0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi hanımlar benim oğlum 2 buçuk yaşında ve gece uyanınca mızırdar ama korkarak uyandiysa ağlama krizleri ne girer ve o krizi tuttumu karşı binadan otur dinle yani o derecede 

Alttakinin 3 çocuğu var ve kimi okula gidiyor kimi dersaneye gidiyor toprak ağlayınca Ister istemez onun çocukları da etkileniyor alttaki beni bır 2 kere uyardı ama sonrasında oda pişman oldu çocuk ağlıyor susdan anlamaz durdan anlamaz dedi buraya kadar normal 

Asıl sorun şu üst katimdakilerin bağırismasi ve mahalle nin çocukları geçen gece 2 buçuk binanın yan tarafında oyun oynayıp bağırıyor lar toprak uykudan uyandi 1.2 derken çıktım cama saatten haberiniz varmı sizin diye bağırdım dağıttım 

Akşam usttekinin oğlu mahallenin çocuklarını toplamış bağıra çağıra oyun oynuyor lar eşim ev sahibi ni aradı üst katimdakiler ev sahibim bu arada neyse sustular 

Az önce alttaki abla ile konuşuyoruz akşam Toprak yine durmadı biyerimi ağrıyor dedi yok abla seslerden korktu dahada uyuyamadım dedim en son kimsenin kimseye saygısı kalmamış ki dedim soylendim üstteki de camda dinliyor fark ettim soylendim üstteki nin oğlu gece 3 gibi işten geliyor 4 cü kattan annesi ona bağırıyor geldinmi diye görüyor sun işte gelmiş niye bağırıyor sun o kadar takmış durumdayım ki 

Çanak anten yapılacak bekliyoruz 

Abonelikleri almam lazım sigorta yaptıracak mecbur bekliyorum 

Camların lastiklerini benden önce ki yemiş değişecek bekliyorum ev ısınmıyor 

WC nin cami kırılmış değişecek dedi bekliyorum 

Daha bir sürü sorun 

Mutfağın tezgahı değişti onu yaparken musluk kırıldı su kaçırıyor hayla bekliyoruz 

Not TAŞIN DEMEYİN 70 MİLYAR MASRAF YAPTIM BURAYA TAŞINIRKEN VE DAHA 2 AY OLDU 

BEN YAPTIRAYIM DİYORUM KABUL ETMİYOR BENİM TANIDIK VAR BEN YAPTİRCAM DİYOR SONRA BÜŞRA EV SAHİBİ İLE KAVGA EDİYOR OLUYOR 

Ben nasıl bir yol izlemem lazım kira günü gelip kapıyı çalmayı biliyorlar

3 Cevaplar

0 oy
(3,134 puan) tarafından
Bırak kendin yaptır öyle ***** şey mi olur yâ ev sahibinin de oturduğu binada oturulmaz.
tarafından
Gerçekten öyle cnm eşime benim haberim olmadan kirayı verme dedim ben sakaryaya anneme gitmiştim dalgınlığıma geldi verdim dedi birşey diyemedim kira gününe kadar yapmazsa en son çare öyle kirayı vermeyip evin eksiklerini yapıp kalanı vermeyi düşünüyorum
(3,134 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yap
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Rüyasında korkunç şeyler görüyor olabilir . Uyuturken Fatiha ,  3 ihlas , 3 felah,  3 nas süresi oku her zaman eline üfle üzerine sür çocuğun . Sabah akşam okuyabilirsin . Allahin izni ile korunur 
tarafından
Bunu yapıyoruz cnm mutlaka seslerden kokuyor bazen öyle bir ses yapıyorlar ki ben bile yataktan sıcrayarak kalkıyorum
(516 puan) tarafından
Acaba odaya yalıtım falan yapılabilir mi ? Bi arastir istersen canım yattığı odaya yalıtım yaptır oluyorsa hem dışarıyı rahatsız etmez sesi hem de disarinin sesi çocuğunu rahatsiz etmez . İnşallah vardır öyle bi şey
tarafından
Var diye biliyorum ama kiraciyim cnm milletin evine tadilat yaptıra Mam
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Kiralık eve 70 bin masraf mı ettiniz 
tarafından
Buraya başka ilden geldik cnm eve girerken depozito emlak komisyonu kira nakliye o bu derken 70 bine maal oldu bana şuan tekrar bir masraf yapamam
(9,661 puan) tarafından
Çok fazla. 70 bini kenara koysaydınız daha iyi değil miydi
tarafından
Olduğumuz yerden uzaklasmamiz gerekiyor du cnm eşim burda çalışıyordu ailesi beni çok rahatsız ediyor du artık kaynanamla karakolluk olmaktan çok yorulmuştum huzurumuz için tasinmamiz şartti ayrı yerlerde dede olmuyor du sözleşme imzalanmıştı iş yerinde işi de eşim bırakamadı yani aşırı derecede karışık durumlar cnm yoksa bende taşınmak istemezdim ailemden uzaklaşmayı hiç istemezdim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 751 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 274 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 343 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.