0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşim sürekli suran şöyle olsa buran böyle olsa der 3 sezeryan ameliyatı oldum en son 7 ay önce zayıflayınca göbeğim sarktı diyor su göbeğine bir çare bulalım 

Bende ameliyat dedim tamam ol diyor 

Şöyle bir baktım yokluktan çocuğumuza Aptamil alamaz halde oluyoruz bazen 

Onu da geçtim 3 sezeryan oldum hepsinde hayatı tehlikem vardı 

Şu an bakıyorum ne degersizmisim bu arada boyum 172 kilom 76 eli yüzü gduzgun biriyim çok şükür 

Demem o ki kaderin güzel olacak gerisi bos

20 Cevaplar

+1 oy
(12,887 puan) tarafından

Çocuk yaparken görmüyor göbeğini rahatsız etmiyor 

Kolay mı 3 sezeryan yapmak 3 bebek karında taşıyorsun 
(242 puan) tarafından
Birde benim rahmim patlamıştı düşünüş doktor her iki dogumumdada iyi ki almışız bebeği yoksa ikiniz öldürdünüz dedi
-Reklam-
+1 oy
(887 puan) tarafından
Onca eziyeti sen çek, karnında taşı, hemde 3 doğum yap, baba statüsüne sok gelsin kadını beğenmesin! Allah'ım bu adamlar kendilerini ne sanıyor acaba bir tane doğum etsinler de bakalım kendi vücutları bizim 3 doğurduğumuz vücutla aynı olacak mı birinci de bırakırlar kendilerini kalkmış beğenmiyorum diyorlar çıldırıyorum !!
(242 puan) tarafından
Artık tahammülüm kalmadı bilmiyorum çok yipratti beni
(887 puan) tarafından
Sana nasıl yorum yapıyorsa sende ona aynı seni ezdiği şekilde yorum yap hatasını anlar belki
+1 oy
(27,338 puan) tarafından

İlaç firmalarına duyurulur toz halinde suni sancı ürtilsin lütfen şu tür heriflerin yemeğine suyuna katalım kiçlarindan heberleri yok

(242 puan) tarafından
Keşke ama inanın yine inkar ederler nankörlük kanda vardır sonradan eklenmiyor
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Aman boşver ya hiç canını sıkma 
(242 puan) tarafından
İnan çok boşver diyorum kendime çocuklarına bile bakmaktan aciz benim son çocuğum özel çocuk her seferinde senin yüzünden diyor
0 oy
tarafından
Manken gibi sanırım eşin onda kusur olmadığı için o güzel bomboş pırıl pırıl kafasını sana mı takmış kıyamam. 
(242 puan) tarafından
Bilmiyorum kafayı yemek üzereyim artik
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sarkma derken  ciddi bir sarkma mi yoksa doğumla alakalı az bi kalan sarkık şiş göbekmi 
(242 puan) tarafından
Çok sarkma değil hani dikiş kısım Gerilir genişleyen kısım sarkar ya çok değil yani
(1,862 puan) tarafından
O kadar olur be ya üç çocuk çıkmış
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çok garip sadece kendini düşünen bir eşin var galiba durumunuz yoken birde üç çocukla ameliyat olsan çocuklara kim bakacak canım kimse anne gibi olurmu ,bende bizimkine yalvarıyorum kilo aldım çok ilk sezaryanim kilolar kaldı evlendigimizde 42 kiloydum şimdi 85 diyorum mideme balon taktirayim eşim hastanede çalışıyor ücret almazlar alsalarda bizi zorlamaz durumuzda iyi , doktorlar falan hep arkadaşı sorun olacağını sanmıyorum iki dklik , endoskopik bir işleme izin vermiyor ya sağlığını kaybedersen değmez böylede güzelsin ki güzel olmasanda önemli değil önce  sağlık kilon olsun ne olacak der hasta olursun birşey olur diyor hep  ikna edemiyorum bende 
(3,051 puan) tarafından
Bencede olmayın ameliyat sonuçta ve ciddi olumsuzluklar olabilir. Kuzenim oldu ve şuan 1 tatlı kaşiğindan fazla yemek yiyemiyor yoksa hemen karni ağrıyor
(242 puan) tarafından
Ne kadar sukretseniz az vefa insanlık Allah korkusu farklı birşey eşimde olmayan o
(2,194 puan) tarafından
Ameliyat değil canım endoskopik ağızdan hortum ile balon yerleştiriyorlar istersen uyuyarak istersen uyutmadan  6 ay sonra aynı gene ağızdan girerek balonu alıyorlar zor bir işlem değil 15 -20 dk birşey rahatsızlık verirse hemen balonu geride cikarttira bilirsin az kilo fazlası olanlara yapılan bir işlem sadece 10-15 kilo verdiriyor ona bile razı değil ya sana birşey olursa diyor ameliyat değil birşey değil izin vermiyor ilerde midene yara olur birşey olur diye
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım 3 çocuk doğurmuş sun tabi genç kızken gibi olamazsın onlara bakarken hele insan kendini unutuyor bebek varken bir saç boyamak bile olay geçen boyadım kokusu bebeğime gitmesin diye annemi çağırdım o baktı yani 3 çocukla bakımlı olmak biraz zor eski halini aramasın nasıl yapican ki hele sen ameliyat olsan o çocukların bakımı eğilip kalkmam zor yani olsun dursun görünmeyen bir yerde burusuk olmuş ne olur ki parada bulunur da sağlık herşeyden önemli ya canım hep acirsa derilerini sonra dikişler gerdirirse ne olacakmis
0 oy
(913 puan) tarafından
Sende onu beğenme sende ona kusur bul burnunu mu yaptirsak yada ne bilim çok saçma seylere bile kulp bul bi kendini kötü hissetsin bakalım. Sana yasattiklarini anlar
0 oy
(9,502 puan) tarafından
Acıma canım madem yaptır diyor göbek yağlarını aldır kocan düşünsün madem beğenmiyor sonucuna katlansın. Çocuğuna da eşine de baksın kendi göz zevki için borca girmeyi kabul ediyorsa sende sorun etme 
(242 puan) tarafından
Yok etmiyorum zaten ama benim özel bir çocuğum var inanın kendime birşey alacagimda bile 50 kere düşünüyorum belki bir ilaç bir şey bulunur alırım diye
0 oy
(873 puan) tarafından
Eşinin yaptığı çok ayıp saygısızca. Sen de ona söyle kız buran niye böyle de kokuyo musun de terlemişsin de. senın özgüvenıni kırmasına izin verme 
(242 puan) tarafından
Çok şükür özgüvenin yerinde ama evin içinde huzur yok iste
0 oy
tarafından
Ahhhh gönlüm ondan sana hayır yok
(242 puan) tarafından
Sevgim yok zaten çocuklar iste
0 oy
(12,765 puan) tarafından
Öyle dediği zaman eline aynayı tutuştur birazda kendi kusurlarına baksın Brad Pitt değil sonuçta o da 
0 oy
(340 puan) tarafından
Güzel bi bosanma avukatı bul
0 oy
tarafından
Ahh senin yerinde olsam varya asla acımam maddiyata nasıl söyleyebilir ya aklım almıyor ol ameliyatni olman gerekiyor gerdirmen mi gerekiyor yap hepsini valla paraları gidince bu tür şeylere söyleyemez daha
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Böyle adamlara doğurmayın arkadaşlar olan size oluyor hem çileyi çek hem finalde beğenilmeyen,eleştirilen,aşağılanan kişi ol zaten canının kıymetini bilen kadın bu devirde en fazla iki tane doğurur .
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Olur gel sanada beyin taktıralim bu kücük geliyo keske biraz buyuk olsaydi desene kız
0 oy
(1,451 puan) tarafından
3 tane cocukta sen dogurda görüyüm seni de kendisinin hiç mi kötü bi yanı yok 
0 oy
tarafından
Ne kadar terbiyesiz sen ona 3 evlat vermişsin gözüne göbeğin mi çarpıyor herşey dış görünüş mü 
0 oy
(8,268 puan) tarafından
Kavitasyon dene göbegın için madem bolgesel incelme ayrıyeten gobegıne mudahale edılırse belki rahatlarsın bende kg verme surecındeyım en son gobek kalırsa ona bolgesel ıncelmeye gıdecegım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 342 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 413 göst.
25 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 449 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...