0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Geçen ayın 31 de adetliyken Spral taktirdim bir kaç gün sorun yoktu sonrasında leke görmeye başladım ara sıra çok arasıra kesildi sonra yine lekeler başladı son üç gündür adet kanaması gibi oldu ve kanama başladığında adetime 6 gün vardı şuan 3 gün var adetime bu normal mi sancım var ama çok hafif bel ağrısı var oda hafif 9 ay önce sezeryan oldum 

8 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Kanaman çoksa bı git baktır genelde öyle oluyo spiralde kaymista olabilir
tarafından
Ağrım falan yok adetime az kaldı eltim Spral erken adet eder diyor
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Normal canım spiral takılınca bi kaç ay düzensizlik yapıyor adet görürken sancıda yapıyor bende bir kaç ay önce taktırdım yeni yeni düzene giriyor daha 
tarafından
Anladım canim teşekkürler
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kaymış olabilir yada vücuduna yaramamış ta olabilir 

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım spiral adet düzensizliği yapıyor vücut alışana kadar yani erken olmuş olabilirsin lekenmeler normal agrinda adet olduysan onun ağrısıdır yani 6 gün var diyorsun ya spiralden düzensiz olup önce olmuş olabilirsin eğer kanama adet kanamasından çok ise 10 günden fazla surduyse spiralin kaymış demektir 1 yıldır kullanıyorum 
tarafından
Ya 10 günden fazla leke gördüm üç gün önce adet kanamasi gibi oldu saun adetime üç gün var
(7,376 puan) tarafından
Canım ilk başlarda lekenmeler oluyor sonra adette olmuş olabilirsin kasıklarımda ağrı batma gibi bir şey var mı
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Yengemdede öyle olmuştu canm doktor norml demişti ama sen istersen git doktora için rahat eder
tarafından
Evimde değilim misafirlikteyim babamlara gidince Dr gidicem
0 oy
(39 puan) tarafından
Bişey sorucam nasıl takılıyor spiral kaç dklik işlem 
tarafından
Doğum catalina çıkıyorsun ikin diyor ebe ikiniyirsun oda makas takıyor pilastik rahim ağzını  gorunce takıyor hepsi iki dk üç dk anca sürüyor canım adetli olman lazım
(39 puan) tarafından
Teşekkürler
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Erken yada geç olabilirsin normal bu..ben 9 ay önce taktırdım 29nda olmam lazım şimdiden belirti veriyor leke gibi geliyor..bazen de birkaç gün gecikiyor 
tarafından
Yok neredeyse taktirdim ya hep lekelenme oldu iki üç gündür kanama oldu
tarafından
1 ay olduysa taktıralı kontrole git cnm şikayetlerini söyle
tarafından
Ayın 31 bir ay olucak taktirali kontrole taktiktan iki hafta sonra gittim yerinde dediler
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bence doktora görün için rahat eder 
tarafından
Randevu yok canım gittim bir ara normal dedi Dr lekeler için
(1,937 puan) tarafından
Yarın sabah randevusuz git canım kabul etmiyorlar mı
tarafından
Yok canım kabul etmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 259 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,118 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sayiliqunlr (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 457 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 100 göst.

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...