0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızım 8 aylık doğduğu günden beri şu küçük sallanan beşikler varya onda yatıyor park beşiğe bir türlü alışmıyor illa aynı öyle sallanacak ayağımda sallıyorum yok alışmıyor ya bir yere gidiyorum uyku saati gelince eve geliyorum mümkünatı yok uyumuyor başka yerde. Bu gece dedim alıştıracam. Ne güzel uyuttum 1 saat sonra bir başladı ağlamaya sanki bir yeri acıyor yok susmuyor öksürük tuttu ağlamaktan artık dayanamadım yine geçirdim o beşiğe ya ne yapsam da alışsa iskrarlı davranıyorum gündüz diğerinde uyutmamak için iki saat uğraştım bugün iki saatin sonunda pes etti ama gece olmuyor çok ağlıyor ya alıştıramıyorum ona da sığmıyor artık. 

4 Cevaplar

0 oy
(48,491 puan) tarafından
sabırlı ol yanına yatir oyle uyut
(564 puan) tarafından
Canım sabırlı oluyorum yanımda yatırmayı da denedim yok uyumuyor çocuk öyle bakıyor ayağımda sallıyorum beşikten kurtulayım da nasıl alışırsa alışsın diyorum yine uyumuyor illa o beşik olacak valla kafayı yiyecem ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sallamaya alistirmadim rahatım her yerde çok şükür kızımda çok çektim çaresi yok 
(564 puan) tarafından
Ah annem çok kızıyorum annem 6 ay yanımda durdu sürekli salladı uyusa da salladı uyumasa da salladı çok dedim dinlemedi
tarafından
Dinlemeler koydeyim demir beşik var kızım bile öğrenmiş nene sallama sallama diyor kaynanm gülüyor alışkanlık kızım diyor sen en doğrusunu yapıyorsun diyor şimdi herkes alıştı kimse sallamiyor uyuyor çok şükür öyle
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Besigi kaybet gormesin mutlaka istikrarli ol sen o agladikca oraya giturdugunu ogrenmis artik o
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Dayanamayıp geri besige koyarsan alismazki coccugunda kafası karisiyodur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 480 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Esenb23 (155 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 367 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu