0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim öğretmenim bana tusunami derdi arkadaşlarıma aniden yükselirdim

ehehhehdhdhdsjs 

Bitti bu kadar nxjxhxxj

45 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından

Benim kankim vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi bize ikiz dingiller derdi:D

(1,777 puan) tarafından
Ben öğrenciliği sonuna kadar yaşadım, hocalardan sigara isterdim ahahahah, neden diye sorarsan özel okula gidiyordum Marmara kolejiydi öğretmenler arkadaş gibiydi bizimle, Korkmazdım hocalardan aramızda bir mesafe yoktu :d
tarafından
Vay be herkes senin kadar şanslı değil beeee hdhdhd ama en güzeli hocadan korkmamak
(1,777 puan) tarafından
Düşün hep hocam bir dal sigara verin diyodum, oda Sümeyra sen gerçekten cinssin ha diyordu bu arada hocada okulda elinde sigara içiyor nddjdj bende aldım okulda içtim :D düşün, Ama yinede Bütün seneyi TAKDİR BELGESİYLE bitirdim, çünkü özel ya parayla geçiyodum hêrkês takdir alıyor özelde jdkdkdk
tarafından
Ay ciddi misin aileler de sanıyor emeğiyle alıyor dnnxnxnznsn
(1,777 puan) tarafından
Yoooookkk beeee :D benim hiç kalma korkum olmadı çünkü hocalar sözlüye hep 100,100 veriyodu, bazen yapamadığımız olunca yardım ederlerdi sınavda, niye biliyor musun? Üniversite sınavına girerken derecem yüksek olsun diye öyle yapıyorlar bütün öğrenciler takdir alıyordu, ben hiç kendi hakkimla aldım demedim çünkü bana kalsa teşekkürle zor geçerdim, üniversite sınavında %100 derecemiz yüksek olsun okul bize yüksek puan versin güzel yer kazanalım diye takdirle geçirdiler 4 yılı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Offf değişik sorular sorup durma yahu ne bileyim ben yaşlandım unuttum kaç yıl geçti aradan :D

tarafından
Ay görende seni çok yaşlı zanneder ha fkkfjf

İçin çürümüş senin shdhshsh
tarafından
Lan 31 yaşındayım içim küflenmiş artık ☺☺☺ 12 yıl oldu okul biteli
tarafından
çok mübarek bir yaş :D
tarafından
Haklsin canım eheheheh biz hala okul okuyoz hxhxhx
tarafından
Hahahaa değil mi yağmur ☺☺☺

Hahahaa Aysu başarılar dilerim canım ☺☺
0 oy
(88 puan) tarafından
Dik otur kamburun çıkacak:D 
(88 puan) tarafından
Çantama herşeyi doldururdum ağır taşımaktan. Bir o bir de zor bir çocukluk geçirdim birazda o düşürürdü omuzlarımı sanki
tarafından
Ah be yaktın beni  son cümlen üzdü
(88 puan) tarafından
Annesizlik zor... Yaşayan bilir, olsun ama imtihan dünyası şükür ki babam var, canım sağ kimin derdi yokki.
tarafından
Kıyamam sana sarılmak istedim ya ;/ çok güzel bir hayatın olur inşallah
(88 puan) tarafından
Amin inşallah sizde hep mutlu olun inşallah, teşekkür ederim üzülmeyin benim için üzmek için demedim:/ zamanla alışıyor insan sadece çocukken farklı, dha çok yaşıyoruz duyguları.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Seher  çok çalışkan bir öğrenci olduğunun farkındamısın neden dersleri dinlemiyor ve boş boş sürekli camdan dışarı bakıyorsun isteyerek tembel olabiliyorsun dediği anda hiç dinlemediğimi zannettiği anda bir soru sorar ve koca sınıftan benim parmak kalkardı bilince herkes şok:D 
tarafından
Hele hele sehere bakkkk :) ay güzel işte öğretmenin seni bilmeden övmüş dhdhhd
0 oy
tarafından
Serseri derdi iki kere babamdan duydu oda başladıydı 
tarafından
Oh eline sağlık bende birinin saçıni tutsayd im içimde kaldi
tarafından
Ya ***** bir kız vardı 4 üncü sınıfta geldi bizim okula şımarık ukalanin teki onluklerin arkasında kuşak vardı o zamanlar onu açıp dururdu sinirlenip laf edincede bonöm bobom poloossss tomommmooo derdi densiz 1 2 sabrettim en son daldım benim babamda ayakkabıcı diyip ayakabimi fırlattım oda kasini patlattı oh olsun ☺️
tarafından
AhhahahahHhh cevap çok güzelmiş ya ahhsahah
(14,027 puan) tarafından
Benim babamda ayakkabıcı deyip ayakkabıyı mı fırlattın ahahahahhahahahaha Esra yaaaaa :DD
tarafından
Ama dibine kadar haketti gıcık iyi sabrettim ona bir tek ben değil kim ne dese bonöm bobom poloossss tomommmooo derdi dengesiz kaşının patlaması lazımmış akillanmasi için
0 oy
tarafından
Hangi ögretmen birsürü ogretmen oldu :D ama biri bana zilli demisti hic unutmam 
tarafından
Doğru haklısın bende onu hatırlıyorum Sadece dhdhdhxh
0 oy
tarafından
Ben öğretmenlik yaptığım bi dönem bi öğrencim vardı çok severdim hep sınıfın düzenini  bozardı virüs diye seslenirdim  çok hoşuna  da gidiyordu:) 
tarafından
Atanamayan felsefe öğretmeni :(
tarafından
Of atanamayanlara üzülüyorum bende atanmazsam diye korkuyorum ya . İnşallah en kısa zamanda atanirsinw
tarafından
Inşallah canım sen okuyir musun şuan yoksa bitti mu
tarafından
Ben çocuk gelişimi okudum mezun oldum açık dan lise şimdi üni okuycam açıktan ama nasıl ilerlerliycem bilmiyorum
tarafından
Ne zman mezun oldun canım keşke bu sene üniversite sınavına girseydin  baraj puani  kalkmıştı
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Anneni çağır okula gelsin
tarafından
Ay hangimizin öğretmeni demedi ki bunu bshshhsh
(1,988 puan) tarafından
Allahin her günü de demezsin beee
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Ilk okul 1 e gidiyordum sanırım arkadaşımın annesi memleketin den gelmişti Bn de  arkadaşıma hayırlı olsun demiştim gözün aydın diyecekken öğretmenim de hayırlı olsun değil gözün aydın diyeceksin demiştim ayy çok utanmistim:ermm:

tarafından
Ayyy hadi ya dhhshshs
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Seni kulaklarından tavana asarım :D
tarafından
As da görelim deseydin shdhdh
(1,092 puan) tarafından
Kız gık diyemiyordum dövüyordu bizimki
tarafından
5. Sınıfa kadar köyde okudum o hoca da bizi dövüyordu
0 oy
(6,997 puan) tarafından

Maşşşşallah kızıma maşşşşallahhh :)

Bir de Uzaylı Zekiye :D

tarafından
Heurjdjdjdjsh

Sukufe jdjdjd
0 oy
(7,704 puan) tarafından

Ay ben sınıfın hem en uslu hem de en akıllı bıdığıydım. Sürekli hiç konuşmayan ve derslerde zayıf olanların yanına oturturdu ilkokul öğretmenim. Onlara ben de ders verirdim aynı öğretmenim gibi yaparak :)

tarafından
Ay o da güzel bir his dimi ya ❤️
(7,704 puan) tarafından
Çok güzel. Geçenlerde de üniversite hocam kızımı göstererek en iyi diplomayı sen hak ediyorsun dedi tüm arkadaşlarımın arasında.  O bambaşka bir duyguydu ☺️❤️
0 oy
tarafından
Benimle inatlaşma, benimle pazarlık yapma derdi hep. Bir de dersten wcye diye kaçardım voleybol oynamaya giderdim hep sınıftan birini gönderir beni aldırırdı. Çok çektiler benden :) :) Haklarını ödeyemem. Üniversitede ise hocalarım sadece uyuyarak bitirdin okulu derdi :) lise de kavga filan çok ederdim ünide daha sakindim :) 
tarafından
Söyle biri olamadım ya hep kasinti bir tiptim çok korkaktim özgüvenim yoktu bende senin gibi olmak isterdim
tarafından
İlkokulda biraz sönük bir tiptim. 8. Sınıfta açıldım ama lise de baya fenaydım hocalarla hep zıtlaşırdım çok hareketli geçti lise yıllarım ailem sırf bu yüzden okulumu değişmişti kız mesleğe vermişti ama orada da aynıydım değişen sadece okulum olmuştu.
0 oy
tarafından
Kedi gözlüm derdi
tarafından
Vay be iltifat etmis
tarafından
Yesil gözlüyüm çekik bide intifat mi bilmiyom kaynanamda kedi gözlü diyondhhddhdhh
tarafından
Bende yeşil gözlüyüm bence iltifat bdhshzj
0 oy
(5,833 puan) tarafından
Tarih öğretmenim ah gelmiş geçmiş en iyi öğretmen benim için davşan kııız diyodu bana :D
tarafından
Ahahaha davsan giz he
0 oy
(11,217 puan) tarafından

ilkokul ogretmenim sira dayagi cektiginde herkese vurdugum icin vuruyorm sanada sakin parmak kaldirmamazlik kusluk yapma derslere sen cok gururlu bir cocuksun cnku dmsti: D ki gerckten o yasta o bile anlamis gururumu :)

tarafından
Fazla gurur koca vurur derlwr xhxjxjjxjxjx

Ay valla bende gururluyum ama sanki büyüdukce gurur azalıyor gibi hele bebekten sonra
(11,217 puan) tarafından
dogru kocaya vuruyor kocam cok cekio : D

ay tam tersi buyudukce daha fena oldum.esim sendeki gurur 10 kadina ytr dio : D
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Onu hatırlamıyorum ama bı bilgisayar öğretmenimiz vardı yazılı kagitlarinin altına kendi mail adresini yazardı ne alakaysa şimdi şimdi düşününce biraz sapıklık var gibi geliyor yoksa ne alaka yani 
tarafından
Ay evet ya dimi küçükken pek birşey anlamiyorsun.
(1,092 puan) tarafından
Yani orta sona giden öğrencinin yazılı kağıdına neden mail adresini yazarsın ki amaç ne ne yapsın bu öğrenciler seninle yazissinmi yani
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bizim ki de olsa baban gibi eşek olma derdi :) ama çok severdim kendisini
tarafından
E hoca kopyala yapıştır yapmış jxjxjz
0 oy
(1,556 puan) tarafından
En çok lisede fen öğretmenimin dediği aklımda kalmisti karne günü öğüt veriyordu evleneceğiniz adamı iyi tanıyın evlendikten sonra gerçek yüzü tokat gibi yüzünüze çarpar demişti ne kadar hakliymis 
tarafından
Vay vay vay evet doğru demiş
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Yine mi ödev yapmadin:D asdgjdk

tarafından
Niye yapmadın semos xhhxhx
(2,423 puan) tarafından
Elektrikler kesikti hocam gdjslshdl

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 180 göst.