+4 oy
1,160 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Dertleşmek istedim bugün 12,,gün n çabuk oldu bilmiyorum sanki dün gibi çok zor her saniye aklımda napicam nasıl devam edicam bilmiyorum içim yanıyor ama hayata devam ediyorum çok değişik anneciğim toprağın altında bn burda yiyor içiyorum çok değişik yani anlatamam şuan TV izliyoruz ama bn hep anemi düşünüyorum millet topladım sanıyor ama yok çıkmıyor aklımdan okadar özledim ki çok özledim

Annemizin kıymetini bilin küçük bişey için bile üzmeyin sonra içinize dert olur 

Biz anemle çok iyiydik arkadaşim sırdaşım herşeyimdi bı yarım gitti resmen

50 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim sabrını versin cnm senin adina cok üzüldüm Allah anneciginin mekanını cennet etsin insallah
(221 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
-Reklam-
0 oy
(830 puan) tarafından
Basın sağolsun cnm kalbim acıdı ya:/// 
(221 puan) tarafından
Saol cnm okadar zorki tarif edilemez bı acı
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Çok zor Allah sabır versin Allah rahmet eylesin .Rabbim dayanma gücü versin bende anneme çok  duskunum
(221 puan) tarafından
Çok saol cnm Allah razı olsun
(3,767 puan) tarafından
cümlemizden Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun rabbım sabırlar versin dusuncesı bıle zor canım
(221 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin çok zor olmalı ama her gün bir mum sönecek yüreğinde ve zamanla istemesende alısacaksın devam edeceksın anne hemen unutulmaz kendınce yasını tutmalısın bi gün yasın bitecek cok üzgünüm
(221 puan) tarafından
Gerçekten öyle olurmu aklımdan cikcakmi yani
Bu acı hep bnle gitcek evet ama kafamında rahat olmasını istiyorum çünkü iki tane küçük bebem var bna muhtaçlar hemen hasta oldu ikiside
(8,326 puan) tarafından
Elbette öyle yoksa yaşanılabılır mıydı hayatta canım bı sure kendınde olmayısın normal ama gunluk hayatına devam edeceksin anneciğinin acısı arka planda hep devam edecek.yan komsumda aylar once kaybettı annesını hala tadı yok ama napsın devam ediyor Allah sabırlar versın
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Basın sağ olsun canım inşallah mekanı Cennet olur açın hafiflemicek sadece böyle yaşamaya aliscaksin
(221 puan) tarafından
Hayat devam ediyor çok acı ama gerçek
0 oy
(881 puan) tarafından

Allah sabır versin kuzuum okurken ağlayasım geldi :'(

(221 puan) tarafından
Çok zor cnm çok zor
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ah canım daha çok teze acın:((( Allah sabır versin mekanı cennet olsun inşallah 
(221 puan) tarafından
İnşallah cnm çok zor bir acı
0 oy
tarafından
Başın saolsn canm , okurken bile burnumun direği sızladı rabbim sabır versin sna 
0 oy
(245 puan) tarafından
Oyyşş Allah mekanını cennet eylesin Allah ondan razı olsun Allah sanada sabır ihsan etsin her nefis ölümü tadacak sende bende elinde sonunda hepimiz oraya gidecez sen dua et ki Allah ikinizi cennette buluştursun elinden ne gelebilir ki Allah'ın elbet vardır bı bildiği peygamber efendimiz gibi bir yüce vefat etmişken biz yaşasak ne yaşamasak ne canını sıkma canım ummah öptüm seni iyi geceler
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin Rabbım yar ve yardımcın olsun sabrında bol olsun postunu okuyunca gözlerim doldu birden annem aklıma geldi benim elim ayağım o Rabbım bütün annelerimize uzun ömürler versin hayat bu kuzum işte herkes bir gün gidici bizlerde bir gün toprak olacağız 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin

:(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Başın sağ olsun kuzum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah sabır versin :(
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin 
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabır versin geçen hafta nineni kaybettim onunla anım hep gözumum önünde 
0 oy
(307 puan) tarafından
Başın saolsun... Ölüm hepimiz  için var sırası gelen gidio elimizden bişey gelmez ki 40 ı çıktıktan sonra acın biraz hafifler ** anne ya anne işte evlattan sonraki en değerli varlığımız 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım çok zor bende annemi kaybedeli 2 sene oldu kollarımda vefat etti müzik bile dinleyemiyorum anneme ihanet etmiş gibi hissediyorum acısı hiç azalmıyor aksine ozledikce dahada artıyor   
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Basın sagolsun Rabbım sabırlar versin 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah taksiratını affetsin 

Seni evlatlarına bağışlasın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 493 göst.
0 oy
7 cevap 497 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 124 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...