0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzenim gece korkmuş çığlıkla kalkmış beni öldürüyor diye kalkmış ? 2 günlük yeni gelin niye böyle birsey yaşamış olabilir . 

13 Cevaplar

+4 oy
(1,092 puan) tarafından
Yeni gelinler rüya göremez mi anam :D nedir bu yeni gelin imajı ya rüya görmüş kadın 
tarafından
Ya canım bu zamana kafar burseh yoktu kızda evlenmeden önce vs falan . Kız çok stres yaşadı ailesiyle falan filan. Almi bastı derler bizde biliyoruz ama beni öldürüyor demiş hani eside ben yanındayım diyip geri uyumuşlar
(1,092 puan) tarafından
Bişey olmaz kuzum çok stres yasadiysa bilinç altına yerleşip rüya görmüş olabilir öyle al basması kara basması şeylere inanmam ben yani bilemiyorum bu benim fikrim
tarafından
Anladım olabilir . Olmadı okutursun kendini
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kim öldürüyor Muş 
tarafından
Sanırım bilmiyorum ki sorucam ama bana demediler anneme dediler
(6,047 puan) tarafından
Nazar falan da olabilir mi bilemedim
tarafından
Yaa nazar bu şekilde etkiler mi ki
(6,047 puan) tarafından
Kız nazar insanı mezara sokar
tarafından
Öyle de bilemedim yani
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yeni gelin olmakla alakalı bişey değildir lohusa değil ki kabus görmüştür
(7,768 puan) tarafından
Ayy Allah korusun bilmiyordum bi hocaya danışsınlar o zaman işinin ehli olan
(1,448 puan) tarafından
Evet okumadan zor geçer ben okudum oğlum fogdu oğlumda oldu aynı korkmalar hamdolsun şimdi iyiyiz.
tarafından
İnşallah ya bugün de yaşarsa okusunlar kızı
(1,448 puan) tarafından
*okunmadan yani bi hoca görsün
tarafından
Öyle yaparız olmadı  hangisi uygun olursa artik
0 oy
(39 puan) tarafından
Bende ilk evlendigimde malum olurdular sübyan varmış meğer dualar okudum hep öle kurtuldum
tarafından
Hım  anladım söyleyeyim ona yatarken falan okusun kendini
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Nedenini bilmiyorum ama ben de yeni evliyken kotu seyler yasadim
tarafından
Aaa inşallah gene olmamıştır inşallah sormadım da
(1,223 puan) tarafından
Doğru olup olmadigini bilmiyorum sadece duydugum sey yeni evlendiginde lohusa gibi oluyomussun zayif bulundugun icin korkutuyolarmis ama dogrulunu bilemem tabi duydum sadece
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yeni gelinlere musallat olunuyormus öyle duydum gece yatmadan Ayetel Kürsi okusun yastığının altına da metal bsy koysun çengelli iğne olur makas olur 
tarafından
Anladım söyleyeyim canım ben
0 oy
tarafından
Yeni ev yeni hayat biraz yormustur rüyadır yani gece yatmadan görünen ve görünmeyenlerin şerrinden sana sığınırım yarabbim diye dua etsin
tarafından
Tamam canım teşekkür ederiz söyleyeyim ben :)
0 oy
(446 puan) tarafından
Bende de oldu 3 4 gece cok ziplayarak uyanirdim cidden cok korkardim sonra esimde oldu 3 4 gece oda bana vuruyordu uykusunda yani ben acaba ciddimi dedim ciddi ciddi uyuyordu. Ama oyle boyle degil baya vuruyordu yani sonra gecti cok okuduk yatarken artik yaninda yatmak istemiyordum düşün yani korkudan bogazima sarilmasimi yataktan atmasimi tokat atmasimi korkudan sirtimi donerdim hatta bi ara sirtima yumruk attı. Kendiside sabah anlatiyorum korkuyordu ne oluyor bana diye. Okuduk her uyudugumizda gecti ALLAHa şükür
tarafından
Allahim korusun inşallah bir daha yaşamazsınız canım.
Bende söyleyeyim  ona bari
0 oy
(197 puan) tarafından
Cnm bizim burda yeni gelin 40 li lohusa gibidir derler dikkat.etsin kendine bol okusun ve herşeye besmele ile başlasın 
tarafından
Yaa bende öyle düşünüyorum hani sonuçta yeni gelin ne bilim musallat olurlar falan diye sormak istedim . Söyleyeyim ona da
0 oy
tarafından

Rüya görmüştür :)     

tarafından
Sağol
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Okusun kendine bol bol her işini de besmele ile yapsın evine girerken bile besmelesiz girmesin 
tarafından
Tamam canım soyliycem herkes öyle yazmış zaten
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım korkutmak gibi olmasın ama bir ara ben rahatsızdim nefesim kesiliyordu durduk yere birşey yiyip icemiyor yutamiyordum her yere gittim doktorlara hocalara büyü varmi üzerimde şükür dualarla iyileştim o sıralar eşime bir tanıdık hoca eşinin uzerindeki büyüyü bozdurun yoksa sana zarar verir filan demiş yaoilan büyüde bana beni istiyen biri yapmış sözde hani geceleri seni boğabilir bile demiş yada değişik şeyler yapabilir hani korkarsın filan demiş  yani ne bilim aklıma geldi yazdım birden ama kızma bana :)
tarafından
Yook canım kızmam yani niye kızayım olur okur dugundne önce evine giren çıkan belli olmadı kızın zaten. Kötü insanlar da girdi yani. Söyleyeyim ben ona en iyisi
(309 puan) tarafından
İstersen söyle öyle bir devirdeyizki herkesteb herşey beklenir
tarafından
Ayneen biliyorum bugün sordum da görmemiş ben diyor hatırlamıyorum bile diyor
0 oy
tarafından
Yatmadan önce ve sabah kalkonca üçer defa bismillahillezi duasını okusun mutlaka 
tarafından
Duanın okunuşu; bismillahillezi la yedurru measmihi şeyun fil ardi Vela fissema ve hüvessemiyyul aliym. Şeklindedir.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,961 cevap

34,874 kullanıcı

...