0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (7,280 puan) tarafından

Herkese iyi geceler a dostlar :)

Azcuk gülelim güldürelim :angel:

Evetttt en komik gülmekten altınıza kaçırdığınız anınız varmı:D dökülün bakalım 

BEN HATIRLAYAMADIM ŞUAN :woot: 

NOT: geç cvb verirsem yada cvb veremesem af olla

17 Cevaplar

+2 oy
(5,603 puan) tarafından

Yorumları okumak için yerimi aldım :D

(4,157 puan) tarafından
Ama sormadi. Kendi kafadinda cizdigi profile oturttu beni. Benimde isime geldi esasen :))
(5,603 puan) tarafından
Ayyy enişteye çok üzüldüm ya Allah yardımcısı olsun inşallah
(4,157 puan) tarafından
Hafsa gecmis ailesel yasantisina mi . Beni kafasinda kurdugu progile oturtmasinami uzuldun kiz yoksa:)).  İsin sakasi aynn zor bir hayati olmus.  8 yasinda dusun diyorki bizim evimizde yillarca tv acilmadi. Yillaeca radyo calmadi . Yemek pismedi. Konu komsu kendine yaotgindan iki kap getiro brakiyormus yemek . Annesi bos bos bakiyormus hani hayatta kadin ama bundunyada degil gibi kafasi ucmus evlat acisina. Bide oyle biseyki. Ablayi. 17 yasinda evlendirmisler . Gelin gttigi aile. Yollamiyormus ana babasinin evine kirk yilin basi gider gelirmis. Hani rahmetli kaynanam hem kizini ufakken gelin etmis hemde gelin ettikden sora da gorememis  arada i kacamak sekilde gelimis anne babasini gormeye on dakikalik mesafe ufacik yerde. Oyle ol ca doyamamis kizina. Evlat acisina.  Babasi icermis haftasonlari eve gelmezmis falan. Kadin oldukten sonra babasi da tovbe etmis . Stajdan eve gelince esim babasini ellerindua eder sekilde katilasmis sekilde bulmus. Ramazanmis su ve ilaclar sehpada hazir duruyomus ilavlari icip orucunu acacakmis  corba mirba pisirmis adam. Dua ederken ölmuş. Parmaklarini duzleyememisnesim katilasmis o sekilde .

Esim hep der benim yasadiklarimi baskasi yasasa ya kafayi yer ya uyustrcu bagimlisi olur aci hissetmemek icin  dusunmemek icin kafa bi dunya gezer. Esimin sansi  ticaret meslek lisesinde okuyor  bankada staj yapiyor . Banka oyle abidik gubidik insani calistirmaz kurumsal yer. Muhattap oldugu kisiler duzgun insanlar i.t kopuk olmaz. Haliyle sasirmamis yolunu. Sinra ordan sigorta sirketine gecmis devlet bankasinin istirakinolan bi sigorta sirketi. Yine memur insanlarla ic ice kurumsal yer. Haliyle sapitmamis
(5,603 puan) tarafından
Gerçekten çok zor yaşadıkları inanması güç... Çok şükür ki yolundan sapmamış. Seni tanıdığım kadarıyla pırlanta gibi kadınsın bu konuda çok şanslı bu konuda yüzü gülmüş en azından. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah her şey gönlünüzce olsun
(7,709 puan) tarafından
Eşinin imtihanı hiç kolay olmamış. Bundan sonra Allah yardımcısı olsun imtihanları kolay olsun. Ailesine de rahmet eylesin Allah.
-Reklam-
+1 oy
(4,145 puan) tarafından
Tam aklıma başka bısey gelmedi ama. Bız dershaneye gidiyorduk kızlarla yolda magaza önünde mankenler olur ya kalabalık bıde bende eline çarpmıştı mankenin döndüm pardon kusura bakmayın dedım mankenmis kızlar çok gulmustu:)) 
0 oy
tarafından
Okumaya geldim 
(7,280 puan) tarafından
Beklemedeyiz :)
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Ay şuan uykum okadar geldiki oğlumun uyumasını bekliyorum benim derdim başka hsjajaj
(7,280 puan) tarafından
Hemen uyut sende uyuuu
0 oy
(7,709 puan) tarafından

Canım ablamlarla olan tüm konuşmalarımız öyle oluyor ya. Hepimiz bir köşede altımıza edecek hale geliyoruz neredeyse. Allah yokluklarını göstermesin, huzurumuzu daim etsin<3

(7,280 puan) tarafından
Amin amin cnm ne güzel sohbetler dönüyor
(3,830 puan) tarafından
Yorumu okuyunca bekarlığım geldi aklıma 4 kız kardeşiz bız de öyleydık sımdı bı araya zor gelıypeuz gelınce de cocuklara durun yapmayın etmeyın demekten bısı anlamoyoruz.
Allah sizinkini daim etsin
(7,709 puan) tarafından
Amin canım. Biz de öyle zor geliyoruz bir araya ama birlikte olduk mu da salıyoruz sanırım biraz. Annem müsamaha gösteriyor da babam en son bir azarlıyor. Hepimiz ağlayarak eve gidiyoruz ☺️
0 oy
tarafından

Eve misafir gelmiş kapıyı eşim açmış salondan bağırıyor bana Nurgül çay yap diye yeni içtin ya lan ne çayı dedim misafir var demez mi yer yarılmadiki içine girsem bulaşığa dalmışım gormedim duymadım gelenleri :D

(7,280 puan) tarafından
Hahahah :D ayyyy bişi dememişlerdir inşallah gelenler
(3,830 puan) tarafından
Hahahahh ben de işten geldım aşırı yorgunum misafır gelmıs kardeşmın sesıne bensettım. Odaya bı daldım kessene lan biraz sesını dıye :D bi oda dolusu misafir sessizce uzaklastm
tarafından
Kusura bakmayın fark etmedim falan dedim ama bilmiyorum ayyy sonradan hakkımda ne dediler sjssjs amann onlarda haberli geleydi
tarafından
Aboow seninki daha fenaymis kizz
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Posta girmeden bildim senin olduğunu :D 

12 yaşındaydım galiba iftar yapıyorduk mââ aile pide yaptırmıştı abim ezan okundu bı anda pideye elimi atmamla pırt yaptım abim yıkıldı gülmekten :D babamda bişey olmaz bişey olmaz yiyin yiyin hadi diyor o daha bi utandırmıştı beni ayyy fato nerden getirdin aklıma gülme tuttu bı sjsjsnamsvma

(7,280 puan) tarafından
Hahahhaha :D bişi olmaz kız içindeki kötülükleri dışarı salmışsın işte :D jsjsjsjj
(6,516 puan) tarafından
Ahahaha aman ne utanmıştım yaaa :)
(7,280 puan) tarafından
:D jsjsjsjsjsj
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Geçen kibarlık olsun diye esnaftan para üstümü alırken adama abi Allah bereket versin dedim adamda tık yok sonra uzaklaştım kendime de bereketini gör dedim :))
(7,280 puan) tarafından
Görürsün inşallah kız ☺☺☺
0 oy
tarafından
Ay bilmiyorum ki ya aklıma gelmedi şimdi ☺️
(7,280 puan) tarafından
Gelince yaz ama aaaa☺☺☺
tarafından
Söz veremem;d
0 oy
(613 puan) tarafından
Komik mi bilmem ama şu an aklıma sadece bu geliyor. 

Kart çıkarmak için bankaya gitmiştim orda kimliğimi cüzdandan çıkarırken cüzdanımdan 200 lira para düştü yere. Adama verip biri parasını düşürmüş dedim. Kameradan bakınca paranın benden düştüğünu gördük o sırada nedensiz bir gülme geldi orda olanlarla. :)) 
0 oy
tarafından
Böyle pat diye okuyunca aklıma gelmedi , ama galiba öyle bir anım olmadi ,

Teşekkürler.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cocuklar hasta olunca sarımsaklı zeytin yağı yapıyorum geçen 13 yaşında kardeşim hasta olmuş anneme yap dedim gitmiş sadece sarımsak doğrayıp koymuş çorabı giydirmiş kardeşim ayağım yaniyo anne dedikçe dur kızım öyle oyle geçecek hastalık demiş bana anlatıyorlar ama ben kendimden geçtim şuan yazarken bile kahkaha atıyorum anlamamış beni canım anam yaaa halbuki sadece yağını sür demiştim:)))))))
(5,240 puan) tarafından
Bu arada kardeşimin ayak gerçekten yanmisti hahahahah :)
0 oy
(7,940 puan) tarafından

Ben daha öncede yazmıştım buraya 

Benim eşimle alakalı komik bir anım var 

Yeni evlendigimde küçük görümcem 4.sınıfa gidiyordu kendine 2 tane büyük balon almıştı ve olabildiğince şişirilmişti.neyse benle eşim salonda oturyoruz eşim aldı balonj o zmn eşimde 24 yaşında flndi daha ergendi :D oynamaya başladı balonla öyle havaya attı tekme attı fln bir ordan bir burdan koşup durdu salonda balonu havaya attı balon bomba gibi.bir patladı eşim kendini yere attıp kafasını kurudu annani...diye bağırdı şok geçirdi ayağa kalkıp kanepeleri tekmedi ben ztn nefessi kaldım gülmekten.kriz geçirdim adam şok geçirdi.ayy yazarken gözümün önüne geldi gülmekten gözlerimden yaş aktı.sonra görümcem eve geldi balonjm nerde diye ağlamış kesin Gökhan patlatmış diye gidip sormuş oda nurşin yengen oynadj patladı gidip sorma ayıptır utanır demiş:D

0 oy
(2,605 puan) tarafından
19 20 yaşlarındayim annemler halam kuzenlerim AVM de geziyoruz etrafıma bakıyorum önüme hiç bakmıyorum AVM lerde havuz var şu fışkırıyor onn içinde kendimi buldum Allahtan su yoktu içinde Snra annemler döndüler ki içinde yatıyorum☺️☺️☺️ 

Bu sene annem kız kardeşim Bursa'ya düğüne gtti babamda bize yemeğe geldi.. yemek arttı diye ertesi günde ben eşim babama gittik neyse yemek yiyoruz. Söylemesi ayıp babamın tabakta pilav tavuk 2 tane eşimde aynısı bende 1 tavuk pilav yiyorum Snra eşimin tabağına babamın tabağına baktım sofradan bı atladım kalkdim benim yemeğim nerde Snra eşim de korktu babamda korktu ne oldu diye iyi misin falan Snra ben bı gülmeye başladım susamiyorum Snra ağladım tabii☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Okuldan eve gidiyordum bi taraf arsa o arsadan gidersem yolum kısa olur yoldan gidersem o arsanın etrafından geçmem gerek neyse dedim arsadan gideyim birde böyle toprak yığını vardı tabi onun üstünden geçeyim dedim 1 2 adım attım 3.adimda hop battım meğer toprak değil b.k yiginiymis ne koku ne birsey fark edilmiyor bile şükür uzun botlar hayatımı kurtardı zor bela çıktım yardım eden bile olmadı eve gitmeden annemden fırça yememek için cimenle temizledim eve tertemiz gittim :D

Vee bi anımı anlatayım okul demişken benle amca oğlu aynı sınıfa giderdik hoca ödev verir eve gelince yemek yer üstümü giyer ödeve otururdum bazen akşam neyse ha bire amcamın oğlu benimkini yap ben not almadım ben anlamadım fln filan verirdi bende tmm diyip alırdım asla hayırda demezdim oda çıkar top oynardı akşama kadar sjsjsj

(6,516 puan) tarafından
Vay benim safkolozum sjsjjs
0 oy
(67 puan) tarafından
*Babam sigara içer, kardeşlerimle ben çocukken hep sorardık bu ne niye içiyorsun diye. Oda uzandığı yerden "Ben bir kere başladım bırakamıyorum, bağımlılık yaptı. Siz sakın başlamayın" derdi. Birgün en küçük kardeşimi kandırdım, babam uyurken gitti paketinden 1 tane kaçırıp bana getirdi. Evimiz 2 katlı, alt kata indik. Koltuğa uzandım babam gibi, yaktım sigarayı ama dumanı sadece ağzıma doldurup üflüyorum içime çekmeyi bilmiyorum. Döndüm kardeşlerime dedim "ben bir kere başladım, bağımlısı oldum siz sakın başlamayın. " Neyse ertesi gün yine kardeşimi kandırdım, gidip babamdan sigara kaçıracakken babam yakalamış. Buda korkudan herşeyi ötmüş. Babam beni çağırdı yanına, ben el pençe divan durmuşum karşısında, kardeşimde demez mi, baba ablam bağımlısı olmuş bırakamıyormuş, bize siz başlamayın dedi diye. Babam sordu kaç tane içtin, bir tane dedim. Baktım yüzü şekilden şekile girdi. Sigaranın zararlarını anlattı falan. Bı yaşıma kadar dahada ağzıma sürmedim hiç.

*Bir gün halamlara gittik. Halamın hamur yemek falan elinin tadı vardır. Annem pek bilmez, bende evde hiç görmedim el açması bişey. Neyse canım baklava çekti, halama tutturdum hala yufkasını sen hazırla, kıymasını ben alcam. Halam bir suratıma baktı, bişey demedi işine döndü. Tüm gün peşinde dolandım yufkasını sen yap kıymasını ben alcam. Halam dedi kızım sen ne istiyon, dedim canım baklava çekti. Bir kahkaha koptu, yanında komşularıda vardı. O kıyma değil ceviz deyince bende jeton düştü, nasıl başka yere kaçtım utancımdan. O güne kadar hep kıymayı şekerle karıştırınca tadı nasıl öyle değişiyor diye kendime sorar sorar dururdum. 
0 oy
(67 puan) tarafından
*Taş çatlasın 6 yaşlarında falanım. Bizim evde yüklük vardı, içine yorgan battaniye katlayıp koyuyordu annem. Neyse çocukluğumdan beri ben çok severim saklanıyım, insanlar bir telaşla beni arasın falan. Onları korkmuş görünce beni ne kadar sevdiklerini anlıyordum, hoşuma gidiyordu. Durmadan biryerlere saklanırdım ama normalde beni bulmaları uzun sürmezdi. Neyse bir gün dedim ki şu yüklüğe saklanayım. Zor bela içeri girdim, yorganların arasına yattım, üstümede bir yorgan örttüm. Kapılarıda kapattım. Dışardan sadece katlanmış yorganlar var gibi görünüyor. Sonra ben orda uykuya dal. Ben uyursam savaş çıksa uyanmam bide. Kaç saat bizimkiler beni aramış, tüm mahalleli ayağa kalkmış, polise kadar gitmişler. Polislerle babamlar hastaneleri dolaşmış, en son polisler babamı eve bırakmış arabasıyla. Hiçbir yerde yokum. Tüm mahalleli eve doluşmuş, polisler annemi sakinleştirmeye çalışıyor, annem bağırıyor falan. Bende döniyim derken elim dolabın kapağına çarpıyor kapak kendiliğinden açılıyor. İçerden kol çıkmış. Herkes korkudan feryat figan evi terkediyor. Bende en son bağırış seslerine uyandım o an. Babam annem beni kucakladılar. Döverler sandım ama o kadar korkmuşlar ki dövmek akıllarına bile gelmedi galiba. Hala tüm mahallelinin korkudan bağırarak dışarı koşmaları gözümğn önüne gelince durduk yere kahkaha atıyorum :D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 808 göst.
+1 oy
33 cevap 912 göst.
+1 oy
13 cevap 239 göst.
0 oy
46 cevap 663 göst.

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,822 kullanıcı