0 oy
1,545 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar ben sinirden kafayı yiycem artık ben kaynanamla görümcemle bir oturuyorum. Görümcem de eşimden benden büyük 30 yaşında inanır mısınız evde çırıl çıplak geziyor. Bir kısa kollu üst giyiyor tunik gibi ama bildiğin poposunun hemen altında yani öyle uzun tunik değil oturuyor kalkıyor resmen kızın afedersiniz kilodunu özel bölgesini görüyorum. Yani tamam kardeşi kardeşi ama adap edep yani böyle birşey ben kendi ailemde görmedim duymadım. Kızın hiç çekinmesi yok benim önümde kilodunu değiştiriyor annesinin önünde özel bölgesine ağda yapıyor falan. Yani bi laf söylesem bana diycek benim kardeşim o sizce normal mi bende mi anormallik var

30 Cevaplar

+8 oy
(27,352 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kadin kadina dahi mahremdir 

Senin görümcenin ar damarı çatlamış..

tarafından
Vallah çok sinir oluyorum ama ne diyim ki nasıl söylenilir yani bizden küçük olsa ayıp diyim böyle giyinilmez diyim ama 30 yaşında kız yani
(27,352 puan) tarafından
Edepsiz bi insana ne desende bos
tarafından
Bir şey desem bana diycek kardeşim o benim kardeşimi benden mı kıskanıyorsun ama benim ki kıskançlık değil ki
(27,352 puan) tarafından
Kaynanana de o soylesin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Peygamber efendimiz kendi eşine bile tüm bedeni ni göstermemiş  o görümcen bunu bilmiyormu
tarafından
Lafa gelince dini konuda çok bilgili ama işine geldiği yerleri biliyor.
tarafından
Kusura bakmasın  erkek kardeşinin  karşısında  öyle geziyor sa müslümanlık dan haberi yok
0 oy
(166 puan) tarafından
Aman yarabbi babası falan uyarmıyor mu canım gorumceni 
(1,265 puan) tarafından
Bende merak ettim
(166 puan) tarafından
Diğer postlarını da okumuştum sen eşine söyle o uyarsın canım veya öyle bir ortamda eşini al başka odaya gidelim falan de nebilim böyle insanlar nasıl uyarılır ki anlamazlarda
tarafından
Canım 30 yaşında kücük olsa uyaralım diyelim ayıp şöyle böyle ama 30 yaşında yani. Mümkun oldukça eşimi kendi odamda tutmaya çalışıyorum. Ama yemek yerken çay içerken illaki bir araya geliyorlar. Yok canım birşey desem diycek bana kardeşimden mi kıskaniyorsun ama bildiğin her yerini görüyoruz yani
(1,265 puan) tarafından
Tı tı tı allhtanda mi korkmuyor biraz saygı yaa
tarafından
Ar damarı catlamis derler ya
0 oy
tarafından
Görmezden  gel. Evlensede kurtulsan
tarafından
Canım hadi ben görmezden geleyim ama ablasi bile olsa eşim bildigin her yerini görüyor yani çok sinir bozucu
0 oy
tarafından

Asıl anormalik onlarda var ...

Az saygı yaa

tarafından
Ya bildiğin kızın her yerini görüyoruz üstunde ki oturunca kayıyor hiç toplamiyor da kendini bildiğin külotla oturuyor evde
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe olurmu öyle şey ya kadın yaninda rahatlıkta bı yere kadar sizdede aynisi olabilir ama edep ya hu demişler yani 
tarafından
Ya hadi ben görmezden geliyorum tamam belki ablasından kıskançlik gibi görünüyor ama bildiğin her yerini görüyor ablasının
0 oy
(5,323 puan) tarafından
İstediği kadar kardeşi olsun mahrem denen, edep denen, ayıp denen bişey var
tarafından
Bunda ne adap kalmış ne edep ne utanması var ne birşey yani
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kardeş de olsa göbek ve diz kapağı arası haram yapmaması lazım
tarafından
Yani ben kendi ailemde böyle birşey görmedim duymadım resmen oturunca üstünde ki kayıyor külotla geziyor evde
(5,492 puan) tarafından
Benim babam da kızardı, dar eşogman giymeme, koktuk altı görünecek kdr açık giymeme
0 oy
tarafından
Oha oha oha o ne öyle kız çok fena ya uyarsan kötü olursun ama 
tarafından
Canim annesinin umrunda olsa el kadad şortlar almaz kızıne yemin ederim şort giyse yine razıyım kısa falan ama en azindan çamaşırı gözükmez el kadad elbiseler tuniklee giyiyo bildiğin her yerini görüyom
tarafından
O zaman yapacak bişey yok malesef canım benim eşin rahatsız olmuyo mu benim bildiğim erkek kardeşler böyle şeylere aşırı kızar
tarafından
Canım eşim de rahatsız oda da oturmuyor onun yüzünden hep yatak odasında bulunmaya çalişıyor ama 30 yaşında kendinden küçük olsa laf söylesin bağırsın gerekirse ama buna laf söylenmez ki
tarafından
Evlenmiyo mu kocaya verseniz :)
tarafından
Ahhhh bir evlensede kurtulsammm
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Oha oha  cuş lennn  kardeş kardeş yanında olmaz benim  suan  erkek kardesim  var asla öyle durmam  gunah yaa ayıp  ya valla insam çekinir  sen görümcen  çok genismis ne olursa olsun  ister kardeşi olsun ister baabsi ister baskasi  öyle giyinmemesi lazim benim düşüncem  bu canım 
tarafından
Vallah bende öyle düşünüyorum ama bir laf söylesem sanane benim kıyafetimden diycek yada beni kardeşimden mi kıskaniyorsun diycsk ama bu kıskançlık değil yani senin kardeşin senin oranı buranı görmek zorunda mı
(2,067 puan) tarafından
Hayır  değil  canım  ya kardeş de ne olurusn olsun  olmaz yaniii  olmazz  valla allah akil verisn  gorumcene  cnm
tarafından
Çok sinir oluyorum ama birşey desem bana diycek ki sen kardeşimi benden mi kıskaniyorsun ama benim ki kıskançlık değil ki.
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim  evette akli basinda biri sonuçta  canim  sen yine karsma  suçlu sem olursun
0 oy
tarafından
Agda yapmaklada baya bi abartmis anneye saygi gostermeli bence ben annemle cok acigim amma oyle şeyler asla yapmam kardesimin yanindada oyle gezmem qarip insanlar annesi ailesi bi sey demiyormu bu duruma 
tarafından
Yok kız annesi daha mini mini şortlar aliyor ona kardeşmiş onlar
tarafından
Hic hoş degil canim annesi yuz vermis fazla oda oyle isdediyi gibi yapiyor
tarafından
Kız annesi iyice salmış bunu 30 yaşında diye o minicik tunikle dışarı çık nolcak diyor bildiğin poposu gözüküyor yani
tarafından
Hayal ettimde cok iyrenc duruyordur kesin neden evlenmiyorki sende rahat edersin canim amma oyle giyimlede disari ciktiginda erkekte onla ciddi dusunmez bence
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Çuşş yuh artık  :woot: kapalı mi 

tarafından
Yok canim değil
(1,265 puan) tarafından
Pislik benim gorumcemde kapalı ama sanirsinki açık eve hangi erkek gelse eşarp derdi ne düşmez hep açık
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Tövbe tövbe kız da anormallik var kardeş de olsa erkek ya nefsi kabarır ne utanmazlık o öyle 
tarafından
Yok birşey desem bana diycek o benim kardeşim benden mi kıskaniyorsun ama benim ki kıskançlik değil
(2,548 puan) tarafından
Ben eşime derdim yani . Kardeş mardes olmaz öyle
tarafından
Canım kardeşi olsa laf dinletirsin ama 30 yaşinda bizden büyük ne laftan anlar ne sözden
0 oy
tarafından
Senin görümcenin ar damarı çatlamış canım heralde biraz edep ya tövbe tövbe
tarafından
Sinirden kafayı yiycem bir laf söylesem diycek ki o benim kardeşim benden mi kıskanıyorsun bu sefer ben kötü olcam
(1,307 puan) tarafından
Hayr ya kardeşide olsa kıskanablrsn evlenmemiş evde kalmş  azdı heralde tövbe tövbe edepsz insanda Bi haya olur Bn bile abimn yannda düzgün oturmaya dikkat ederm rahat oturmam babamın yannda bile bırak onları saçımı bile açmam kapalıyım Bn onlarn yannda bile olsam rahat edip açmam
tarafından
Bunun bildiğin bacak arasını görüyoruz biz. Yani bizden küçük olsa laf söyle ama koca kız yani ne diyebilirsin ki
(1,307 puan) tarafından
Allah Allah haya damarı çatladı heralde
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bence gorumcenizin o kadar rahat olmasinin sebebi annesi annesi zamaninda soylese oyle olmazdi diye dusunuyorum
tarafından
Aynen öyle annesi yüzünden yani annesi oma kısacık poposunu kapamıycak şortlar alırsa oda giyer yani benim abim var benim abim beni ipli atle ile görmemistır utanırım ama öyle yetiştim bunlar bi tutturdu kardeş diye tamam kardeş ama senin oranı buranı görmek zorunda mı
(6,203 puan) tarafından
Aslaa degil benim de kardesim var ciplak mi gezmem lazim yanimda kardesini bosver sen varsin yaninda insanda utanma olur biraz.İstedigi kadar acik giyebilir ama acik giymenin de bir siniri vardir
tarafından
Ya canım inanır mısın şort giyse yine razıyım bu bildiğin tunik giyiyor poposunu bile kapamıyor oturuyor kalıyor kıçını başı ortalıkta geziyor yani
0 oy
tarafından
Valla evlenip ayrı eve ciktiysan arada bir gorursun idare edersin, eşin rahatsız oluyorsa o uyarsın, ama evlenip de sonradan gelmissen yapacak bişey yok, kendi evinde öyle rahat ediyor. Her insan aynı değil, herkes de tesettürlü değil, şortla da gezebilir. Şahsen ben şortla oturdugm yere abim evlenip bir kadın getirse ve giyimime karışsa his karsilamam, beğenmeyen gider derim. Bunun sonu yok, ince askılı giymesinden de rahatsız olablrsn, tayt giymesinden de. Abisi ya da kendisi problem etmiyorsa yapacak bişey yok. Kuzeni falan olsa haklisn uyarın hatta kavga edin derim ama kızkardeşi ve kendi evi yani.. 
tarafından
Sizler ne kadar rahat düşünceli insanlarsınız ya ben ve burdaki çoğu kişi geri kafalı o zaman. Nasıl rahat ediyorsa diyorsanız adap edep diye birşey var arkadaşım ben onun bacak arasını kıçını görmek zorunda mıyım ? Eşimde rahatsız odada durmuyor onun yüzünden ama bizden yaşca büyük olduğu için laf söyleyemiyoruz
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Haya edep kalmamış. Evli değil galiba ateşi başına vurmuş 
tarafından
Yok canım evli değil
(2,589 puan) tarafından
Nedeni ondan canım basını baglayın temelli cözüm bak o zaman nasıl tesettür giyiyo hahahahhahahaha
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benimde görumcelerim var oyle hic utanma yok bunlarda abileri bana ferace giydiruyor kendileri her tarflari acik bisi de diemyr babasi karisma dior senin esin uyarmyormu
tarafından
Canım bizden büyük o yüzden birşey diyemiyoruz işte
(4,101 puan) tarafından
Olsun cnm büyük die herseyi yapcak degil yaa
0 oy
(798 puan) tarafından
sorma bende uyuzoluyorum oyle tiplere karsi komsumda balkonu minicik sortla askili bodyle cikio kucuk bebegi var eşi nasil bisey demiyor anlamiyorum. Rahatsz oluyorum valla bu durumdan bile ayni ev daha fena esine soylesende annesyle konussa.
tarafından
Canim annesinin umrunda değil ki kendi alıyor kısacık şortlar yemin ederin şorta yine razıyım bu giyiyor poposunu kapatmayan tunik bacak arasını görüyoruz resmen
0 oy
(119,310 puan) tarafından
Çuuuuuuş agda yapmak ne yaa
tarafından
Hiç utanmasi yok hiç

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 810 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,247 puan) tarafından soruldu
+2 oy
52 cevap 1,362 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Baloncu (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
16 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...