0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Gece uyku arasında içiyor gündüz kesinlikle aç olmasına rağmen içmiyor napicam böyle geçici bir durum mu başına gelen oldumu 7 aylık 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gunduzleri ac olunca mama icmiyorsa ne yiyor peki cnm
(522 puan) tarafından
Kahvaltı veriyorum çorba meyveli yoğurt bu şekilde
tarafından
Doyuyor demekki cnm mamanin tadini da sevmiyirdur. Biyle yemek yemesi daha guzel bence
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Ek gıdaya geçtiysen doyuyordur canm 
(522 puan) tarafından
Gece 2 de sütünü içiyor sabah 8 de uyanıyor süt içmesi gerekmez mi almıyor sütü bekliyorum bir sat daha gene aynı
(866 puan) tarafından
Sabah kahvaltı ver ozmn canm yumurta gbi, zamanla mamayı bırkacağa benziyor, bnm oğlumda içmezdş 8 aylıkken kestim zmnla gece beslenmede olmadı
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Gündüz hiç mama vermiyorum sadece yemek sevmiyor demekki 
(522 puan) tarafından
Neler veriyorsunuz yardımcı olurmusunuz verecek çeşit tarif bulamıyorum
(2,701 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sabah yumurta peynir bazen cici bebe ile kariştirıyorum, öğle kaşik mama yada sade pirinç unu yapıp içine hurma koyuyorum, mercimek çorbası, şehriyeli kıymalı çorba, yogurt çorbası, yoğurt ekmek, yediğim yemekleri mutlaka sandalyesine oturtup kendimizle beraber yediriyorum, meyveleri eziyorum gecede hafif ama tok tutacak şeyler vermeye çalışıyorum. Bebek irmiği yada normal irmikle tarifler de var vere bilirim bu şekilde 4 5 öğün yiyor
0 oy
(3,585 puan) tarafından
8 aylık bebeğim ek gıda veriyorum çorbası meyvesi yoğurdu üç öğün olarak ama mamayı özlüyor ne yerse yesin günde 3 4 defa mama içiyor 
(3,585 puan) tarafından
Zaten ana öğün ne olursa olsun anne sütü veya mama doktorun söylediği bu bana anne sütü hiç içmediği için mama bizimkisi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 107 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...