0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Ya kızlar dışarısı çok yağmurlu ve soğuk içerisi sıcak ama sabaha karşı çok soğuk oluyor o yüzden bu gece 8 aylık bebeğime ince uzunkol giydirdim altına atleti var. Demin su gibi olmuş değiştim üzerini yine ince uzun kol giydirdim. Acaba kısa kol mu giydirseydim bilemedim üzerini çok açıyor bir de yeni gripten kurtuldu. Sizce ne yapsam ince uzunkolla dursun mu dediğim gibi şu an oda sıcak ama sabaha karşı çok soğuk oluyor dün sabah kolları buz gibiydi. 

3 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Ben uyku tulumu giydiriom 3 gundur once isindi diye ince uzun kollu giydiriyordum bademcikleri sismis usuyo demekki uzerini de hic ortturmuyo havalar da serin hala napim tulumla yatiriyom
tarafından
Kar yağınca ne giydiriyorsun
(345 puan) tarafından
Kislik tulumu daha kalin kiz yazlik uyku tulumu giydiriyorumm
tarafından
Bence bu havada hastaysa uzun kollu pijama yeter uyku tulumunda pişer çocuk
(345 puan) tarafından
Yasadigin yerde hava nasil bilmem ama bizim burada daha yaz gelmedi esim sabah ise montla gidiyo sabaha karsi cok soguk oluyor pisse oyle yatirmam heralde
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Soğuk almış ama 
0 oy
(597 puan) tarafından
Kısa kol giydirip sabaha karşı üstünü ortebilirsin ben soğuk olunca uyanıyorum hemen bebişimi örtuyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 797 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,542 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
16 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...