0 oy
416 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (396 puan) tarafından
İlk önce eşim dedi karnım ağrıyor midem bulanıyor diye. Sonra 9 aylık oğlum 2 gündür sürekli kustu ateşi çıktı bir şey yemedi. Dün gece de büyük oğlum 3 yaşına girecek o çok kötü kustu gece uyuyamadık bugünde ateşi çıktı. Bugün de ben hastayım baş ağrısı mide bulantısı halsizlik uyuma isteğim var...

Var mı bu tuhaf salgına yakalanan

Nasıl çabuk geçer çocuklarım için iyilesmem lazım bir an önce 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
geçmiş olsun canım .
(396 puan) tarafından
Sağol canım..
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
İki gün önce kızımın şiddetli kusmalari vardı gece başladı o gecenin sabahına bende de şiddetli kusma ve ishal oldu ikimize de serum taktılar yeni yeni toparlandık
(396 puan) tarafından
Küçük oğlan düzeldi de büyük oğlan ile ben kaldım
(996 puan) tarafından
Valla canım serum takarlarsa git taktir rahatlarsiniz biz serumdan sirna duzledik
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(396 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Valla canm bu seneye mahsus mu bilmem ama benim ilk kızım bebekken de olurdu böyle. Hele ji ara 1 yaşındaydı o neydi öyle ishal kusma biyanda ağlayarak uyanır bianda kusardi... Eskiden de vardı yani ama artarak katlanarak ilerliyor Allah sonumuzu hayr etsin 
(396 puan) tarafından
Ayy Amin amin
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun hastaneye gidin çocuklarına serum takılsın sizde taktırın 
(396 puan) tarafından
Sağol canım Valla canım kimsem yok iki küçük çocukla gidemem ki. Küçüğü iyileşti de büyük oğlan la ben kaldım
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Antibiyotik siz çok daha fazla ilerliyor oğlum da aynı durumda ishal kusma ateş sabah antibiyotik falan verdi doktor kusma aşırı olursa getir susuz kalmasın serum takarız dedi şu an şükür daha iyi
0 oy
(995 puan) tarafından
Şimdi hastaneden geldik canım

İlaçsız geçmiyor bence
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizde bir tur kusma vs  geçirdik de tam geçmedi şimdide grip öksürük  gibi birşeye yakalandık o da salginkis zature  15 gündür Sürünüyoruz canım 
0 oy
(866 puan) tarafından
Geçmiş olsn, acile gitsen su ya bahane bulurlar bnm olanda huzursuz ne yediğimizi ne içtiğimiz biliyoruz 
(2,194 puan) tarafından
Suyla alakası yok canım ya biz hazır su kullanıyoruz pınar marka bebeğimin yemeklerinide hazır suyla yaparım hep kaynatıyoruz birde hazır suyu bebeğime verirken ilk bebeğim hasta oldu su ile ilgili değil bencede
(866 puan) tarafından
Bahane buluyorlar demek istediğim biz ne zmn gitsek sudna diyorlar ki bnde hazır suya hiç güvenmiyorum kaynak su var köyden getiriyoruz bide kaynatıp öyle içiriyorm acil de olsn polikilnk hep suya mahne buluyor analiz de yok
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Geçen hafta eşim ve oğlum da öyleydi ya malesef :/ eşime serum iyi geldi oğluma da enterogermina kullandım ishalini kesip midesini bastıracak şeyler yedirdim zor Rabbim göstermesin Bi daha sizde şifa versin
0 oy
(5,916 puan) tarafından
Valla bir haftadır cok halsizlik var bende de ne yaparsam yapayım uykumu alamıyorum hep Bi uykulu hali var Bi de ayıptır söylemesi ishal vardı iki gün önce ve beraberinde mide bulantısı. Bende diyorum acaba meyveyi mi fazla kaçırdım naptım 
0 oy
tarafından
Benim cocuk kotuydu kusma ishal halsizlik. Acile goturduk serum taktilar ilc verdiler
0 oy
(205 puan) tarafından
Cevremde cok var en son bugun serum taktirmaya gittiler serumdan sonra biraz rahatlamis 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Aynısını bizde yaşıyoruz canim oğlum kaptı 10 gündür hastaneye gdiip geliyorz sonra çocuk bayıldı elimde bir defa da nöbet geçirdi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 288 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 665 göst.