0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar TRT lojmaninda babam bina görevlisi . Evimiz 1. Kattaydi . 20 yaşıma kadar bu evde yaşadım . Evlendim 2 yıl güzel bı evde kaldık. Maddi zorluklardan dolayı şuan lojmandaki mudurlerle konuşup onceeki evimizde oturuyorum . Annemler 2 ay önce güzel bı ev almıştılar borcu vardı diye tasinamadilar taşındılsr . Evde sadece babam kalıyor arada bina işlerini halledip gidiyor . Kira odemiyoruz 2+1 odaların boyutu ideal . 

Kızlar tipime bakın yerdeki feyanslar hâlâ aynı :) sizce iyi mi yaptım kaloriferi merkezi kalorifer parası da vermicez . Doğalgaz ödemiyoruz yani . Sadece ocaktaki gazı sıcak suyu falan odicez sanırım . Ama çok soğuk şuan sizce iyi mi yaptım . Ev Güneş gormuyor ama binanın damı var açık üstü gunesleniyoruz kızımla . 

image

image

image

5 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından

Yaaaa cok nostaljik :'( valla sen mutluysan gerısı bos helekı ödeme bıle apmıyosun bedava yer bulmuşsun bos versene:)

tarafından
Dimi . Bı yandan bu evden çok sıkıldım . Çünkü çok kötü anılarım var . Babam da bekarken çok iyi olsa da sinirlerine hâkim olamayan bı babayda hep şiddet vardı . Evlendim düzeldi . Şimdi beraber yaşıyoruz binevi . İşi bitince eve gidiyor . Ama olsun diyorum değer
(2,705 puan) tarafından
Güzel anılarını düşün sende bos ver:)kötü anıların yerini cocugunla farklı hatıralarla doldur bu sana buyuk bı sunum bence kımse gerıye donup bişi degiştiremiyo sende kötü anıları evladınla değiştir:))))
tarafından
Çok haklsn canm  teşekkür ederim. Beni motive ettin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
TRT lojmanı nerede mevki olarak 
tarafından
Hemen hemen her ilde var cnm
tarafından
Güle güle otur canım :)
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsınız valla güle güle oturun, sıcak da olur lojman, bu arada çok tatlı bir bebekmişsinizz:)) yerleri görünce ben bile duygulandım, gerçekten çok nostaljik olmuş :) 
tarafından
Bütün hayatım burda geçti komşuları tanıyorum hepsi sever . O yönden avantajım çok ☺️ çok sağol canım ❤️
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Nolcak iyi yapmışsın benimde kendi evim yok bizde çiftlikte kalıyoruz kira yok fatura yok oh mis tavuklarım var yumurta da beleş tarla yapıyorum herşey oluyo seneye inek almayı düşünüyorum bakalım kısmet
tarafından
Ay yine de çok şükür canm kira ödeyemez durumda o kadar insan varki böyle bı şans ellerine düşmüyor.
İneğin sütünden yoğurt peynir yapar ek gelir elde edersin
(1,529 puan) tarafından
Yumurta satıyoruz arada istiyen oluyo aynen kiralar çok yüksek allahtan böyle bir fırsat geçti elimize
tarafından
Çok şükür canm
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın mis gibi valla 
tarafından
Dimi çok sağol canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 300 göst.
26 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gizemli kadin (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı