+1 oy
500 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar yeni bi salgın mı var oğlum 1 haftayı geçti düzelemedi antibiyotik ve ateş düşürücü kullanıyoruz 6 gün oldu bu akşama kadar iyiydi şimdi yine çıktı ateşi 38 i geçiyor neden böyle oluyor ya 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(564 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Benim kız bir aydır ishal bir hafta ates  39.5ti gotrdum ateş orta kulak iltihabı çıktı ama ishale çare bulamadık cnm
(399 puan) tarafından
Cnm cok geçmiş olsun ishal için reflor kullandiniz mi cok iyi geliyir
(4,973 puan) tarafından
Perobiyotik kullanıyorum 5. Günüm yarın bı nişasta şeyimi deneyecem olmadı hastaneye götürup yatış isteyecem damar yolundan biseyler yapsınlar kızım gün geçtikçe hiç bişey yememeye başladı su şimdi yine yaptı su bildgm su yapmış
(223 puan) tarafından
MUHAKKAK DOKTORDAN KAN GAZINA BAKMASONI İSTEYİN MUHAKKAKKKK. AYNISINI YASADIK KAN  GAZINA SON ANDA BAKMAYI AKIL ETTILER COCUGUN ISHALDEN VUCUDUNDA SU KALMAMISTI VÜCUT SUSUZLUKTAN KOMAYA GIRMEK UZEREYDI ZOR ZAR YUKSELTTILRRRRRR. LUTFENNN KAN GAZINA BAKTIRIN. COCUGU UZUN SURE ISHAL OLAN HERKES LITFEN ISRARLA DOKTORLARINDAN BUNU İSTESİN
(4,973 puan) tarafından
Kan gazı diye  bişey mi var ilk defa duyuyorum cnm ya acile desem bakarlar mi
(4,973 puan) tarafından
Solunumda zorluk, nefes darlığı, kusma veya bulantı gibi oksijen/karbondioksit veya pH dengesizliği semptomlarınız varsa kan gazları testleri istenebilir.

Sizde bilinen solunum, metabolizma veya böbrek hastalığı olduğunda veya solunum sıkıntısı çekiyorsanız kan gazları ölçümleri istenebilir.

“Oksijen” almaktaysanız (ventilasyon) tedavinin etkinliğini izlemek için aralıklarla kan gazlarınızı ölçtürmeniz istenebilir. Bu yazıyor nette ama bnm kız sadece İshak yine de istemelimiyim * leyli*
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şafi isminin hürmetine şifa nasip eylesin 
(564 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun
0 oy
(618 puan) tarafından
Galiba cnm benim oğlan da ishal kusma vardı ama çok şükür iki günde iyileşti kolay atlattık 
tarafından
Gecmis olsun cnm benimkide sabah kustu. Simdi ishal. Ne verdin nasil atlatti 2 gunde
(618 puan) tarafından
Cnm ağrı kesici şurup bide haşlanmış patates verdim kusması için toz vardı bı tane verdim çok şükür bitti
tarafından
Benimki cok halsizdi birde. Sabah acile getirdik sivi kaybi varmis. Serum taktilar
(618 puan) tarafından
Zaten ishal oldumu sıvı kaybı olduğu bildiğim için su meyve suyu haşlanmış patetes sürekli veriyordum senin ki baya ağır geçirmis cnm Allah acil şifa versin biz ucuz atlattik
tarafından
Sagol cnm tesekkurler
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Umarım değildir ve en kısa zamanda geçer. Biz aile boyu atlattık ateş ishal ve kusma. Salgın var bayadır dikkatli olun
(564 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya ishal vardı geçti 1 kere kustu ateş hala devam ediyor
(1,389 puan) tarafından
Açıkcası bünyeye göre değişiyor olabilir bende sadece kusma vardı çocuklarda kusma ishal küçük bebekte kusma ishal ateş hepsi vardı ve ateşini ne yapsam düşüremiyodum eşimde sadece ishal. Sizede çok geçmiş olsun cnm
0 oy
tarafından
10 gundur hastayiz oglum ve ben. Kizim da haslandi o cabuk toparladi. 2 gun hastanede yattik. Durup durup basa sariyor. Antibiyotik dogal karisimlar vs yok iyilesemiyoruz bugun yine butun bogazim sismis kalktim. Doktor virus dedi ne oldugunu tespit edemediler, viral dedi  her turlu test yapildi 

Salgin dedi bana, ama ne salgini anlamadim mahvolduk inan 

Cok gecmis olsun size de
tarafından
Kıyamam yaa çok geçmiş olsun kuzum inşallah tez zamanda atlatirsiniz üzüldüm vallahi
(3,608 puan) tarafından
Flagy falandami işe yaramadı canm kanda gaitada birşey ciktimi
tarafından
Sagol bacim
tarafından
Ayzasl kanda bisi cikmadi covid influenza herseyre bakildi hersey temiz
Ama ishal war ates kulaklar dolu bademcik sis hepsi bir arada ama her test temiz ben anlamadim
En son viral dendi iste
(3,608 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya Rabbim şifa versin
0 oy
(373 puan) tarafından
Kiz bizde atesten perjsanjz acilddn geldjk yeni. Ates istahsizlik var
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Suan eklem ağrılarından ölüyorum. Halsizlik var hafif ates. Esımınde atesi var yatıyoruz anca cok kotuyz:((
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Onu bilmiyomda haberlere verdiler covid vakalari artti diye tekrar basami donuyoruz
0 oy
(196 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği de hasta aynı belirtiler asla geçmiyor çok geçmiş olsun. Zeytinyağı sarımsak ez beklet ayak tabanına sur corap giydir gece yatsın alerji yoksa. Pekmezi kaynat ılık ver icebilirse. 
0 oy
(880 puan) tarafından
Var canım ya benim oğlanın çok şükür ateş-i düştü 6 gün oldu antibiyotik kullanıyoruz kulağı iltihaplanmış şimdi de öksürük burun ve göz akıntısı var 
0 oy
(917 puan) tarafından
Bizde 10 gündür ailece özellikle ben İshal kusmadan mahfolduk hala tam iyileşmedik Dr salgın var dedi
0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.. yaklaşık 1 ay önce kızım da bir anda ateşlendi. 3 4 gün önce de ishal kusma oldu..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 222 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Esenb23 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (61 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...