0 oy
300 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,859 puan) tarafından

Kızlar yatak odama hep fon perde isterdim ama 2 cam var ve küçük resimde eklicem. Şimdi guneslikler böyle uzun kaldı peteğin yarısında ve tül perden eski evimde boydan idi baya büyük onu kesitiricem cama göre ama boydan perde .. uzun perde mi olur yoksa boydan da mı kestirsem . Stor mu mantıklı aslında masraf yapmak istemiyorum çok eksik var bana akıl verin ayrı ayrı cama fon olmaz herhal

image

image

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güneşlikleri petek boyuna göre kes kışın petekleri açarsınız ısıya engel olmasın. Tüllerinde yeniyse onlarida petek boyuna göre ayarla bence masraf yapma eğer evdekiler yeniyse onlari değerlendir. Sonuçta yatak odası sizin özel alaniniz sizden başka kimse görmez. Evin başka eksiklerini giderin derim fikrim bu yönde ama yinede sana kalmiş
(6,859 puan) tarafından
Haklısın Cnm çok sağol tavsiyelerin için fikir almaya ihtiyacm var İstanbul da doğdum büyüdüm 28 senedir. Şimdi Çorum'a taşındım işte 1 haftadır felan yalnız kalınca fikir almak istedm. Zormuş ama pişman oldm geldigime
tarafından
Eğer iş dolayısıyla gittiyseniz öyle deme inanın ekmeği nerdeyse orası onun evidir. Kendini yabancılaştirma
(6,859 puan) tarafından
Yok kuzum  İstanbul çok pahalandi kiradaki evim yıkıldı. Bende 2 sene önce zorla ev aldirdim Çorum dan yatırım amaçlı idi ama nasip buymuş ailemi arkadaslarimi bıraktım geldm
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun umarım her şey gönlünce olur :)
(6,859 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah
-Reklam-
+1 oy
(1,437 puan) tarafından
Mantıklı olan STOR gibi duruyor canım yani bu halde kullanması da zor kiracı isen boşuna masraf yapıp STOR alma kestirim kullan ama kendi evinse STOR hoş duracak 
(6,859 puan) tarafından
Kendi evim cnm. Stor hiç kullanmadm ben. Nasıl birşey almam lazm bilmiyorum. Eğer tül kestirsem boydan olsa boğar mi sence yoksa oda mi kısa olmali
(1,437 puan) tarafından
Boğar gardrobun yaninda penceren uzun olmaz canım kısa tulde hoş durmaz en güzeli STOR ama spor alma storlarini agir olsun mobilyaların agir çünkü spor degil
(6,859 puan) tarafından
Atsana bir örnek stor :) hiç anlamam ben. Bide güneş sokak ışığı vuruyor stordan gecermi ışık acaba kullandnmi hic
0 oy
(340 puan) tarafından
Hayırlı olsun yeni evin güle güle oturun canim penceren küçük zaten ben olsaydim oraya stor perde alırdım hem daha çok yakışır 
(6,859 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah rabbim herkese ev nasip etsin. Aynen hiç stor kullanmadm . Eğer tülü kestirsem boydan tül yakisirmi sence
(340 puan) tarafından
Amin inşallah canım.Evet boydan tulde güzel durur o güneşlik boğuyor gibi bilemedim
(6,859 puan) tarafından
Bende bilemedm :) güneşlik üstüne tül olcak işte
(340 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim=))
(6,859 puan) tarafından
Amin cnm :))
0 oy
tarafından
Pencere tamda gardrobun yanina düşmüş bence stor al. Masraf var demissin kestiriyorsanda kısa kestir. Ince uzun guzel durmaz
(6,859 puan) tarafından
Sen kullandinmi stor hic
tarafından
Evet cocuk odasında var canim.
(6,859 puan) tarafından
Tül kestirme kararı aldm :) peteklere gore
tarafından
Hayırlı olsun gule gule otur evinde ❤❤☺️
(6,859 puan) tarafından
Sağol cnm ❤️❤️
0 oy
(921 puan) tarafından
yeni evliyim bende fonlar kisa tulleri uzun yaptrdim malum her pencerenin altinda petek var
(6,859 puan) tarafından
Bende petekten dolayı öle düşündüm bakalm
0 oy
(307 puan) tarafından
Buraya fon nası olacak tavan çerçeveli gibi çıkıntı var camın bitim yerinde masraf yapmycksan bişey alma elleme ama buraya stor daha iyi olur gibi geliyo camlar ufak 
(307 puan) tarafından
Ama içimde kalmasın dersen pazarda kestirme renkli tüller var ucuz da oluyo ondan kndim ölçü alıp fon diktre bilirsin çokda ıyguna gelir
(6,859 puan) tarafından
Fon için camlar küçük tek parça güzel olmaz sanırım.  Tül üm var boydan ikiye kestircem cama göre boydan uzun ya saçma olurmu yoksa Petek üstü mü kestirim
(307 puan) tarafından
Bnce boydan daha şık olur
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Store perde güzel olur bence benim yatak odam çift mekanizma store perde hem de kalın çok memnunum ben mutfagimda da zebra store var salonla oturma odasına fon perde yaptırdım ama uf sevmiyorum çıkardım =/
(6,859 puan) tarafından
Yatak odandakilerin resmini atabilirmsn güneş geçiriyor mu
(4,426 puan) tarafından

image

böyle canım açık renk ister istemez güneş geçiriyor ama normal perdeye bakarak daha az

(6,859 puan) tarafından
Ya çok güzelmiş :) benim odaya da uygun bir renk tonuymus güle güle kullan Cnm. Boncuklular iyimi
(4,426 puan) tarafından
8 sene oldu canım haĺa ilk gün ki gibi ") teşekkür ederim daha güzelleri sana olsun inşallah ")
(6,859 puan) tarafından
Temiz bakılırsa ilk günkü gbi olur mali da iyiymiş demekki sağol cnm bnm ❤️
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben güneşlik sevmiyorum evin ısıyı tutuyorsa tüllerini kestirme uzun kalsn zor ısınır dersen petek boyu kestir birde stor al güneşlik yerine daha hoş görüntü oluyor 
(6,859 puan) tarafından
Hiç kış geçirmedim bu evde yeni taşındım ama şuan bile buz gbi yağışlı hava 1 haftadır tülleri petek usti kestircem Cnm .öbür evde hep peteğin arkasına atıyordum uğraşmam en azindan
(7,768 puan) tarafından
O zaman kestir canım arkasında çirkin durur
0 oy
tarafından
Penceren çok küçük yerinde olsam zebra stor alırdım. 
(6,859 puan) tarafından
Sonum öyle olacak gbi cnm teşekkürler
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Güzel desenli bi stor olabilir 
(6,859 puan) tarafından
Sanırım öle olcak Cnm bakalm teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
8 cevap 211 göst.