0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Barışmak istiyor habire kapıya geliyor açmıyorum beni beğenmemiş çocuğuma laf Etti yatak odama indi hala barışma peşinde habire geliyor gelme diyorum istemiyorum diyroum anlamıyor ne yapcam

11 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
neden seni beyenmemis onu anlamadim
tarafından
Dedikodu yapıyor demediği laf kalmadi istemiyor um görüşmek anlamiyor
(1,161 puan) tarafından
yuz verme. ben komsu falan hic sevmem. her kesden uzak yasarim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptığı taciz polise şikayet ederim de gelmez belkim
0 oy
tarafından
Seni benip beğenmemek onun haddine mi polisi ara resmen hanene tecavüz ediyor kapına dayanmış 
0 oy
tarafından
Seni niye bgnmiyo ki bgnmiyo bide kapına neye geliyo aç kopekk gibi
0 oy
(644 puan) tarafından
Yusuzmu bu canum sakin almw evine boyle insanlari 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Affettim de bidaha gelmesin muhatap olma dikkat et kendine konuyu bilmiyorum fakat hayat o kadar kısaki boş ver canını sıkma
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Uzak dur bir yapan yine yineeee yaparr

0 oy
(1,662 puan) tarafından
Şimdi barışırsan yarın öbür gün daha çok begenmemezlik yapar seni ciddiye almaz. Şimdi kapına gelmesi pişman olduğunu gösterir. Bence duruşunu bozma. Sınırını da asla aşmasına izin verme. O kim ki beni beğenmiyor der yüzüne bakmam. Bence taviz verme. 
tarafından
Mesaj yazdı gelecem diye gelme dedim 2 3 kez gelcem dedi ıstemiyroum dedim gine geldi kapıya açmadım yarim saat durdu açtım istemiyorum dedim çocuğuma kadar laf etti ben daha ne yapayım onu canım doğru diyorusn tavuz verememek lazim
(1,662 puan) tarafından
Çocuğuna ne söyledi canım. Çocuğun onun begenisini kazanmayacak ne yapmış. Onun ne haddineymis çocuğun ya. Bence gerçekten taviz verme. Şimdi pismanligindan yandım Allah tutusmus. Ama yarın öbür gün bir kere taviz verdin diye umursamaz. Küssen kırılsan dahi tınlamaz
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Ne konuda beğenmiyor kız neyini görmüş böyleleri tam bı mal yani 
tarafından
Çocuğuma kadar laf etti edemezsin dedim Ağır konuştu gelme o zaman dedim ev benim dedim aman bir sürü şey evde ne varsa koydum önüne o bile sorun
(7,871 puan) tarafından
İletişimini kes böyle insandan hayırmi gelir kafayı yemiş
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Uzak dur bence 
0 oy
tarafından
İstemediğin halde geliyorsa uyar bi daha gelirsen polisi ararım de.Ne münasebet ya istemediğin kişiyi evine almak zorunda değilsin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 342 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 413 göst.
25 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 590 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,295 soru

11,322,905 cevap

34,773 kullanıcı

...