0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
Oğlum el ayak hastalığı olmuş doktora gittim ilaç verdi abisinede gecermi bu 

5 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ben bulaşıcı olduğunu duymuştum bulaşabilir bide bu sey sormak istiyorum bunun teşhisini nasıl koydu doktorunuz oğlumun ayaklarında kırmızı nokta var ağız çevresi yaklaşık 1 aydır sivilce gibi hic ateşi yoktu dünden beri ateşli ve ateşi 38 i geçmiyor diş diye düşünüyorum ama ayaklarında ki beni korkutuyor arada geçiyor bazen çıkıyor ateşi en fazla kaç oldu 38 i geçti mi 
(343 puan) tarafından
Ateşi yok cuma günü ateşi coktu doktora gittim antibiyotik verdi o zaman yanağın da  bitane sivilce vardı daha sonra baktım heryerine yayılmış poposu ellerinin üstü ağzının kenarları fln hep sivilce gibi olmuş aile hekimine götürdüm az önce doktor baktı el ayak hastalığı bu dedi
(364 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun tekrar. Bizim rutin kontrolde doktor baktı sadece ağzı çevresi sivilce gibiydi alerji değil diş reaksiyonu dedi. 1 aydır geçmedi. Dünden beri ateşi var ve 38 i geçmiyor ben diş diye düşünüyorum. Ayaklarında ki noktalar beni düşündürdü baklm geçmezse giderim
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Benim kizimda olmustu bize falan geçmedi canim.Ama okudugum kadariyla anneye bile gecen olmuş.Hijyene dikkat et sen gcme ihtimali olabilir 
(343 puan) tarafından
Neden olmuş olabilir bu hastalık
(485 puan) tarafından
Inanin bende cozemedim birden oldu.Oyle disarda gezip tozmak gibi bir huyumuzda yok .Ama bir virüs turu işte  evde bile olmus olabilir.Bende cok şaşırmıştım sebep bulamadım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim oğlum geçirmişti kimseye bulaşmadı 
0 oy
(10,723 puan) tarafından
Evet gecer canım. Benim kucul oldu ardındam 5 gun sonra büyük oldu. Bizde daha yeni iyileştik. Stilex krem cok iyi geliyor. O beneklere
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bulaşıcı canım eşimle bana geçmedi ama çocuktan çocuğa daha çok geçer bağışıklık ile ilgili bizde atlattık geçen sene çok zor bir hastalık 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.

377,204 soru

11,288,453 cevap

34,696 kullanıcı

...