0 oy
539 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar dogumdan sonra yuzumde vazi kararmalar oldu. Gobegim az da olsa kaldi. Kollarim cok kalin. Saclarim cok dokuluyor azaldi ve alnim acildi.. esim abartiyorsun diyir ama bn biliyrm. Resmen coktum. 60 kiloyum hc bukadar kilolu olmamstim hamilelik disinda 5 ay oldu veremiyrm. Kollarim incelmiyr napicam bi akil verin. Estetik olamam spora gidemem bebegim var

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıklı beslenme, spor, yüze c vitamini, saça badem yağı :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben doğum yapmadım bende çirkin hissediyorum düzelir her şey takılma 
0 oy
tarafından

Aralıklı orucla kilo verirsin.

Vitamin e takviyeside saç tırnağa iyi gelir.

kozmetik  trendyolda siberian weallens   Ürünlerini incele. Maske,piling, yüz kremi, hlyaluryonik asit leke açmada iyi.
Bady lob  kremide selute iyi.Uygun fiyatlılar diğerlerine göre.Ve hepsi zararlı kimyasallardan arınmış,vegan ürünler.
0 oy
tarafından
Boyun kaç?..
(367 puan) tarafından
1.63 boyum
tarafından
Boyun kısa değil canım 60 çok kilolu değil bence
(367 puan) tarafından
Degil ama kollarim cok kalin omuzlarim genis bi tuhaf
(788 puan) tarafından
Hamilelikten sonramı oldu canım
(45 puan) tarafından
Ben ölüyüm ozman 155 boyumla 73 kiloyum 1 haftadır diyetteyim sen niye kendine takıntı yaptın post sahibi bence gayet iyi kilo
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Kız 60 kilo nedir ki bence senin sinirlerin bozulmuş biraz nefes al eşin çocuğa baksın sen çık bi kuaföre git biraz alışveriş yap bir kahve iç motive olursun:)
0 oy
(916 puan) tarafından

60 kio he bacım Allah başka dert vermesin :D:D 80 kilo olan ben buna üzüldüm 

tarafından
Boyuna göre fazla bence
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ayni seyleri hossediyorum bir farkla boyum kisa ve 87 kiloyum dogumdan sonra verdigim kilodan 3 kilo fazla aldim malesef gobegim hamile gibi kocaman oldu yuzumde silvilceler hic gitmiyor, saclarim dokuluyor, bebegim 4 aylik ev is yapmaya vaktim bile olmuyor zor yemek yapiyorum nasil bu moddan cikacagiz nasil 50 kilo olucam ben kendime faydam yok sana tavsiye veremiyorum uzgunum
0 oy
tarafından
60 kilo dediğin ne ki ben kilomu söylesem haline şükredersin bu kadar takma bence 
0 oy
tarafından
Yorumda yazmissin boyun 1.63 benimki 1.65 ve ben 65 kiloya gelmek icin neler yapyorum 50 kiloyum kendimi kotu hissedyorum
(367 puan) tarafından
Canim benim omuzlarim genis kollarim cok kalin onlar batiyor goze
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Evde yap sporunu sağlıklı beslen günde 3,5-4 litre su iç bir arkadaş demiş onun dediği gibi c vitamini kullan trendyol'da var ve kendini sev insan kendini sevmeye başladığı zaman cildi bile parlıyor
0 oy
(573 puan) tarafından
Bende evlenirken 62 kilo 170 boydu evlendim hipotiroidi çıktı kilo aldım 74 oldum hamile kaldım 95 e kadar gittim doğum yapalı 4 ay oldu 90 kiloyum şimdi giydiğim kıyafetleri hiç yakıştıramıyorum omuzlarım çok genişledi boyumds uzun olduğu için çok kötü duruyor omuzlarım belim ip inceydi nasıl kalın şimdi göbeğim kaldı bir türlü inmiyo gören kilolu teyzeler aaa beni geçmişsin ne kadar kilo almışsın diyorlar bende tam bunun için post açacaktım saçım da çok dökülüyo ayrıca kestim boyadım ama hala dökülüyor evi süpürüyorum arkama geri saç yumağı oluyor her yer :(
(367 puan) tarafından
Sabah aksam evi supuruyorum yine yumak yumak sac kel kalacam diyr korkuyrm. Napalim bseyler yapalim birbirimizi cesaretlendirelim canim.  Hedef koyaljm kndijize ben 50 olmak istyorum sende koy yapalim bseyler
(573 puan) tarafından
Ben 74 kiloyken çok iyiydim evlenmeden çok zayıftım 74 olmak istiyorum neredeyse 20 kilo bebeğim çok emiyor gece içim sıyrılıyor resmen yemeyim diyorum elim ayağım titriyo tansiyonum düşüyor bir kere yemedim hem sütüm azaldı hem tansiyonum düştü
(367 puan) tarafından
Sutune yarayacak seyler ye. Ekmek hamur isi gbi seyler yeme. Ben ekmek yemiyrm ama cok tatli yiyorum cayi cok sekerli iciyorim tatliyi biraksam cok iyi olacak ama dayanamiyrm
0 oy
(245 puan) tarafından
Sen çok güzel bı kadınsın Allah seni çok güzel yaratmış Allah'ın yarattığına nasıl çirkin dersin kız Allah sana güzellik versin canım
0 oy
(566 puan) tarafından
Kilon iyi zayıfsın sadece biraz sıkılaşma egzersiz yapabilirsin bir de saç dökülmesi vitamin eksikliği olabilir baktır ona sağlık ocağında da bakarlar canım biraz bunalıma girmişsin o da kesin:))
0 oy
(661 puan) tarafından
Kilon çok değil ayrıca vücut hemen kendini toplamuyo canım meslea emziiriken gogudlerin hep sis ve büyük gorunuyo suttun azaldıkça gidiyo ve sütten kestigin zaman kendine çok daha dikkat ediyorum vücudun eski haline geliyo göbeğin kaldıysa ben egzersiz programı indirmiştim hiç göbeğim kalmadi ikinciye hamileyim vaktim olduğunda yine öyle yapicam inşallah toparlarim hiç üzülme saçında çıkar vücudunda toplar hiç takma inan uzulunce daha çok dökülüyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 401 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 424 göst.
29 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
8 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 555 göst.
2 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,076 soru

11,377,757 cevap

34,864 kullanıcı

...