0 oy
438 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (634 puan) tarafından
Kızlar bugün karar verdim zayıflamak istiyorum baya kilo aldım.kendimi begenmiyorum ama bebegimi emziriyorum neolr bana tavsiyeler verin

12 Cevaplar

0 oy
(7,950 puan) tarafından
Kaç kilosun diyetisyen eşliğinde zayiflayabilirsin
(634 puan) tarafından
Hiç sorma ya 1.70 98 kilo
(7,950 puan) tarafından
Cnm baya kilon varmış ya diyetisyen den yardım al istersen
(634 puan) tarafından
Evet cnn niyetim var
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bol su icmek gerekiyomus bende vermek istiyorum emziriyorum
(634 puan) tarafından
Iciyorum ama daha bol icicemm artik
(1,013 puan) tarafından
Aynen bende öyle hem sütünde artiyomus
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende çocuk emzirdim için normalinden fazla acıkıyorum. Annem ddi sütten kesince kiloyuda verirsin ddi çok takma kafana. 
(6,047 puan) tarafından
Anneciğin yanlış düşünüyor canım. Sütten kesince de o kilolar seninle kalıyor.
tarafından
Emzirirken verdin verdin vermedin kalır..
(736 puan) tarafından
Ama benim annem de kendisi emzirmeyi kesfigi dönem zayiflamisti ondan öyle sylrdi
0 oy
(364 puan) tarafından

Emzirmek cok güzel kalori yaktırır sadece beslenmenize bi el atılması lazım en başta bol bol su hem yaz ayındayız hem de bebek emziriyorsun mutlaka proteinden zengin karbonhidratdan az beslenmelisin bol meyve sebze ye yeşillik ye hem süt yapar tatlı abur cubur yeme onun yerine incir kayısı çiğ badem, fındık ve ceviz ye ara öğünlerde bunlar da sütun kalitesini artırır ve tok tutar ha ayrıca bide hurma da yiyebilirsin bak oda hem tatlı ihtiyacıni giderir hemde midende şişerek tokluk hissi verir bide en önemlisi kafanda bitirmen kesin kararlı istikrarlı ol yenik düşme tatlıya :)

0 oy
(265 puan) tarafından
Bende ikizlerimi emzriyorum 17 ayımda karar verdim.1 ay diyetisyen desteği aldm 4.5 kg verdim sonra kendimde verdim toplamda 7 kg verdim.bayramdan sonra tekrar aynı diyetisyenden yardım alacağım.emzriyirsaniz hiç kendi başınıza giriameyin bu işe.bide mühim olan yağdan kg kaybetmeniz.kas yapisinizi korumaniz.
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Öncelıkle troid degerlerıne baktır iyot eksıklıgı varmı kontrol ettir d vitamini seviyelerine baktır.Sonrasında diyetisyenle basla canım 
0 oy
tarafından

Biri kilo almak istiyorum diye post açar biri kilo vermek istiyorum diye post açar bu halimiz ne olacak:D

0 oy
tarafından
Kilonuz fazla olduğu için daha çabuk verirsiniz aslında. Bunu bir dezavantaj olarak düşünmeyin. Emzirirken diyetisyen eşliğinde zayıfladım. Emzirmiyor olsanız aralıklı orucu tavsiye ederdim. Evde leslie yapmanızı tavsiye ederim. 
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Bende emziriyorum kendi yöntemimle 12 kg verdim xebeğim beş aylık
(718 puan) tarafından
Nasil bi yontem cnm
(634 puan) tarafından
Banada  soyle
(87 puan) tarafından
Yöntemin ne kiz
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra nasıl vereceğim diye düşünüyorum 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Boyun kaç kilon kaç 
(1,862 puan) tarafından
Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsan asla ekmek ve şekerli hamur tariflerini pasta bisküvi yeme onun dışında herşeyden az ye çikolata da ye ama öğlen ye bir tane ye birdaha abur cubur yeme misal
(634 puan) tarafından
Aynen canm boyum bir 70 kilom 98
(634 puan) tarafından
Maşallah  iyi kilo vermişsin bende niyet ettim bakalım  inşallah zayıflarım asımda sevmiyor kilolu
(1,862 puan) tarafından
Inşallah la maşallah la olmuyo işte aç gezecen. D
(634 puan) tarafından
Illaki boğazımızı  tutacaz
0 oy
(13,020 puan) tarafından
Ben de emziriyotum nugun tatildim 59.7 olmuşum 57 ile hamile kalmıştım hedefime az kaldı emziriyorjm diye çok yeme yenama porsiyon eksik ye 

Tam.bugday veya kepek ekmek bol su 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 375 göst.
0 oy
5 cevap 311 göst.
0 oy
0 cevap 49 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derya1020 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.

380,004 soru

11,375,442 cevap

34,860 kullanıcı

...