0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Eşimle 4 sene sevgililik geçirdik sonra evlendik ben İstanbul da yaşıyordum onun memleketine geldim 11 senedr evliyiz neyse evlendik maas kaynatam da ev kira o karşılıyor yeme içme bir hic sesimi çıkarmadım balayına Bike gidemedik niye borc cok dediler dugun takilarini bile görmedim öncesinde  ev almisti kaynatam size verecgim dedi ama orayı kiraya verdi cnku benim kiradaki evim oranın yarı parasi imis neyse 2 sene sonra ev almaya karar verdik ben  7 bilezik birde set verdim babam nakit para bor c verdi faiz cok olur diye evin borcunu da ortak ödedik 8 sene kirada olan eve kaynimi evlendirdi ona verdi gelinin takılarina dokunmadı simdi kucuk kaynima ev alıyor eee abileri herkes ayni parayi verecek borcu odeyecegiz kardes hakkı dediler simdi her oğlu altin vermeden ev sahibi oldu ben verdim daha niye alınan eve herkesle eşit para odeyeyim dedim esim ailesini tutuyor bu arada dger eve de esim maaşını verdi hep senelerce benim eve de simdi dger eve de hak istyorlar cnku evlerin tapusu kaynatam da bende hakkımı helal etmem dedim çünkü gercekten bayramdan bayrama 5 tl çocuklarıma harçlık verirler o kadar yazsan destan olur da hakkımı işte dedim diye esim ben diyemem dedi ben derim istedikleri zaman parayi diyince karışma diyor ne yapcam simdi

4 Cevaplar

0 oy
(917 puan) tarafından
Sizden altın mi istiyorlar altınlar sendeyse verme zorla alacak halleri yok bu arada senin evin var demi tam anlayamadım 
(917 puan) tarafından
O zaman verme senin kocan onların babası mi babalık yapcak sen elimizde birşey yok elimizdeki herşeyi kendi evime verdim anca oturuyorum de sen söyle
(54 puan) tarafından
Kiz ocak ayında borc istedik yok dedi yalandan sonra duyduk ki ev almış 85 bin nakit vermiş siz bana verin borcunuz cok az harcama yarin dio 3 cocuk okul mama bez asgari ücret hic sormaz var mi eksik diye ödü kopuyor bisey istesek
(917 puan) tarafından
Vermeyin canım sizede yazık degilmi sizde kendi yağında kavrulan bir ailesiniz sizi resmen enayi yerine koyuyor afedersin
(54 puan) tarafından
Yok yok enayinin önde gideniyiz hemde ama işte benim koca ailem dio biz ailesi değiliz sanki aman anlatsam bir sürü şey var ama haksızlık olunca dayanamiyrm 8 aylik kızım var daha yeni bir kiyafet qlamadim hep başkasından qldim giydrdim babam verdi bez mama aldim ama benm adam da nankör kendi ailesi çöp vermez benmkiler verio diyince de vermeselerdi der
(54 puan) tarafından
Ya bizede veriyor alir eder yok demez ben sadece aman borc var diye diye hep kafasına takmasın diye destek ciktim ama söz konusu ailesi olunca susup tamam demesini kaldiramiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah kim söyler kim yapar bilmem ama bence haksızlık karşısında susmayın yani başkalarına yapmayı

biliyorlarsa size de yapsınlar yapmıyorlarsa da sizden 5 kuruş istemeye hakları yok
(54 puan) tarafından
Yok canm benm ***** koca susuyor alışmış o diyorum susma hakkımı istyrm fazlasını değil
0 oy
(7,395 puan) tarafından

Başlığa bak be havaya girdim :)

(54 puan) tarafından
Canimsin
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Verdiğin altınları geri yapsınlar sizde ortak ödeyin o zaman
(54 puan) tarafından
Yok canm onu dedim o zaman öyleydi geçmişte kaldı dedi kaynanam
(7,227 puan) tarafından
O zaman geçmişte giden gitti zatrn fazlasıyla ödedik diyip çekileceksin canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kiz annesi58 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
31 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eskiiiuyelerdenn (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
29 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...