0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde tarafından

O kadar çok mutluyum ki şuan başka bir şey olsa bu kadar mutlu olamazdım. 

Annemi sonunda ikna ettim. Ve hay.vanlari satiyoruz. Ablamlar bana çok kızıyor şimdi bayada tartışma yaşarız ama umrumda değil. Çünkü kendi zevkleri için yaşıyorlar. Annem de kronik astım ve KOAH var her hafta illaki acile götürüyorum doktorlar bile artık ilaç vermiyor. Kendi adıma yazdırıp götürüyorum  nefessiz kalıyor. Ama ablamlar hep çocuklar dan vuruyor annemi neymiş torunlara süt. Muş annemde kiyamiyordu ama yeter ölüyorum desen gelmiycem dedim kırıldı bana ama bazen biseyler olması için kılması gerekir ot biciliyor kimse oralı olmuyor. Kimse yardım etmiyor. Karnım burnumda ben gittim yardım ettim kaç gün ama yetişemiyorum artık doğumum yaklaştı. Artık hiç el uzatamam. Hanımlar yardım etmeyecek ama sütü peyniri yağı her hafta gidip alacaklar bide yapıp almak yok hazır buzlukta kileri alıyorlar.  Anneme açıyorum kız kardeşim yardım ediyor ama onunda dersleri var okumayı da çok seviyor. Okulu bırak ineklerle uğraş diyemem onun okuması için ona destek olmam gerekiyor   COK MUTLU OLDUM. AMA EŞİM KEŞKE BİRŞEY DEMESEYDİN. ŞİMDİ SANA BİRŞEY DİYECEKLER TARTIŞ MA OLACAK DEDİ 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasil vicdanlari rahat ediyor ediyor ki. Insan annesini o halde görünce üzülür iyi yapmışsın evet sana kızarlar ama keyifleri bozuldu diye kızarlar annelerini düşündüklerini icin degil. 
tarafından
Ediyor cnm bende çok kızıyordum ama küçük olduğum için susuyordum bugün aradı nefes alamıyordu ama ineklerle ormanda idi ve yağmurun altında bende yeter dedim
tarafından
Yazık kadına cok zor hayvanlarla ugraşmak hele ki kadin haliyle iyi yapmışsın hic ablanlara demeden satsın cok rahatlar
tarafından
Deniycem cnm. Hafta içi adamı ariyacam gelsin fiyat versin alsın
tarafından
Insallah istedigini fiyati verirde sattıp rahatlarsınız
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Öyle kardeşler size kızsa ne olacak ne oldukları belli zaten, en iyisini yapmışsın :) 
tarafından
Dimi teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,444 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Hayırlı evlat olsalardı azcık destek olsalardı zaten satılmazdı o hayvanlar. Iyi yapmışsın yazık kadına 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,559 puan) tarafından
İyi olmuş ama tamamini sattirma cnm 2 tane olsun yine cani sıkılır ona uğraş olur bide kurbana dogru daha iyi satilir daha fazla kârı olur 
tarafından
1 tane dahi istemiyorum cnm zarar etsin hiç önemli değil. Bugün yamur altında ormanda ****** bekliyordu yazık
(1,559 puan) tarafından
Tabi cnm sende haklısın bi düşünende sensin herkes hazirci olmus baksana
tarafından
Hazır yiyecek olan market ler dolu
(1,559 puan) tarafından
Öyle valla o anne dayanamıyo diye ezilmesine müsade etmemek gerek çok iyi yaptn cnm bu yastan snra azcik rahat etsin kadn
0 oy
(3,558 puan) tarafından
Herşeyden önemlisi annenin sağlığı eşim büyükbaş hayvancılık ve süt işi ile uğraşıyor çoban olduğu halde çok zor bir iş annen hasta yardım edeni de yoksa tabiki satması iyi olmuş hiç birşey annenden önemli olamaz kim ne derse desin boşver 
tarafından
Zor cnm mümkün olduğunca her gün gidiyordum ama bende yoruluyorum 29 haftadayim riskli yım
(3,558 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni sen en doğru olanı yapmışsın kardeslerin süt peynir yağ yiyecekler diye annen canından olamaz
0 oy
tarafından
Annelerini öyle yoracaklarına gitsin çarşıdan alsınlar kaçı kaç kuruş sanki iyi yapmışsın umarım annen kararından dönmez
tarafından
İnşallah cnm isterse ateş pahası olsun durumu olmayan insanlar değiller büyük ablamın evine 3 maaş giriyor aylık 14 bine yakın küçük ablam karı koca çalışıyor. Dolgun maaşları. 1 kutu peynir alamiyorsa. Yaşamasın lar
tarafından
Haklısın valla
0 oy
(7,177 puan) tarafından
İyi yapmışsın kimse annemden kıymetli değil 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Astim.ise cnm rapor cikarttirin yazik düzenli ilac kullansin annemde astim hastasi çok zor  rabbim sifa vermis iyi yapmışsın bence de 
tarafından
Raporu var cnm ama günü doldu. Doktorumuz ikimizin de aynı Tekrar götür düm hay.vanlara devam ediyor belli hâlinden dedi şahsen odadan çıkardı bizi hiç bir şey diyemedim çünkü doktor haklı o korkuyu soludugu süre tedavi işe yaramıyor
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kac yasinda kadin cnm onun da ayaklarini uzatip dinlenmek hakki yani..hayvanla ugrasmak zor is..hele tekse daha zor..****** varsa birakip baska bi yere bile gidemezsin hapis gibi yani..bnce de satsin ve artik dinlensin gezsin..
tarafından
60 küsur yaşında cnm
(3,901 puan) tarafından
En guzel zamanlari valla ****** pesinde kosup durmasın en iyisi..sana da gelir hem rahat rahat..gozu arkada kalmaz
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Kız bunlar hayvanlar satılınca parayı annenden almaya kalkmasın. Bankaya falan yatırıver bence annenin hesabına
tarafından
Satıp direk ben alıcam öyle bir şey yapamaz lar annemin hesap kartı bende oraya Atıcam. Cnm biraz ödeme si var onu helledicem. Lazım oldukça ben çekip götürüyorum. Annem bankanın yolunu bile bilmez kirası yatincada ben çekip veririm ona
(3,037 puan) tarafından
İyi bari canım yoksa onlar annenin elinde bırakmaz parayı. Annenin sırtından geçinmeye alışmışlar
0 oy
(48 puan) tarafından
En iyisini yapmissin biraz annende keyif etsin
0 oy
(119,173 puan) tarafından
kolaymi peynir tereyag yapimi cok iyi etmissinuz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
iyiolmuş kohah çok ağır bi hastalık tarım ve hayvancılık sakıncalı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 503 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 579 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu

378,469 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...