0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (7,330 puan) tarafından

İyi akşamlar kızlar hastane sancı derken kafamızı dagitalim biraz dimi ama :D sorum yukarda cevapları bekliyorum 

Bizim çok var ama aklimdakini anlatayım eşimle yastık savaşı yapiyoduk adama yastık yerine kafa atmıştım :angel:burnu kanamisti aklıma geldikçe gülerim hala :woot:

Evet sizlerin neler hadi yazın bakalım canım sıkıldı yaww

24 Cevaplar

0 oy
(337 puan) tarafından
İlk çocuğuma hamileyken gece acikmistim bir şeyler yiyip yatağa gittim ki eşim yayılmış dürttüm biraz git bende yatayım dedim kalktı pantolunu üstünü giydi gidiyordu nereye dedim ise dedi gece saat bir dedim gel yat meğerse uyur Gezer mis evlenmeden önce bir gece sabaha kadar don atlet sokaklarda dolaşmış sabaha karşı bir yerde yatarken uyanmış Allah'tan şimdi yok
(5,272 puan) tarafından
Aman bacım sen yinede kapilari kitle ;D
-Reklam-
0 oy
(548 puan) tarafından
Okumaya geldim bende aklıma gelince yazarım.d
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eşim uykusunda çok konuşur bı gece bana dediki kapı açık kalmış dedi ne kapısı dedim dış kapı dedi git kapat dedi bende dalgamı geciyn git sen kapat dedim bu uyumaya devam etti sonra uyandırdım korkuma gidemedm kalkbkapat dedim neyi dedi kapıyı dedim kafanmi iyi yat ben kiytledim kapıyı dedi :)
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben postu yeni gördüm ama yinede yazayım :)) eşimle Latin dansları yapıyoruz bı akşam Akçakoca'da dans gecesine gittik ama o zamanlar yeni sevgiliyiz. Denize karşı güzel bir barda dans gecesi. İckilerimizi aldık bahçeye çıktık sigara içmeye. Elimde kadeh çitlere yaslandım. Meğer çitler yere monte degilmis benim ayağımda dans ayakkabısı elimde bira ayakkabinin topukları çamura saplandı ben geriye doğru düştüm. Saplandigim için kalkamıyorum da. Eşimde beni tutmak yerine elimdeki içkiyi tuttu :))) 4 5 kişi geldiler beni anca kaldırdılar ahahha. Eşime içki daha kıymetli demekki diyorum üstüne dökülmesin diye tuttum diyor. Hala güleriz buna :))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 510 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,780 göst.
0 oy
17 cevap 452 göst.
+1 oy
33 cevap 924 göst.

381,390 soru

11,418,089 cevap

34,973 kullanıcı

...