pasaannesi sen çekil bakim aradan hep bu firlamamnin yüzünden ikimize de yüz verdi:))) sen get giz ayse şöyle:)

Vatsapa gel lan çıkışta gorusek:&&&
(4,426 puan) tarafından
Hsjshshsgs "))) geliyom bekle
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Onun sevgisi yokmistur o bahane olmuştur toybe yarabbim ya 
(57 puan) tarafından
Ne günlere geldik Allah'm bizi kötü yollara düşürmesin
0 oy
(2,040 puan) tarafından

Bahane cnm bahane kumabdayı veememiş diye kocam da bikere evden çöp atmaz hep ben atarm buda sorumsuzluk diye boşanma ozaman:D

(57 puan) tarafından
Dur kız birde sen çıkma :》ssjsjsjjsj
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bu bir bahanedir altında yatan sebepler vardır kimse kumanda için boşanmaz

(57 puan) tarafından
İllaki düşünsene hakimin karşındasın ne oldu kızım derdin ne kocam bana kumanda vermedi  hakimin yerinde olsam tokmağı fırlatırdım karının kafaya :) Jddkdjdjsk
0 oy
(11,217 puan) tarafından
birileri evlenerekte bosanarakta millete bsyler ispatlamayi sever :)
tarafından
:D aynen
0 oy
(315 puan) tarafından
Olay bir tv kumandasi değildir yılların birikimi sabrı bir anda patlamış bence
0 oy
tarafından
Çok basit bir sebeb ne kolay olmuş boşanmak 
0 oy
(917 puan) tarafından
Bence o kumanda işin bahanesi olmus
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bence baska sebepler mutlaka vardır.  Yoksa sadece kumanda yüzünden bosanmak hakikatende saçma 
0 oy
tarafından
Bardağı taşıran son damla olmuş demek ki.ondan önce nelerle dolmustur o bardak kim bilir.
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Artık bir çoğumuzun tahammül seviyesi çok azaldı herşeye karşı... kumanda bence bahane başka sebepler olabilir birikmiş şeyler...
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Asljnda altta yatan başka başka sebeb oluyor orda patlak veriyor 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Arada başka sebepler olsa da ayrılma olarak bunu seçmesi tuhaf 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,879 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 600 göst.