0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar ya salgına yakalandık ilk kan geldi sonradan şeffaf burun akıntısı var eklem yerlerim sırtım ve göğüsüm çok ağrıyor birde başım dokununca bile ağrı oluyor dokunmak bile eziyet geliyor var mı yakalanan sizlerde ne belirtiler oldu 

7 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla bugün diyorlardı korona nin başka çeşidimiş deta dediler sanki Allah acil şifalar versin inşallah
(1,937 puan) tarafından
Bilmiyorum ki amin inşallah bu belirtiler mi oluyormuş
(1,408 puan) tarafından
Evet bi test yaptır istersn
(1,937 puan) tarafından
Ama ateş ve tat kaybim yok sol göğüs ve sırtım çok ağrıyor arada sağa da vuruyor eklem ağrıları şeffaf burun akıntısı ve baş ağrısı ve başta hassasiyet
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Aşılı misiniz koronadan.asili olanların çoğunda aynı şeyler ve geçmeyen bitmeyen ağır bir grup diyorlar hemen hastalık mikrop kapiyorlarmis 
(1,937 puan) tarafından
Evet sinovac vurdum aşı ile alâkalı mı anlamadım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Malesef ben çok kötüyüm acile gittim iki ipne karıştırdılar biraz iyi geldi yatsam yattığım yerlerim ağrıyor
(1,937 puan) tarafından
Sende mi aynı belirtiler oldu
(7,768 puan) tarafından
Dün gece sadece boğaz ağrısı vardı bir kalktım sırtım göğsüm böbreklerim tüm bedenim ağrıyor durup durup aniden bi yerime ağrı giriyor yatsam yatamıyorum yatak vücudumu ağrıtıyor geniz akıntısı desen o biçim
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Bu gün birisi daha böyle post açmıştı sanki geçmiş olsun canım 
(1,937 puan) tarafından
Öyle mi görmedim canım sağol
(2,809 puan) tarafından
Minik meleklerim adlı arkadaşdı canım kötydü onun durumu
0 oy
(7,465 puan) tarafından
Benim de geçen burnum tıkandı gırıpte diyidi anlamadım burun kanamam oldu 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ateşim yok bir haftadır boğaz ağrısı yaşadım sürekli giciklaniyor sürekli oksuruyorum baş ağrım oluyor eklem ağrılarım var ama çokta yorumluyorum gün içinde havalara çok kötü bı sıcak bı soğuk çarpıyor haliyle 
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Kol ağrısı boğaz ağrısı geniz tıkanıklığı vardı yaklaşık 10 gündür bende de şükür bugün bişeyim yoktu evet salgın var yine 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 309 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 419 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
0 oy
19 cevap 727 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...